Nane1911 je napisao/la:
Pajaziti ima problem sto misli da svaki put moze proci...nekad treba osjetit i dodati slobodnom igracu...jer svaki put kad izgubi ili je gol ili Silic spasava...nadam se da je ovo zadnja Livaja na 10
Brajkovic moze biti 2 ili 3 opcija
Imam 2 dresa Livaje ali sanjam Pululu na 9 🤷♂️
Vidi cijeli citat
Brajkovic je taman tako 2 opcija da igra slabije utk u hnlu, odnosno sve izuzev derbija di ce on istrcat presing, imat vise prostora i vrimena za donosit odluke.
Ona akcija di je livaja fenomenalno primia i spustia njemu u for i idu 3 na 3, s tin da je bamba lipo bia slobodan na livoj strani, i onako kriminalno dodat. Pa to je za izvuc ga vanka odma.
Jer protiv jacih protivnika koji nas cekaju to ce bit mozda jedina situacija koju ce ti ponudit tokon cile utakmice