HNK Hajduk Split 2026./2027.

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.321
danas u 13:23

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 443
danas u 13:29

Dugarry u skoku je napisao/la:

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat


121 centralni

12 kao zadnji vezni

1 kao ofanzivni

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 652
danas u 13:30

Dugarry u skoku je napisao/la:

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat

gdje si to gleda ako mogu znati?

Bilićev sin
Harisinjo_ze
Harisinjo_ze
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2021.
Poruka: 596
danas u 13:30

Ako je Del Moral šestica onda i ja čisto sumnjam da će biti išta od dovođenja druge šestice.HZV

u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.989
danas u 13:32

Ćelava prevara je napisao/la:

u3pm je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

u3pm je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Kakav je Livaja kroz cilu utakmicu? Jel pokaza štogod dobrog?

Vidi cijeli citat

Jedna minijatura u drugom poluvremenu. Ništa konkretno.

Vidi cijeli citat


Nije to nikako dobro, je da su prijateljske i da nije utakmica od velikog značaja ali svejedno ako neće tu klasu pokazat a di će onda. Nastavi li tako kroz neko duže vrime ja bi mu se zahvalia.

Vidi cijeli citat

U prvoj utakmici je bio još gori, al je dao gol (iz velikog ofsajda) pa se nije pričalo o tome. Znači diže se.

Vidi cijeli citat

Naš igrač je stavio nogu, igrač Škendije je nehotice vratio balun nazad, odnosno odbilo se od njega. Nije ofsajd

Vidi cijeli citat


neznan za konkretnu situaciju, al opcenito gledano

to sta se od nekog odbilo ne znaci da nije ofsajd ako je napadac bija u ofsajdu u trenutku upucivanja baluna

Vidi cijeli citat

Pogledaj, odbilo se od njihovog igrača do Livaje. Naš igrač koji je prisika balun nije bio u zaleđu. Kako je to ofsajd

Vidi cijeli citat

Ne znam zašto sam uopće išao gledat.

Jasno se vidi da Pukštas igra loptom. To je ofsajd. Čak i da se zadnje odbila od njihovog igrača i dalje je ofsajd.

Vidi cijeli citat

Zaustavi na 0:43, trenutak kad Pukštas pokušava uzet balun- Livaja nije u zaleđu. U ravnini je sa protivnikom na vrhu šesnaesterca,  a čak i da je bio ispred, Pukštas ne pokušava odigrat za Livaju već ide u suprotnom smjeru i igrač Škendije nehotično izbacuje Livaju u šansu. To što se ti želiš posrat po Livaji ne minja činjenicu da nije bio u ofsajdu. Loše izgleda i to stoji ali ako laže video, lažem i ja

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.321
danas u 13:32

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat

gdje si to gleda ako mogu znati?

Vidi cijeli citat

Heatmap na Sofascoru.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.321
danas u 13:33

Nane1911 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat


121 centralni

12 kao zadnji vezni

1 kao ofanzivni

Vidi cijeli citat

Nepouzdani TM.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.309
danas u 13:34

Gimli91 je napisao/la:

Harisinjo_ze je napisao/la:

Pa ko bi po vama bio bolja opcija Selahi ili Romao?HZV

Vidi cijeli citat

romao, tehnički je jači od selahija, ima odlične duge lopte i bolje minja strane za krila u izolaciji. protiv bunkera puno korisniji (u hnlu pretežno protiv toga i igramo)

selahijev plus je što više prostora može pokrit od brazilca, čudo jedno može istrčat.

puno je više stvar balansa i kompatibilnosti u ekipi

npr. brazilac Almeida kojeg dovodimo ako bude igra desetku što je njegova pozicija, ako mu bude livaja špica neće baš funkcionirat, gušit će jedan drugoga, a bude li šego ispred njega on će redovno šegi namištat šanse, jer će šego 50 puta napadat dubinu, a ovome to paše samo tako. 

Vidi cijeli citat

cisto san znatizeljan, koliko si utakmica jednog i drugog pogleda, i di?

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 443
danas u 13:38

Di je zapelo s ovom dvojicom iz Cordobe

Kao jucer su trebali biti na lijecnickom

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 652
danas u 13:38

Dugarry u skoku je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Del Moral je igrao isključivo šesticu i to jedinu u 433, sad sam detaljno provjerio. 

Tako da ne vjerujem u još neko pojačanje na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat

gdje si to gleda ako mogu znati?

Vidi cijeli citat

Heatmap na Sofascoru.

Vidi cijeli citat

meni se on jako sviđa, ako ga uspijemo vratit na razinu kad je bio u villarealu B prije dvi godine bit će top pojačanje za nas. ja mislim da ćemo mi još dovest veznjaka jednog zasigurno, nemora to bit sad defenzivna šestica, to del moral može odradit, ali morat će i tome defenziva bit ok bar, jer dovođenjem brazilca koji je očito zamjena za pukija, mi ostajemo na 4231, opet nam fali igrača za šestice, e da je bašića bilo dovest prošlo lito. 

Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije