mk10 je napisao/la:
Alibi obrana, "ja iskocio", ne mogu se iz glave sjetiti utakmice(moguce Varazdin), ali nije svakako normalno da blize Silicu bude 6 nasih igraca nego on, a nije se vracao nakon prekida. Nagledao sam se slicnog i kad je Istra u pitanju, cesto nije dovoljno blizu ni da usere, covjek zakasni zakasniti.
Branis neobranjivo, to sto Raci skoro uvijek i Sarlija kad je u elementu ne znaju kud gone ne dize vrijednost Maresicu. Bolji vezni red bi pomogao svakako, ali da mu daju ruku za izvuci iz govana, ne da moraju zaroniti na dno septicke jame.
Vidi cijeli citat
a šta da ti kažen, iskakanje nije alibi obrana nego je različit profil stopera, neko dobro iskače neko dobro pokriva dubinu, ovo drugo mu nikad nije bia forte
i to nije alibi, konkretno vidi primjer asistencije protiv Rijeke, imaš još sličnih situacija
Evo ova situacija šta gori spominje kolega da je on "zakuvao" situaciju protiv lokomotive mi je smišno
ok bilo bi lipše da je uspia oduzet balun, al šestica ti jedna ispada, a obe odustanu od pomisli uopće samog trčanja defanzivne tranzicije
previše previše lošega ovaj vezni red stvara i bekovima i stoperima, dok to ne korigiramo, reinkarnirani Van Dyke bi izgleda ka rupetina, kamoli ne igraçi koji očekivano moraju imat neke mane u ovom nivou