HNK Hajduk Split 2026./2027.

Sancho
Sancho
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2021.
Poruka: 793
danas u 14:33

Bila bandira je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

Vidi cijeli citat


Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.


Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš, kakvi jebeni AI? A mislim dobro, ok, graf dovodi bezveze igrače, boli ga kurac jel se uklapaju ili ne garciji, ima zubarinu od toga. Vjerojatno je to "prava"  i jedina istina

Odo na posa,  mislite šta oćete, teren će sve pokazat.

Vidi cijeli citat


Ma uopce se ne primjeti da je post napisan nakon umjetne inteligencije 🤣

Vidi cijeli citat


Upravo suprotno 

Jasno se vidi da je čovik sam pisa 

Samo bijeli.
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.683
danas u 14:34

samohajduk.com
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 14:39

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 14:43

Ne mogu drugo je napisao/la:

podrska kolegi tobolu!

samo jako, samo gadit!

moramo malo ozivit i onu bitniju temu.

Vidi cijeli citat


Evo bas sam nesto napisao u onoj temi pa navrati.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Plete34
Plete34
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 576
danas u 14:45

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Vahid nije legenda Nantesa ili je nebitno al je on i bija trener Nantesa prosle godine i trenira Matu

Amadei
Amadei
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 8
danas u 14:46

kevin je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

 

Brini se ti za Dinamo.

Veci si ti pacijent koji komentiras te pacijente koji tako pišu i jos ih ozbiljno shvacas.

 

Vidi cijeli citat
kod nas je trenutno, dosadno zato sam spekao kokice, i čitam vas ☺️

 

 

Jameson je napisao/la:

 

i ti si bia oduševljen šta Sutalo ide u Hajduk jer kao ne može se u Gnk izboriti za minutažu ni u juiniorima dok nisi shvatia da momak je odbia Gnk i novi ugovor 

 

Postavlja se pitanje zašto se ti uopće uzbuđuješ oko naših "problema "? Dosadno na asfaltu?!

 

Vidi cijeli citat
ponudio.mu se ugovor kao rotacijskom igraču u Dinamu 2 budi realan pa shvati ti to, znači igrač koji je za Dinamo 2 je vama pojačanje 😂 a to da nije igrao stoji, a ako ti je lakše si staviti u glavu da nije igrao zbog ugovora onda vjeruj tome 😂

Vidi cijeli citat


Šutalo je odbio 3(T R I) ugovora Dinama u zadnjih 6 mjeseci, a pregovori su trajali zadnjih 6 7 mjeseci i tu mu je smanjena minutaža da bi ga pritisnuli da potpiše jer je europsko u19 bilo u igri, pa su misliki da ga nece zvat u rep zbog smanjene minutaže, da bi se ugurali drugi igrači u u19 reprezentaciju umjesto njega jer naravno nema agenta..Pitaj Kovačevića jel ga htio pa ćeš znat 😉

[uredio Amadei - 27. lipnja 2026. u 14:47]
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 14:48

Emotional_touch je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Vidi cijeli citat

Pa doveo je pojacanja bas u rangu dovljno za 3-4 mjesto ,za bolje treba i platiti ili odstetu ili dati izdasnu placu .

 

Vidi cijeli citat


Ako je to cilj meni je to u redu, medjutim to onda treba jasno i komunicirati, a priliku za to je Poljak imao i propistio.

Takodjer ako je cilj borba za 3. i 4. mjesto u svrhu ostvarivanja veceg dobra (spasavanje od stecaja) onda bi bilo dobro da na jednog Krovinovica kojeg otpises ne dovedes dva nova losija krovinovica za jednake novce (pisem hipotetski jer ne znam kolike su place novim igracima, ali pretpostavljam da nisu puno ispod 300k, ako uopce), a jos bolje bi bilo osloniti se na vlastite juniore da ne bacas dodatne pare na strane skartove.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.508
danas u 15:03

Kad dovodiš strance onda su dovodiš preplaćene škartove, kad dovodiš domaće bilo povratnike ili ne onda isto ne valja, a kad igraju juniori onda zbog besparice puniš ekipu igračima koji ne mogu osvojit niti juniorsko prvenstvo i ne mogu se nametnit niti u Uskoku ili Solinu.

Neambiciozno kako god. Jeben šta god napravija. Sve ćemo napravit osim sačekat i dat priliku prije otpisa i proglašenja svega škartom. Jer da valja igra bi u Reala, a ne u Hajduka. Sigurno su igrači koji su igrali prvu francusku ili prvu nizozemsku ligu prošlu sezonu downgrade na naše Skeline, Šarlije i Krovinoviće.

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 382
danas u 15:14

Tobol Kostanay je napisao/la:

Emotional_touch je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Vidi cijeli citat

Pa doveo je pojacanja bas u rangu dovljno za 3-4 mjesto ,za bolje treba i platiti ili odstetu ili dati izdasnu placu .

 

Vidi cijeli citat


Ako je to cilj meni je to u redu, medjutim to onda treba jasno i komunicirati, a priliku za to je Poljak imao i propistio.

Takodjer ako je cilj borba za 3. i 4. mjesto u svrhu ostvarivanja veceg dobra (spasavanje od stecaja) onda bi bilo dobro da na jednog Krovinovica kojeg otpises ne dovedes dva nova losija krovinovica za jednake novce (pisem hipotetski jer ne znam kolike su place novim igracima, ali pretpostavljam da nisu puno ispod 300k, ako uopce), a jos bolje bi bilo osloniti se na vlastite juniore da ne bacas dodatne pare na strane skartove.

Vidi cijeli citat

Ja se slazem u potpunosti kolega,ali kad je to hajduk radio nesto planski i da to drzi vodu.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.226
danas u 15:16

Hebote Grof nas je rastega na sto bandi da niti riči o današnjoj utk. kontra ukrajinskog doprvaka

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije