HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 299
24. svibnja 2026. u 21:01

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.252
24. svibnja 2026. u 21:02

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

namučili bi se i protiv vestrija

just play fucking football
dsadasa
dsadasa
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 512
24. svibnja 2026. u 21:03

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

Šok na poljudu! Islandski drugoligaš vodi 1 0 od 7. minute

Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
24. svibnja 2026. u 21:14

i Benfica mogući protivnik u drugom pretkolu EL ako do tamo dođemo, dajte nam tu braću iz Lisabona

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.081
24. svibnja 2026. u 21:15

dsadasa je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

Šok na poljudu! Islandski drugoligaš vodi 1 0 od 7. minute

Vidi cijeli citat


Jedino tko bi se šokirao tim rezultatom bi bili jadni Islanđani jer ne bi znali kako dalje jednom kad povedu, za nas bi to bio još jedan dan u uredu

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.683
24. svibnja 2026. u 21:16

tonko je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

namučili bi se i protiv vestrija

Vidi cijeli citat


S 5 igrača na terenu? Bi bogami i protiv mračaja.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.252
24. svibnja 2026. u 21:17

)))ujko((( je napisao/la:

tonko je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

namučili bi se i protiv vestrija

Vidi cijeli citat


S 5 igrača na terenu? Bi bogami i protiv mračaja.

Vidi cijeli citat

tili smo prijavit 11 al ispalo je da nemaju pravo nastupa

just play fucking football
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
24. svibnja 2026. u 21:17

dsadasa je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

Šok na poljudu! Islandski drugoligaš vodi 1 0 od 7. minute

Vidi cijeli citat


podnaslov

zvonimir šarlija prestigao marka livaju po broju europskih autogolova

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.081
24. svibnja 2026. u 21:17

tonko je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

tonko je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

malo prizaspa poslije ručka..

i kroz neki polukošmar vidio sastav hajduka tog četvrtka 9.7.

 

                          silić

xxxx   -   marešić   -   xxxx   -   xxxx

                 hugo    -      xxxx

         xxxx    -     xxxx    -     rebić

                          šego

Vidi cijeli citat

namučili bi se i protiv vestrija

Vidi cijeli citat


S 5 igrača na terenu? Bi bogami i protiv mračaja.

Vidi cijeli citat

tili smo prijavit 11 al ispalo je da nemaju pravo nastupa

Vidi cijeli citat


I zbog duga nam je Adidas poslao samo dresove za njih petoricu.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 299
24. svibnja 2026. u 21:19

o hajduku i bananama

///

U kavez stave nekoliko majmuna. Na sredinu kaveza postave ljestve, a na vrh ljestava bananu. Kad se jedan majmun pokuša popeti po bananu, sve majmune poprskaju hladnom vodom. Nakon nekoliko takvih pokušaja, majmuni nauče jednostavno pravilo: tko ide po bananu, svi nastradaju. Zato počnu fizički sprječavati svakoga tko krene prema ljestvama.

Onda jednog majmuna zamijene novim. Novi majmun vidi bananu i prirodno krene prema ljestvama, ali ga ostali odmah zaustave i napadnu — iako on ne zna zašto. Zatim zamijene još jednoga, pa još jednoga, sve dok u kavezu više nema nijednog majmuna koji je ikada bio poprskan vodom.

Ali pravilo ostaje: ne penji se po bananu.

Poanta je jasna: organizacije, zajednice i sustavi često zadržavaju obrasce ponašanja, strahove i zabrane čak i onda kada je izvorni razlog za njih odavno nestao. Nitko više ne zna zašto se nešto ne smije, zašto se nešto ne dira, zašto se neke promjene unaprijed sabotiraju — ali svi znaju da se 'tako kod nas radi'.

///

ajmo više izać iz tog kaveza.

  • Najnovije
  • Najčitanije