HNK Hajduk Split 2026./2027.

Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.650
danas u 19:33

https://www.realoviedo.es/noticias/comunicado-oficial-alberto-del-moral

Oviedo potvrdija raskid uz klasične želje i pozdrave...

Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.730
danas u 19:34

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pukija ostavit dok ne ispadnemo iz evrope! Uz sve rizike koje takva odluka nosi

Vidi cijeli citat

Kakva prodaja, pa stigli su meleoni

Vidi cijeli citat

Ponudit mu novi bogatiji ugovor i ako se more ne prodavati ove sezone, iduću ce vridit 10+

Vidi cijeli citat


Pukstas se iz Hajduka vise ne moze prodati za takvu cifru, ako je ikad i mogao.

Za 7+ milijuna iz Hajduka mozes otici sa 18-19 godina kad se prodaje talent. Sa 21-22 da odigras ne znan kakvu sezonu cijena ce ti padati kako ti godine idu gore.

Vidi cijeli citat


Moga bi kad bi napravili nešto u Europi, lakše je opravdat i manji je rizik potrošit 7-10 milijuna na igrača za kojeg znaš da može igrat i parirat na europskom nivou nego na onog koji igra samo HNL 

Vidi cijeli citat


Budimo realni sanse da nesto napravimo u Europi su nikakve. Nismo nositelji ni u 3. pretkolu KL, a igracki kadar ce vjerojatno biti i losiji nego lani.

Vidi cijeli citat


Imali smo više nego dovoljno prilika i šansi zadnjih par godina

Igrat će se i dogodine
Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 436
danas u 19:34

Pajaziti ima problem sto misli da svaki put moze proci...nekad treba osjetit i dodati slobodnom igracu...jer svaki put kad izgubi ili je gol ili Silic spasava...nadam se da je ovo zadnja Livaja na 10

Brajkovic moze biti 2 ili 3 opcija

Imam 2 dresa Livaje ali sanjam Pululu na 9 🤷‍♂️

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
danas u 19:38

samočitam je napisao/la:

Prednja linija Bamba,Brajko,Šego,Livaja je nešto najbeskorisnije što Garcia može složiti, i u napadu i u presingu i u obrani tragikomično nekompatibilni a neki i ozbiljno nekvalitetni.Nažalost kad se radila lista za otpis od ovih 4 nabrojanih najmanje dvojica su kvalitetom zreli za otpis.Nije to zaključak nakon ove utakmice, uzorak je dovoljno velik.

Vidi cijeli citat

Misliš Livaja i Bamba za otpis? Brajko može bit koristan a za Šegu ne triba puno pisat

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.522
danas u 19:38

Ajduk1911 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pukija ostavit dok ne ispadnemo iz evrope! Uz sve rizike koje takva odluka nosi

Vidi cijeli citat

Kakva prodaja, pa stigli su meleoni

Vidi cijeli citat

Ponudit mu novi bogatiji ugovor i ako se more ne prodavati ove sezone, iduću ce vridit 10+

Vidi cijeli citat


Pukstas se iz Hajduka vise ne moze prodati za takvu cifru, ako je ikad i mogao.

Za 7+ milijuna iz Hajduka mozes otici sa 18-19 godina kad se prodaje talent. Sa 21-22 da odigras ne znan kakvu sezonu cijena ce ti padati kako ti godine idu gore.

Vidi cijeli citat


Moga bi kad bi napravili nešto u Europi, lakše je opravdat i manji je rizik potrošit 7-10 milijuna na igrača za kojeg znaš da može igrat i parirat na europskom nivou nego na onog koji igra samo HNL 

Vidi cijeli citat


Budimo realni sanse da nesto napravimo u Europi su nikakve. Nismo nositelji ni u 3. pretkolu KL, a igracki kadar ce vjerojatno biti i losiji nego lani.

Vidi cijeli citat


Imali smo više nego dovoljno prilika i šansi zadnjih par godina

Vidi cijeli citat


Jesmo, a ni tad nismo uspjeli, pa je tim izglednije da ove godine pogotovo necemo.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.518
danas u 19:39

Nadan se da ovo drugo poluvrijeme pokazuje Grafu da ima još dosta posla u prednjoj trećini za odradit. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.052
danas u 19:39

Drugo poluvrijeme za sad jako loše. Nisu oni previše opasni, nego mi izgledamo kao da ćemo se ušetat u vlastiti gol. Silić nam je glavni playmaker, kad Karačić primi loptu uhvati i mene panika. Evo sad i sudac nešto izvodi.

Imali smo jednu situaciju za izać u kontru nakon njihove greške na dugu loptu. Ćaća je odlično primio i brzo odigrao na Brajkovića koji je dao slab pas prema Bambi.

Evo ulazi Ivušić, mogli bi primit gol uskoro.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.130
danas u 19:40

Ovi sto su sada na terenu nemogu igrati ovo ! Ovo smo gledali i lani, pocevsi od Cibalije !

Ne razumijem cemu forsiranje !

Revolucija i giljotina !
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 157
danas u 19:41

Nane1911 je napisao/la:

Pajaziti ima problem sto misli da svaki put moze proci...nekad treba osjetit i dodati slobodnom igracu...jer svaki put kad izgubi ili je gol ili Silic spasava...nadam se da je ovo zadnja Livaja na 10

Brajkovic moze biti 2 ili 3 opcija

Imam 2 dresa Livaje ali sanjam Pululu na 9 🤷‍♂️

Vidi cijeli citat


Brajkovic je taman tako 2 opcija da igra slabije utk u hnlu, odnosno sve izuzev derbija di ce on istrcat presing, imat vise prostora i vrimena za donosit odluke.

Ona akcija di je livaja fenomenalno primia i spustia njemu u for i idu 3 na 3, s tin da je bamba lipo bia slobodan na livoj strani, i onako kriminalno dodat. Pa to je za izvuc ga vanka odma.

Jer protiv jacih protivnika koji nas cekaju to ce bit mozda jedina situacija koju ce ti ponudit tokon cile utakmice

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 531
danas u 19:43

A moj Bamba

  • Najnovije
  • Najčitanije