HiSTerija je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida?
Vidi cijeli citat
Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu.
U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.
Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.
Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo.
Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo.
Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku.
Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.