HNK Hajduk Split 2026./2027.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
25. svibnja 2026. u 13:57

Maresic i Hugo ne mogu biti starteri u nekoj mojoj viziji Hajduka. 

Igraci koji mogu egzistirati ako ce Hajduk igrati niski blok, gdje se mogu defanzivno sakriti, gdje su prostori za čuvanja puno manji. 

Igraci koji mogu egzistirati kada ti treba razbiti niski blok protivnika, a tada posebno ranjivi u kontri. 

Ja bi ih imao u ekipi i za dogodine apsolutno, ali da su 14 i 15 igrač ekipe, a njihovi ugovori bas ne govore da su to 14 i 15 igrac, nego starteri...

Mozemo se mi igrati i jednog od njih sakrivati, ali sakrivati 3 igraca je nemoguce, ne mozes sakriti 2, a kamo li 3. 

Bitno je ne prisolit sa fizikalcima jer imamo protiv manjih ekipa 2.33 boda, sto je respektabilno, ali 0.92 boda protiv top3 trazi neke fizikalce i tempaše. 

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 13:59

mk10 je napisao/la:

Alibi obrana, "ja iskocio", ne mogu se iz glave sjetiti utakmice(moguce Varazdin), ali nije svakako normalno da blize Silicu bude 6 nasih igraca nego on, a nije se vracao nakon prekida. Nagledao sam se slicnog i kad je Istra u pitanju, cesto nije dovoljno blizu ni da usere, covjek zakasni zakasniti.

Branis neobranjivo, to sto Raci skoro uvijek i Sarlija kad je u elementu ne znaju kud gone ne dize vrijednost Maresicu. Bolji vezni red bi pomogao svakako, ali da mu daju ruku za izvuci iz govana, ne da moraju zaroniti na dno septicke jame. 

Vidi cijeli citat

a šta da ti kažen, iskakanje nije alibi obrana nego je različit profil stopera, neko dobro iskače neko dobro pokriva dubinu, ovo drugo mu nikad nije bia forte

i to nije alibi, konkretno vidi primjer asistencije protiv Rijeke, imaš još sličnih situacija

Evo ova situacija šta gori spominje kolega da je on "zakuvao" situaciju protiv lokomotive mi je smišno

ok bilo bi lipše da je uspia oduzet balun, al šestica ti jedna ispada, a obe odustanu od pomisli uopće samog trčanja defanzivne tranzicije

previše previše lošega ovaj vezni red stvara i bekovima i stoperima, dok to ne korigiramo, reinkarnirani Van Dyke bi izgleda ka rupetina, kamoli ne igraçi koji očekivano moraju imat neke mane u ovom nivou

just play fucking football
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
25. svibnja 2026. u 14:04

Bacio oko sažetak utakmice protiv Vukovara. 

2. gol Vukovara, nisam odavno vidio gori defanzivni prekid od toga. 4 igraca na drugoj stativi protiv našeg 1 (jedan). Naravno pao gol. 

Prekidi su nam apsolutno neiskoristen segment igre, svaki nas aut je los, ali ono loš, spor, grozan i baca se lopta taman da odbala pola m prije igraca pa ovaj tria 2 dodira viška da hendla. 

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 294
25. svibnja 2026. u 14:11

kraajki je napisao/la:

😢😢😢😢

Može biti slika sljedećeg: nogomet i tekst

😢😢😢😢

Vidi cijeli citat

Kud ćeš crni sine??? (ne zbog boje kože) 

Nek se zavijore bandire od svile
x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
25. svibnja 2026. u 14:31

Stari Swat je napisao/la:

kraajki je napisao/la:

😢😢😢😢

Može biti slika sljedećeg: nogomet i tekst

😢😢😢😢

Vidi cijeli citat

Kud ćeš crni sine??? (ne zbog boje kože) 

Vidi cijeli citat

Siguran sam da bi i on pristao na manji ugovor samo da mu produžimo. Ionako je zadnju sezonu proveo na super plaćenom godišnjem odmoru, more, plaža, klima za poželjeti. Nikome se ne ide iz takvog okruženja. Pogotovo ako će u novome klubu morati trenirati i igrati, za naše standarde nepoznat pojam, biti profesionalni nogometaš.

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 549
25. svibnja 2026. u 14:37

Veliki pozdrav Anthonyju Kaliku. Nadam se da ce ga promotori s Tribine Hr nahajpat i navijacima sljedeceg kluba. Tipujem na FK Sarajevo, kazu da im nedostaje gracioznosti u veznom redu

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
25. svibnja 2026. u 14:39

Mogu li Mamić i Kalik skupa ?

Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
25. svibnja 2026. u 14:40

nedilja, 17 uri, svi na Poljud da napravite atmosferu kakva nije viđena u ženskom nogometu, svi da pozdravimo i da proslavimo s Hajdučicama

Omake
Omake
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 293
25. svibnja 2026. u 14:41

Nama su defenzivni prekidi problem uglavnom radi selekcije igrača. Osim Pukštasa nemaš niti jednog iznadprosječna skakača za njegovu poziciju. Pogotovo u utakmicama di je igra sa Marešićem, Hodak i Hrgom. Dosta igrača koji niti su visoki niti skočni. Hugo i sve ostale 6 ista priča. Atletičan stoper i 6 od 190cm bi nam promjenili toliko toga.

mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
25. svibnja 2026. u 14:52

diskusija na forumu,

o nogometu

iznenađenjima nikad kraja

svejedno, lajkam

prvaci 34/35
  • Najnovije
  • Najčitanije