Bellygunner je napisao/la:
samočitam je napisao/la:
Prednja linija Bamba,Brajko,Šego,Livaja je nešto najbeskorisnije što Garcia može složiti, i u napadu i u presingu i u obrani tragikomično nekompatibilni a neki i ozbiljno nekvalitetni.Nažalost kad se radila lista za otpis od ovih 4 nabrojanih najmanje dvojica su kvalitetom zreli za otpis.Nije to zaključak nakon ove utakmice, uzorak je dovoljno velik.
Vidi cijeli citat
Misliš Livaja i Bamba za otpis? Brajko može bit koristan a za Šegu ne triba puno pisat
Vidi cijeli citat
Brajko može nosit lopte, a Šego može pomicat golove ,malo je nabildaniji, eto toliko mogi biti korisni.O Bambi i Livaji je sve kazano.Sad i ozbiljnije, svaki of njih pojedinačno još i može bit koristan u nekim scenarijima, ali njih 4 zajedno da nose napadačku liniju je groteksno.