HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.647
danas u 21:07

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat


Ja bi rekao Pukstas, Sigur i Hrgović. A nitko ne bi imao ništa protiv odlaska Silića.

Vidi cijeli citat

A ko će nan branit ode li Silić?

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.612
danas u 21:08

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat

Puki i Sigur a valjalo bi se riješit Ivušića, Šare, Krova, Huga, Livaje, Karačića, Bambe...puno balasta

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.647
danas u 21:09

A i za Šarliju nikakvih novosti nema, lik ladi jaja ko zna di. Ova 2 bar trče

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:10

Bellygunner je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat

Puki i Sigur a valjalo bi se riješit Ivušića, Šare, Krova, Huga, Livaje, Karačića, Bambe...puno balasta

Vidi cijeli citat

Hvala Gorane Vučeviću hahaha 

3 njegova potpisa 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.612
danas u 21:10

MakiST1950 je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat

Puki i Sigur a valjalo bi se riješit Ivušića, Šare, Krova, Huga, Livaje, Karačića, Bambe...puno balasta

Vidi cijeli citat

Hvala Gorane Vučeviću hahaha 

3 njegova potpisa 

Vidi cijeli citat

Svak promaši

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:14

E, ali Gvizija je najavljivao sezonu stabilizacije, i tu je razlika. 

Pa je dao odštetu za Ivušića, doveo Edgara, Huga, Rebića, Almenu, Karačića 

Rebić i Almena su bili skroz dobri, ali smo na njih dva potrošili skoro milijun eura, nismo osvojili ništa, a ako želiš se stabilizirati to ne radiš.

Potrošiti 2-3 milijuna eura u HNL-u na prijelazni rok, a ti se "stabiliziraš"???

Brod budala.

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 675
danas u 21:22

MakiST1950 je napisao/la:

E, ali Gvizija je najavljivao sezonu stabilizacije, i tu je razlika. 

Pa je dao odštetu za Ivušića, doveo Edgara, Huga, Rebića, Almenu, Karačića 

Rebić i Almena su bili skroz dobri, ali smo na njih dva potrošili skoro milijun eura, nismo osvojili ništa, a ako želiš se stabilizirati to ne radiš.

Potrošiti 2-3 milijuna eura u HNL-u na prijelazni rok, a ti se "stabiliziraš"???

Brod budala.

Vidi cijeli citat

Graf je prvi sportski direktor unazad tko zna koliko godina koji nastoji dovest igrače na vrijeme do službene utakmice prve i gdje dovodimo igrače za trenerov stil nogometa. Doveli smo 5 igrača a nije ni srpanj počeo. 

Hoće li bit pojačanja ili ne, vrime će pokazati. Ja sam pozitivno uzbuđen, i šta će nam momčad dosta drukčije izgledati, a i šta dosta senatora odlazi iz kluba. 

Bilićev sin
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:24

A bome nema ni suza na presicama, ne upada u prvi plan kad se predstavi neki igrač, i nema kukanja u novinama svako 10 dana kako je tebi teško, kako se nema para, kako je loše, i kako nisi izabrao trenera ekipe

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.266
danas u 21:25

Meni ovi Graf pari ko da mu se dalo odriješene ruke

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:28

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Meni ovi Graf pari ko da mu se dalo odriješene ruke

Vidi cijeli citat

Aleluja!

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije