HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.130
danas u 19:28

Opet krenulo kompliciranje i vezane greske, i to uvijek isti igraci

Revolucija i giljotina !
stajpi
stajpi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 1.412
danas u 19:28

Rezultat?

Nemam potpis
SucidarAmsterdam
SucidarAmsterdam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2023.
Poruka: 1.361
danas u 19:29

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pukija ostavit dok ne ispadnemo iz evrope! Uz sve rizike koje takva odluka nosi

Vidi cijeli citat

Kakva prodaja, pa stigli su meleoni

Vidi cijeli citat

Ponudit mu novi bogatiji ugovor i ako se more ne prodavati ove sezone, iduću ce vridit 10+

Vidi cijeli citat

Pukštas nikad u njegovom i našem životu neće vridit 10 plus milijuna, pogotovo iz Hajduka. Sve mlade triba prodavat na prvu jaču ponudu i to je to. Primjera zašto tako triba imamo kolko god oćemo.

[uredio SucidarAmsterdam - 27. lipnja 2026. u 19:29]
GG
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.052
danas u 19:29

Velika greška Pajazitija, odlična obrana Silića i onda Silić pokušava izać iz pressinga tako da dodaje ćaći koji mu se ponudio između 5 njihovih igrača na 20 metara od našeg gola. Srećom, samo je nabio u aut.

bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 157
danas u 19:29

Ćelava prevara je napisao/la:

U prvoj četvrtini smo kontrolirali posjed, par puta šokantno dobro izašli iz njihovog pressinga. Zadnja linija je djelovala kao da igraju 5 godina skupa. Dolazili smo dobro u zadnju trećinu, al tamo ništa nismo napravili osim jednog prolaska Šege. Oni su pucali par puta iz daljine.

U drugoj četvrtini su nas stisli pressingom i nismo mogli izać iz obrambene trećine nikako. Prvi put kad smo izašli je Livaja nešto bezveze probao odigrat na Bambu. Drugi put smo izborili korner i dali gol iz prvog šuta na utakmici. Skelin i Karačić se nisu baš snašli po ulasku. Defanzivno smo imali par dobrih blokova Pajazitija i Hrgovića.

Pozitivno - dvojica stranaca na prvu djeluju kao da već znaju igrat ono šta Garcija traži. Pajaziti je odličan, popravio je i obranu. Puki i Hrgović djeluju raspoloženo. Općenito u fazi obrane izgledamo kompaktnije.

Negativno - Šego koliko god se trudi nije krilo. Da smo u prvoj četvrtini imali normalna krila nešto bi sigurno iskreirali. Skelin i Karačić kao da se boje protivničkog pressinga. Livaja na špici 2 dodira s loptom, na desetci 1 dodir. Od ta 3 posjeda jedan dobar pas na Šegu, jedan pas protivniku u kontru i jedan bez razloga u bunar.

Vidi cijeli citat


Stvarno dok su bile 2 pridoslice izlazili smo bez problema u 3-2 otvaranju, samo sta cin dode balun priko centra borba je za dalje.

Hrgovic dosta bolji nego proslu, skelin i dalje borba s pasevima.

Par dobrih zakljucaka, livaja ne moze na 10ku, sego ne moze na livo krilo. Puki je cak i ka jedna od dvi sestice/osmice u otvaranju izgleda dobro

Edit: dosta sporija igra u odnosu na neki dan, ocito i da je do protivnika. Izuzev gola iz kornera prakticki nismo opucali, pa niti da je bia koji blokirani sut

[uredio bocko11 - 27. lipnja 2026. u 19:31]
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.522
danas u 19:31

Ajduk1911 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pukija ostavit dok ne ispadnemo iz evrope! Uz sve rizike koje takva odluka nosi

Vidi cijeli citat

Kakva prodaja, pa stigli su meleoni

Vidi cijeli citat

Ponudit mu novi bogatiji ugovor i ako se more ne prodavati ove sezone, iduću ce vridit 10+

Vidi cijeli citat


Pukstas se iz Hajduka vise ne moze prodati za takvu cifru, ako je ikad i mogao.

Za 7+ milijuna iz Hajduka mozes otici sa 18-19 godina kad se prodaje talent. Sa 21-22 da odigras ne znan kakvu sezonu cijena ce ti padati kako ti godine idu gore.

Vidi cijeli citat


Moga bi kad bi napravili nešto u Europi, lakše je opravdat i manji je rizik potrošit 7-10 milijuna na igrača za kojeg znaš da može igrat i parirat na europskom nivou nego na onog koji igra samo HNL 

Vidi cijeli citat


Budimo realni sanse da nesto napravimo u Europi su nikakve. Nismo nositelji ni u 3. pretkolu KL, a igracki kadar ce vjerojatno biti i losiji nego lani.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 204
danas u 19:32

stajpi je napisao/la:

Rezultat?

Vidi cijeli citat


1-0 za nas i dalje

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.273
danas u 19:32

Ovo izlaženja od golmana je horor teško ,koliko muke sa kontrolom lopte i dodavanja prestrašno

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.314
danas u 19:33

Zanimljivost, na klupi Madagaskaranac diže ruke i hvata se za glavu na Bambino predriblavanje kroz trojicu!

Izgleda kuži nogomet pojačanje iz Nantesa.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 312
danas u 19:33

Prednja linija Bamba,Brajko,Šego,Livaja je nešto najbeskorisnije što Garcia može složiti, i u napadu i u presingu i u obrani tragikomično nekompatibilni a neki i ozbiljno nekvalitetni.Nažalost kad se radila lista za otpis od ovih 4 nabrojanih najmanje dvojica su kvalitetom zreli za otpis.Nije to zaključak nakon ove utakmice, uzorak je dovoljno velik.

  • Najnovije
  • Najčitanije