HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
24. svibnja 2026. u 14:27

maestro82 je napisao/la:

majing je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Iduću sezonu nek Milky otvara

Vidi cijeli citat


Neće se njemu dat pisat. Ostavit će link za youtube video. 

Vidi cijeli citat

Nakon Makija sve je dobro.

Vidi cijeli citat

izist ce te ljubomora na makijevo otvaranje.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
24. svibnja 2026. u 14:29

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

majing je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Iduću sezonu nek Milky otvara

Vidi cijeli citat


Neće se njemu dat pisat. Ostavit će link za youtube video. 

Vidi cijeli citat

Nakon Makija sve je dobro.

Vidi cijeli citat

izist ce te ljubomora na makijevo otvaranje.

Vidi cijeli citat

Primjeti se jel?

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.154
24. svibnja 2026. u 14:30

VelKoz je napisao/la:

Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?

Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?

Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete

Vidi cijeli citat

Lani je u Q1 EL bilo 16 momčadi pa su bile dvije podgrupe, prije dvije godine je bilo 12 momčadi pa nije bilo podgrupa.

Za ovu se još nezna a to će se vjv saznati tek na dan ždrijeba.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
24. svibnja 2026. u 14:34

maki,

animiraj društvo, intezitet pisanja je pa na nivo hajdukove trke

daj neku baketinu!

livaja je jedna od sigurnijih

prvaci 34/35
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.666
24. svibnja 2026. u 15:05

VelKoz je napisao/la:

Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?

Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?

Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete

Vidi cijeli citat


Evo  baš danas je to izašlo kao vijest: 

https://www.24sata.hr/sport/uefa-bi-mogla-zabraniti-susret-hajduka-i-vojvodine-u-europi-1129773

Uglavnom, UEFA još razmišlja hoće li dijeliti u podskupine. Ili će svi u isti bubanj ili će ih podijeliti. Ako će ih dijeliti, onda Hajduk i Vojvodina sigurno neće igrati jedan protiv drugih. 

Uglavnom, graničan je slučaj. (pun intended)

samohajduk.com
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.003
24. svibnja 2026. u 15:11

majing je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?

Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?

Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete

Vidi cijeli citat


Evo  baš danas je to izašlo kao vijest: 

https://www.24sata.hr/sport/uefa-bi-mogla-zabraniti-susret-hajduka-i-vojvodine-u-europi-1129773

Uglavnom, UEFA još razmišlja hoće li dijeliti u podskupine. Ili će svi u isti bubanj ili će ih podijeliti. Ako će ih dijeliti, onda Hajduk i Vojvodina sigurno neće igrati jedan protiv drugih. 

Uglavnom, graničan je slučaj. (pun intended)

Vidi cijeli citat

Trebalo bi onda i ove Rumunje maknut u drugu podskupinu, da ne bi bila neka sačekuša putem.

I za Slovačku se ide preko Mađarske, nikad ne znaš ko vreba.

Neka nam ostave Irce, Islanđane i Slovence, tu neće bit incidenata.

[uredio Ćelava prevara - 24. svibnja 2026. u 15:11]
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.544
24. svibnja 2026. u 15:16

majing je napisao/la:

Evo  baš danas je to izašlo kao vijest: 

https://www.24sata.hr/sport/uefa-bi-mogla-zabraniti-susret-hajduka-i-vojvodine-u-europi-1129773

Uglavnom, UEFA još razmišlja hoće li dijeliti u podskupine. Ili će svi u isti bubanj ili će ih podijeliti. Ako će ih dijeliti, onda Hajduk i Vojvodina sigurno neće igrati jedan protiv drugih. 

Uglavnom, graničan je slučaj. (pun intended)

Vidi cijeli citat

Ako zbog mogućeg para Hajduk-Vojvodina bude trebalo radit podskupine, po meni je to budalaština. Ipak smo u 2026. godini, ako se svježe nakon rata u nekim puno težim vremenima moglo igrat Croatia-Partizan, Rijeka-Partizan, Cibalia-Obilić (Arkanov klub) i Inker-Zvezda, s tim da je zadnje Zvezda bila 2005. zašto se dvadeset godina poslije treba razdvajat kao da ratujemo 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.968
24. svibnja 2026. u 15:28

mandrak je napisao/la:

maki,

animiraj društvo, intezitet pisanja je pa na nivo hajdukove trke

daj neku baketinu!

livaja je jedna od sigurnijih

Vidi cijeli citat


Tema pala u formi ko mi u proljeće.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
24. svibnja 2026. u 15:53

mandrak je napisao/la:

maki,

animiraj društvo, intezitet pisanja je pa na nivo hajdukove trke

daj neku baketinu!

livaja je jedna od sigurnijih

Vidi cijeli citat


Izdušili smo nakon dan i pol, ugledali se na Huga i Ćaću i smanjili tempo štancanja postova...

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 23
24. svibnja 2026. u 16:23

Kad će počet bonbe padat???

  • Najnovije
  • Najčitanije