majing je napisao/la:
VelKoz je napisao/la:
Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?
Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?
Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete
Vidi cijeli citat
Evo baš danas je to izašlo kao vijest:
https://www.24sata.hr/sport/uefa-bi-mogla-zabraniti-susret-hajduka-i-vojvodine-u-europi-1129773
Uglavnom, UEFA još razmišlja hoće li dijeliti u podskupine. Ili će svi u isti bubanj ili će ih podijeliti. Ako će ih dijeliti, onda Hajduk i Vojvodina sigurno neće igrati jedan protiv drugih.
Uglavnom, graničan je slučaj. (pun intended)
Vidi cijeli citat
Trebalo bi onda i ove Rumunje maknut u drugu podskupinu, da ne bi bila neka sačekuša putem.
I za Slovačku se ide preko Mađarske, nikad ne znaš ko vreba.
Neka nam ostave Irce, Islanđane i Slovence, tu neće bit incidenata.
[uredio Ćelava prevara - 24. svibnja 2026. u 15:11]