Imamo dosta problema u momcadi i nedostataka al necu bit prepametan ako kazen da je veza kljuc svake momcadi.
Kad bacimo oko kratko na susjedno dvoriste lako je primjetit da procvat dinamove igre na prolice nije dosa jer je odjednom kovacevic se dosjetia nekih posebno genijalnih zamisli nego za to je zasluzno uz vrhunsku formu belje ulazak zajca i stojkovica umisto vilara i ljubicica. Njih dvojica uz naravno misica su izdominirali.
Rijesavaju se gore dva navedena igraca kroz prodaju i posudbu i onda kovacevic nakon sta nije ima vise previse opcija je oformia ovaj novi vezni red i jack pot,izdominirali i statistikom i dojmom.
Da se vratimo na nas , prodajom pukia i sigura jos si suzavamo opcije u sredini.
Hugo je za mene prekrizen ko ozbiljna opcija, zaper cisto sumnjam da ce se ikad vratit na neku razinu i skoko koji iako ja volin taj profil igraca nije se ruku na srce nesto iskaza i ne vidin da moze uskocit odma u neku od vodecih rola.
Ostaje krovi na prevelikoj placi koju ne zasluzuje i pajaziti sa toplo ladnom sezonom kojem garcia jos nije nasa pravo misto u tom veznom redu.
Ja bi reka da tu nama fali 4 igraca i daleko san najvise znatizeljan sta tu graf moze dovest i koji su mu iduci potezi.