U prvoj četvrtini smo kontrolirali posjed, par puta šokantno dobro izašli iz njihovog pressinga. Zadnja linija je djelovala kao da igraju 5 godina skupa. Dolazili smo dobro u zadnju trećinu, al tamo ništa nismo napravili osim jednog prolaska Šege. Oni su pucali par puta iz daljine.
U drugoj četvrtini su nas stisli pressingom i nismo mogli izać iz obrambene trećine nikako. Prvi put kad smo izašli je Livaja nešto bezveze probao odigrat na Bambu. Drugi put smo izborili korner i dali gol iz prvog šuta na utakmici. Skelin i Karačić se nisu baš snašli po ulasku. Defanzivno smo imali par dobrih blokova Pajazitija i Hrgovića.
Pozitivno - dvojica stranaca na prvu djeluju kao da već znaju igrat ono šta Garcija traži. Pajaziti je odličan, popravio je i obranu. Puki i Hrgović djeluju raspoloženo. Općenito u fazi obrane izgledamo kompaktnije.
Negativno - Šego koliko god se trudi nije krilo. Da smo u prvoj četvrtini imali normalna krila nešto bi sigurno iskreirali. Skelin i Karačić kao da se boje protivničkog pressinga. Livaja na špici 2 dodira s loptom, na desetci 1 dodir. Od ta 3 posjeda jedan dobar pas na Šegu, jedan pas protivniku u kontru i jedan bez razloga u bunar.
[uredio Ćelava prevara - 27. lipnja 2026. u 19:16]