HNK Hajduk Split 2026./2027.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.530
danas u 21:32

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat


Tesko cemo za Pukstasa dobiti vise od 5 milijuna. Zadnja godine ugovora + uskoro puni 22 godine, to sve rusi cijenu, a i nije mu prosla sezona sad bila toliko brutalna, da ne govorimo koliko mu se cijena spustila sezonu prije zahvaljujuci talijanskom miljeniku publike.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:34

Tobol Kostanay je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat


Tesko cemo za Pukstasa dobiti vise od 5 milijuna. Zadnja godine ugovora + uskoro puni 22 godine, to sve rusi cijenu, a i nije mu prosla sezona sad bila toliko brutalna, da ne govorimo koliko mu se cijena spustila sezonu prije zahvaljujuci talijanskom miljeniku publike.

Vidi cijeli citat

Dobro ja se samo nadam malo haha 

Realno je oko 4 milijuna

I vjerojatno ćemo još Hrgovića za 2. A po meni nam to nije dovoljno, ali isto tako mislim da nećemo ići u full rasprodaju i još i Sigura prodati, mislim da ćemo njega bar do zime zadržati 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 195
danas u 21:38

Sad je Svjetsko, sad je najbolja prilika za prodat Sigura. Osobno se ne mogu načudit zašto ga je Marsch od jednom metnuo na klupu nakon što mu je godinama bio standardan.

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 541
danas u 21:38

Navijamo li da Sigur prođe ili ispadne? Da igra, reka bi neka ga jos tamo, ali stalno je na klupi iako kapnit ce koja tisucica za svaki dan, ali mozda bolje da se sta prije vrati i pomogne dok se ne proda

[uredio Jonah - 28. lipnja 2026. u 21:39]
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.805
danas u 21:40

Veliki Reset je napisao/la:

Sad je Svjetsko, sad je najbolja prilika za prodat Sigura. Osobno se ne mogu načudit zašto ga je Marsch od jednom metnuo na klupu nakon što mu je godinama bio standardan.

Vidi cijeli citat

Godinama standardan je Johnston koji igra i sad

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.325
danas u 21:43

MakiST1950 je napisao/la:

E, ali Gvizija je najavljivao sezonu stabilizacije, i tu je razlika. 

Pa je dao odštetu za Ivušića, doveo Edgara, Huga, Rebića, Almenu, Karačića 

Rebić i Almena su bili skroz dobri, ali smo na njih dva potrošili skoro milijun eura, nismo osvojili ništa, a ako želiš se stabilizirati to ne radiš.

Potrošiti 2-3 milijuna eura u HNL-u na prijelazni rok, a ti se "stabiliziraš"???

Brod budala.

Vidi cijeli citat

Tzv blef stabilizacija.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.813
danas u 21:45

Dugarry u skoku je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

E, ali Gvizija je najavljivao sezonu stabilizacije, i tu je razlika. 

Pa je dao odštetu za Ivušića, doveo Edgara, Huga, Rebića, Almenu, Karačića 

Rebić i Almena su bili skroz dobri, ali smo na njih dva potrošili skoro milijun eura, nismo osvojili ništa, a ako želiš se stabilizirati to ne radiš.

Potrošiti 2-3 milijuna eura u HNL-u na prijelazni rok, a ti se "stabiliziraš"???

Brod budala.

Vidi cijeli citat

Tzv blef stabilizacija.

Vidi cijeli citat

Iliti tzv, oprati ću odgovornost sa sebe u slučaju neuspjeha, pričat ću o promjeni i stabilizaciji, ali napravit ću sve da uzmem neki pehar makar to klub bacilo na noge jer sam egotriper 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.530
danas u 21:45

MakiST1950 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Moja je pretpostavka da ćemo ovaj prijelazni rok prodati Pukštasa i Hrgovića. 

Za prvoga bi bilo dobro 6, a za Hrgovića 2-3 

To je taman da pokrijemo minuse koje imamo i obveze prema dobavljačima 

Vidi cijeli citat


Tesko cemo za Pukstasa dobiti vise od 5 milijuna. Zadnja godine ugovora + uskoro puni 22 godine, to sve rusi cijenu, a i nije mu prosla sezona sad bila toliko brutalna, da ne govorimo koliko mu se cijena spustila sezonu prije zahvaljujuci talijanskom miljeniku publike.

Vidi cijeli citat

Dobro ja se samo nadam malo haha 

Realno je oko 4 milijuna

I vjerojatno ćemo još Hrgovića za 2. A po meni nam to nije dovoljno, ali isto tako mislim da nećemo ići u full rasprodaju i još i Sigura prodati, mislim da ćemo njega bar do zime zadržati 

Vidi cijeli citat


Ja Hrgovica ne bi pustio ispod 3. Lijevi je bek, to je ipak dosta deficitarna pozicija.

Za Sigura isto bojim se necemo dobiti vise od 3-3,5. Silica bi se na talent vjerojatno isto moglo unovciti za slicnu cifru (posto golmani nazalost u pravilu ne dosezu pretjerano velike cifre).

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.742
danas u 21:51

Ne znam odakle vam da je Sigur standardni član prvih 11 u Kanadi. Prvi desni bek je Johnston iz Celtica, a Sigur je igrao kad je ovaj bio ozlijeđen. Pokrije i poziciju u vezi kada treba pa im je zato koristan. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.018
danas u 21:52

Dugarry u skoku je napisao/la:

Tzv stabilizacija do godine.

Vidi cijeli citat


Malo sam te ispravio kolega.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
  • Najnovije
  • Najčitanije