HNK Hajduk Split 2026./2027.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 312
danas u 19:43

Bellygunner je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Prednja linija Bamba,Brajko,Šego,Livaja je nešto najbeskorisnije što Garcia može složiti, i u napadu i u presingu i u obrani tragikomično nekompatibilni a neki i ozbiljno nekvalitetni.Nažalost kad se radila lista za otpis od ovih 4 nabrojanih najmanje dvojica su kvalitetom zreli za otpis.Nije to zaključak nakon ove utakmice, uzorak je dovoljno velik.

Vidi cijeli citat

Misliš Livaja i Bamba za otpis? Brajko može bit koristan a za Šegu ne triba puno pisat

Vidi cijeli citat

Brajko može nosit lopte, a Šego može pomicat golove ,malo je nabildaniji, eto toliko mogi biti korisni.O Bambi i Livaji je sve kazano.Sad i ozbiljnije, svaki of njih pojedinačno još i može bit koristan u nekim scenarijima, ali njih 4 zajedno da nose napadačku liniju je groteksno.

Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 437
danas u 19:43

Sedmice sve gore i gore 🤦🤦🤦🤦

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.518
danas u 19:44

Bulevar je napisao/la:

Ovi sto su sada na terenu nemogu igrati ovo ! Ovo smo gledali i lani, pocevsi od Cibalije !

Ne razumijem cemu forsiranje !

Vidi cijeli citat

Zato šta igraš kako igraš, na klubu je da ti omogući da igraš onako kako igraš a ne da moraš slagat posebnu taktiku za svakog igrača koji uđe. Ne smi bit da imaš beka koji ne zna dodat balun pod presingom a izlaziš kroz posjed. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.053
danas u 19:44

Hrgović blokom spašava čisti gol, istrčavamo u kontru gdje Šego proigrava Bambu koji istrčava u odličnu šansu i pada preko lopte.

bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 157
danas u 19:45

samočitam je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Prednja linija Bamba,Brajko,Šego,Livaja je nešto najbeskorisnije što Garcia može složiti, i u napadu i u presingu i u obrani tragikomično nekompatibilni a neki i ozbiljno nekvalitetni.Nažalost kad se radila lista za otpis od ovih 4 nabrojanih najmanje dvojica su kvalitetom zreli za otpis.Nije to zaključak nakon ove utakmice, uzorak je dovoljno velik.

Vidi cijeli citat

Misliš Livaja i Bamba za otpis? Brajko može bit koristan a za Šegu ne triba puno pisat

Vidi cijeli citat

Brajko može nosit lopte, a Šego može pomicat golove ,malo je nabildaniji, eto toliko mogi biti korisni.O Bambi i Livaji je sve kazano.Sad i ozbiljnije, svaki of njih pojedinačno još i može bit koristan u nekim scenarijima, ali njih 4 zajedno da nose napadačku liniju je groteksno.

Vidi cijeli citat


Istina, skupno su ubi boze. Za visoki presing kojeg bi mogli igrat na refule u komadu po 10ak minuti bi tribali sego u spic, puki desetka, brajkovic desno i neko norm livo krilo izuzev bambe jer on je totalno pogubljen i po ton pitanju

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
danas u 19:47

Ćelava prevara je napisao/la:

Hrgović blokom spašava čisti gol, istrčavamo u kontru gdje Šego proigrava Bambu koji istrčava u odličnu šansu i pada preko lopte.

Vidi cijeli citat

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.130
danas u 19:50

HiSTerija je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Ovi sto su sada na terenu nemogu igrati ovo ! Ovo smo gledali i lani, pocevsi od Cibalije !

Ne razumijem cemu forsiranje !

Vidi cijeli citat

Zato šta igraš kako igraš, na klubu je da ti omogući da igraš onako kako igraš a ne da moraš slagat posebnu taktiku za svakog igrača koji uđe. Ne smi bit da imaš beka koji ne zna dodat balun pod presingom a izlaziš kroz posjed. 

Vidi cijeli citat


Pa ne gledam od jucer nogomet, jbg. ako ne ide ne ide. I Real ga svako trecu-cetvrtu lansira preko centra

Revolucija i giljotina !
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 204
danas u 19:52

Kakav je Livaja kroz cilu utakmicu? Jel pokaza štogod dobrog?

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.679
danas u 19:52

Bulevar je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Ovi sto su sada na terenu nemogu igrati ovo ! Ovo smo gledali i lani, pocevsi od Cibalije !

Ne razumijem cemu forsiranje !

Vidi cijeli citat

Zato šta igraš kako igraš, na klubu je da ti omogući da igraš onako kako igraš a ne da moraš slagat posebnu taktiku za svakog igrača koji uđe. Ne smi bit da imaš beka koji ne zna dodat balun pod presingom a izlaziš kroz posjed. 

Vidi cijeli citat


Pa ne gledam od jucer nogomet, jbg. ako ne ide ne ide. I Real ga svako trecu-cetvrtu lansira preko centra

Vidi cijeli citat

Pa ne služe pripremne napucavanju preko centra?

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.799
danas u 19:53

Jel samo do mene, ili vezni red izgleda 30 posto življe bez Krova i Huga?

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije