HNK Hajduk Split 2026./2027.

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 702
danas u 11:45

Novaljac je napisao/la:

Etnik Brutti ✅️
Anđelo Šutalo ✅️
Alec Van Hoorenbeeck ✅️
Mathieu Acapandiè ✅️
Dalisson de Almeida 🔜
Alberto del Moral 🔜

Júlio Romão ?
Giacomo de Pieri ?
Luka Topalović ?
Lindon Selahi ?
Caleb Zady Sery ?

WhiteBit💶💶💶

 

Jesan koga zaboravil?

Vidi cijeli citat

koji whitebit brate?

ovi igrači su mjere štednje.

 

pušač k* Marka Livaje
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.690
danas u 11:49

Sledge je napisao/la:

sad je Bamba taj... 

lipo, lipo...

Vidi cijeli citat


Kažem samo što mislim. Ne uklapa se ni stilom u Garcijin sustav ni kvalitetom u Hajduk.

Riješili smo se dvojice takvih već: Kalik i Durdov, za Dialla bi samo rekao da stilom nije odgovara. 

Hajduk sad raste i dovode se igrači planski i netko će poslije biti vidno najslabija karika ako se kvaliteta ekipe podigne. 

Tako da ću možda za koji mjesec srat po Brajkoviću. Jebi ga. Ispričavam se unaprijed. 

samohajduk.com
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
danas u 11:49

Afera je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tribaju nam šestica, 3 krila i prodaja Bambe i Sigura. Pukija bi drža do kraja euro kvalifikacija koliko god je moguće. 

Vidi cijeli citat


A dobro sad bas 3 krila je overkill. S dva bi bio sasvim zadovoljan. Ali na ovim popisu jos nisam vidio da dovodimo krilo. Ovi Dalisson je vise desetka nego krilo. 

Vidi cijeli citat


Krilo kvalitetno ,izolacijsko .. hmmm , ja bi za početak bia sritan i sa jednim. Jako teško za nać ujedno i najveći izazov za Grafa. Tu će tribat dat max ugovor. 

Talijani pišu da želimo malog Giacoma . Graf će tribat tražit dalje.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.523
danas u 11:54

Bambi je svaka odluka kriva, balun kontrolira njega a ne on balun. Baš odskače od ostatka ekipe i to u negativnom smislu.

Ako ga uspijemo prodat ili poklonit tribaju nam 3 krila. Inače, jbg igraj sa njim, pokrij se koliko ti je lancun dug. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
danas u 11:54

majing je napisao/la:

Sledge je napisao/la:

sad je Bamba taj... 

lipo, lipo...

Vidi cijeli citat


Kažem samo što mislim. Ne uklapa se ni stilom u Garcijin sustav ni kvalitetom u Hajduk.

Riješili smo se dvojice takvih već: Kalik i Durdov, za Dialla bi samo rekao da stilom nije odgovara. 

Hajduk sad raste i dovode se igrači planski i netko će poslije biti vidno najslabija karika ako se kvaliteta ekipe podigne. 

Tako da ću možda za koji mjesec srat po Brajkoviću. Jebi ga. Ispričavam se unaprijed. 

Vidi cijeli citat


Bamba je nažalost limitiran igrač . Dušu dalo za neku kontrasku ekipu . Garciji trebaju izolacijska krila i igrači koji nemaju problema s donošenjem odluka a Bamba je tu kriminalan. Iman dojam i da jako sporo uči ili se neće nikad naučit u nekim taktičkim rješenjima,  postavljanja u presingu su mu i dalje kriminalna. Na prvo iskakanje ok ali dalje je to Bože sačuvaj. Tili smo ga se riješiti. Ne triba dalje.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.690
danas u 11:57

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

Vidi cijeli citat


sumnjam da Dalissona dovodimo za krilo ,vidit cemo al ne bi reka

Vidi cijeli citat

moguće da ga dovodimo za lažno livo krilo, gdje će kad napadamo ulazit na desetku,a hrgović livo krilo, a trojka nazad belgijac, marešić, pingvin. 

ako bi išta trošio veću paru to nam krila tribaju bit. Vidilo se jučer koliko smo grozni na krilima. 

Vidi cijeli citat


Vezni red nam je sad krcat: 

Puki i Sigur koji odlaze
Pajaz, Brruti, Šutalo, del Moral, šestica ala Selahi/Romao
Skoko, Žaper 

To su 9 igrača s kojima ćemo potencijalno krenuti u kvalifikacije

Nekako sumnjam da je Dalisson tu. 
Imao je pretprošle godine solidnu statistiku golova u 4. rangu na krilu. U 14 utakmica 6 golova i 1 asist. 

samohajduk.com
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.262
danas u 12:00

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

Vidi cijeli citat


sumnjam da Dalissona dovodimo za krilo ,vidit cemo al ne bi reka

Vidi cijeli citat

Znaci nasli su nekog boljeg

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 646
danas u 12:00

ja bi bio presretan ako bi llabresa doveli, ali mislim da to nije realno, dobar igrač

Bilićev sin
Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 30
danas u 12:00

Čavo Ledeni je napisao/la:

Novaljac je napisao/la:

Etnik Brutti ✅️
Anđelo Šutalo ✅️
Alec Van Hoorenbeeck ✅️
Mathieu Acapandiè ✅️
Dalisson de Almeida 🔜
Alberto del Moral 🔜

Júlio Romão ?
Giacomo de Pieri ?
Luka Topalović ?
Lindon Selahi ?
Caleb Zady Sery ?

WhiteBit💶💶💶

 

Jesan koga zaboravil?

Vidi cijeli citat

koji whitebit brate?

ovi igrači su mjere štednje.

 

Vidi cijeli citat

Upisal san sve špekulacije 🤷‍♂️

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
danas u 12:03

majing je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

majing je napisao/la:

Ukrajinci objavili sažetke: 

https://samohajduk.com/2026/06/28/video-sazeci-lzn-cherkasy-hajduk-01/

 

Vidi cijeli citat

Jesu ovi Ukrajinci stavili u sažetak samo svoje šanse jer ispada da cilu utakmicu nismo prišli centar i zabili iz jedne šanse/prekida? 

Vidi cijeli citat

Otprilike je tako i bilo. Ukrajinci igraju presing čovik na čovika ka pasi po cilom terenu, ako ih izigraš i prođeš, vataju rukama, kose po nogama, rade faul kako znaju, al proć nećeš. Leko ako je gleda ima je erekciju kroz cilu utakmicu. 

U prvoj četvrtini utakmice smo lipo izlazili kroz pas igru i iako stvarno žestoko pritišću, lipo smo izigravali. Hrga Alec Marešić, Acapandié, Pajaz i Silić top, mirno, po podu, hrabro i precizno.

Kasnije kad su izašla ova dva nova i ušli Skelin i pogotovo Karačić nismo više mogli izlazit kako smo tili al opet nismo gubili balune u riskantnim zonama osim jednom Pajaziti šta se sićam.

Uglavnom kad bi izašli uglavnom smo ostajali 4 na 4 u njihovoj polovici jer su svi ostali bili u presingu na našu zadnju liniju al onda dođeš do naših krila ili Livaje i oni udru u zid, ne uspiju ništa pametno iskreirat, Šego livo loš, Brajka desno nit prdi nit smrdi, Livaja 3 dodira sve skupa i to ti je to. Kasnije je spustija Livaju na 10, diga Šegu na 9 i uvea Bambu livo i ajme majko je to bilo. 

Vidi cijeli citat


Da, nadodao bi da se kasnije pred kraju utakmice otvorilo jako puno šansi za Bambu, ali oni kao da su znali da ga mogu pustit jer će sve usrat i tako je i bilo. 

Uglavnom, s ovim Dalissonom nadam se da neću više nikad vidjeti Bambu da zaigra u Hajduku. 

Ako neće ići, nek je na dvojnoj, i neka je u svakoj na klupi s prvom momčadi, ali vikendom da samo igra u 4. ligi.

Vidi cijeli citat


sumnjam da Dalissona dovodimo za krilo ,vidit cemo al ne bi reka

Vidi cijeli citat

moguće da ga dovodimo za lažno livo krilo, gdje će kad napadamo ulazit na desetku,a hrgović livo krilo, a trojka nazad belgijac, marešić, pingvin. 

ako bi išta trošio veću paru to nam krila tribaju bit. Vidilo se jučer koliko smo grozni na krilima. 

Vidi cijeli citat


Vezni red nam je sad krcat: 

Puki i Sigur koji odlaze
Pajaz, Brruti, Šutalo, del Moral, šestica ala Selahi/Romao
Skoko, Žaper 

To su 9 igrača s kojima ćemo potencijalno krenuti u kvalifikacije

Nekako sumnjam da je Dalisson tu. 
Imao je pretprošle godine solidnu statistiku golova u 4. rangu na krilu. U 14 utakmica 6 golova i 1 asist. 

Vidi cijeli citat

Gledaj prošlu sezonu ,pusti predproslu. Momak je bolji i učinkovitiji igrač na poluspici. 

Sve ove gore koje si navea ,lako moguće da ih pola neće bit.

Skoko i Zaper posdube 

Sigur je sigurna prodaja itd..

Možda na kraju ti budeš i u pravu al ja bi stavia cili ulog na desetku. Vidit cemo 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije