HNK Hajduk Split 2026./2027.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
25. svibnja 2026. u 13:37

Kad kažem šestica tipa Radošević onda mislim na destruktivca koji je jak u fizikalijama i duelima, jer ćemo izgubiti Pukija i neće imat tko osvajat duele u sredini. Pajaz, Hugo i netko tipa Skoko je suicidi i možemo se odmah pripremat za sezonu 2027/28 ako tako mislimo izlaziti na teren. 

Pomirite se s Marešićem u prvoj. Dok Livaja i Krov nose trakicu radi slikanja na počektu utakmice, Garcia kod svakog prekida zove Marešića na konzultacije. On mu je produžena ruka na terenu i time kapetan iz sjene. Po meni je Marešić dovoljan za osvojit naslov (iz perspektive samo obrane) ako ga se spari s odgovarajućim drugim stoperom. S Valdasom smo se borili skoro do kraja s Elezom, Katićem i Ferrom, tako da ni tada nije bila nekakva savršena situacija. 

Idealno bi bilo da izborimo Europu i da imamo pored Marešića još dva jaka defenzivna stopera, da imamo mogućnost rotiranja po potrebi. 

samohajduk.com
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
25. svibnja 2026. u 13:38

kuntakinte je napisao/la:

Nikita Iosifov - 25 godina, može igrati lijevo i desno krilo, slobodan igrač od 30.6. 

Igra za Celje, prošle godine zabia 16 golova, asistira 12. U slovenskoj ligi je imao 115 uspješnih driblinga!!! 

 

Od uprave Hajduka očekujem niti da ga pokuša kontaktirati dok je Bilić predsjednik.

 

Vidi cijeli citat


Pogledao videa, jeben igrač, prodoran, dribler, brz, sve što krilo mora biti...

Kaznena
Kaznena
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 218
25. svibnja 2026. u 13:39

Iskreno se nadam da će nam otkriće sljedeće sezone opet biti Brajković. Bio otpisan početkom ove sezone, trenirao kao pas, dobio novi ugovor, prilagodio se konačno na seniorski nogomet, sad pršti od samopouzdanja. Ona kifla slabijom nogom protiv Vukovara bi mogla biti naznaka što očekivati od njega, u juniorima je pokazao koji mu je plafon.

 

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 13:40

Tobol Kostanay je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Vidi cijeli citat

jedan od boljih po meni je, isto kao što san rekao da je ~4/10 obrambeno (otprilike kao i šarlija) i prije nego šta smo ga dovodili

samo šta šarine (koji je na glasu ka defanzivni stoper) mane ignoriramo, a ovome se prenaglašava, evo neko gori pisao da Marešić loše reagira u prekidima, zato šare defanzivac briljira

Vidi cijeli citat


Bezvezna mi je argumentacija u korist Maresica samo zato jer je Sarlija rupa.

A i ne znam o kakvom ignoriranju Sarlijinih mana pricas. Uglavnom prevladava stav da su obojica defanzivne rupe.

Vidi cijeli citat

nije jer je to upravo usporedba koja je bila u tom trenutku, marešić ti defanzivno nije velik downgrade od Šarlije, a dovodiš ga na duplo manju plaću, karakterno je bolji i pašw treneru i u posjedu je među najboljim igračima lige i van svoje pozicije

u ton trenutku, kao i sad, jedan slovi kao solidan defanzivni stoper a za drugog se smatra da je defanzivna rupetina - da ne spominjem išta na balunu

meni kod šare padaju napamet njegova spavanju u prekidima, očajne odluke u šesnaestercu i slično

a npr nitko ne komentira koliko puta marešić prisiće balun na centru šta je isto nešto što je isto faktor obrane i negativne tranzicije. Ogledni primjer je razlika u kvaliteti Marešićeve izvedbe u utakmici protiv Lokomotive - s raçijen katastrofa, ulaskom u drugo poluvrijeme čovik je odigrao maltene perfektnu utakmicu i toliko baluna skupia u centrali

uostalom, od početka smatran da nan je rak rana vezni red, i da obrana pati zbog veznog reda, a ne obratno

[uredio tonko - 25. svibnja 2026. u 13:46]
just play fucking football
Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 379
25. svibnja 2026. u 13:45

Ako mislimo ozbiljno izgledati u novoj sezoni ,a pogotovo u Evropi onda Maresic i Hugo nemaju sta traziti u prvih 11

NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 489
25. svibnja 2026. u 13:46

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Vidi cijeli citat


Problem je sto je Hugo na max ugovoru, Rebica trazimo da smanji, a bit ce prvotimac pa mi nema smisla da ovaj ostaje. Ako postoji ikakva sansa da ga se rijesi, moramo to napravit iako se slazem da je luksuz imat takav profil za ove utakmice s puno posjeda. Kod njega je i veliki problem govor tijela, i opcenito dojam da mu nije stalo do nogometa uopce, kamoli Hajduka.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
25. svibnja 2026. u 13:49

 

nije jer je to upravo usporedba koja je bila u tom trenutku, marešić ti defanzivno nije velik downgrade od Šarlije, a dovodiš ga na duplo manju plaću, karakterno je bolji i pašw treneru i u posjedu je među najboljim igračima lige i van svoje pozicije

u ton trenutku, kao i sad, jedan slovi kao solidan defanzivni stoper a za drugog se smatra da je defanzivna rupetina - da ne spominjem išta na balunu

meni kod šare padaju napamet njegova spavanju u prekidima, očajne odluke u šesnaestercu i slično

a npr nitko ne komentira koliko puta marešić prisiće balun na centru šta je isto nešto što je isto faktor obrane i negativne tranzicije. Ogledni primjer je razlika u kvaliteti Marešićeve izvedbe u utakmici protiv Lokomotive - s raçijen katastrofa, ulaskom u drugo poluvrijeme čovik je odigrao maltene perfektnu utakmicu i toliko baluna skupia u centrali

uostalom, od početka smatran da nan je rak rana vezni red, i da obrana pati zbog veznog reda, a ne obratno

Vidi cijeli citat

Marešić zakuva najveću priliku Lokse u drugom poluvrijemenu.

[uredio CoccoBill - 25. svibnja 2026. u 13:50]
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
25. svibnja 2026. u 13:51

Kaznena je napisao/la:

Iskreno se nadam da će nam otkriće sljedeće sezone opet biti Brajković. Bio otpisan početkom ove sezone, trenirao kao pas, dobio novi ugovor, prilagodio se konačno na seniorski nogomet, sad pršti od samopouzdanja. Ona kifla slabijom nogom protiv Vukovara bi mogla biti naznaka što očekivati od njega, u juniorima je pokazao koji mu je plafon.

 

Vidi cijeli citat

Plafon mu je ovo što pruža, recimo neko 4.krilo da je u ekipi...Ta opcija je dobra i za njega i za Hajduk, mala plaća, bori se, nije neki igrač, ali za mjesto u takvoj rotaciji je okej...

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
25. svibnja 2026. u 13:52

tonko je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Vidi cijeli citat

jedan od boljih po meni je, isto kao što san rekao da je ~4/10 obrambeno (otprilike kao i šarlija) i prije nego šta smo ga dovodili

samo šta šarine (koji je na glasu ka defanzivni stoper) mane ignoriramo, a ovome se prenaglašava, evo neko gori pisao da Marešić loše reagira u prekidima, zato šare defanzivac briljira

Vidi cijeli citat


Bezvezna mi je argumentacija u korist Maresica samo zato jer je Sarlija rupa.

A i ne znam o kakvom ignoriranju Sarlijinih mana pricas. Uglavnom prevladava stav da su obojica defanzivne rupe.

Vidi cijeli citat

nije jer je to upravo usporedba koja je bila u tom trenutku, marešić ti defanzivno nije velik downgrade od Šarlije, a dovodiš ga na duplo manju plaću, karakterno je bolji i pašw treneru i u posjedu je među najboljim igračima lige i van svoje pozicije

u ton trenutku, kao i sad, jedan slovi kao solidan defanzivni stoper a za drugog se smatra da je defanzivna rupetina

meni kod šare padaju napamet njegova spavanju u prekidima, očajne odluke u šesnaestercu i slično

a npr nitko ne komentira koliko puta marešić prisiće balun na centru šta je isto nešto što je isto faktor obrane i negativne tranzicije. Ogledni primjer je razlika u kvaliteti Marešićeve izvedbe u utakmici protiv Lokomotive - s raçijen katastrofa, ulaskom u drugo poluvrijeme čovik je odigrao maltene perfektnu utakmicu i toliko baluna skupia u centrali

uostalom, od početka smatran da nan je rak rana vezni red, i da obrana pati zbog veznog reda, a ne obratno

Vidi cijeli citat


Alibi obrana, "ja iskocio", ne mogu se iz glave sjetiti utakmice(moguce Varazdin), ali nije svakako normalno da blize Silicu bude 6 nasih igraca nego on, a nije se vracao nakon prekida. Nagledao sam se slicnog i kad je Istra u pitanju, cesto nije dovoljno blizu ni da usere, covjek zakasni zakasniti.

Branis neobranjivo, to sto Raci skoro uvijek i Sarlija kad je u elementu ne znaju kud gone ne dize vrijednost Maresicu. Bolji vezni red bi pomogao svakako, ali da mu daju ruku za izvuci iz govana, ne da moraju zaroniti na dno septicke jame. 

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
25. svibnja 2026. u 13:56

tonko je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Vidi cijeli citat

jedan od boljih po meni je, isto kao što san rekao da je ~4/10 obrambeno (otprilike kao i šarlija) i prije nego šta smo ga dovodili

samo šta šarine (koji je na glasu ka defanzivni stoper) mane ignoriramo, a ovome se prenaglašava, evo neko gori pisao da Marešić loše reagira u prekidima, zato šare defanzivac briljira

Vidi cijeli citat


Bezvezna mi je argumentacija u korist Maresica samo zato jer je Sarlija rupa.

A i ne znam o kakvom ignoriranju Sarlijinih mana pricas. Uglavnom prevladava stav da su obojica defanzivne rupe.

Vidi cijeli citat

nije jer je to upravo usporedba koja je bila u tom trenutku, marešić ti defanzivno nije velik downgrade od Šarlije, a dovodiš ga na duplo manju plaću, karakterno je bolji i pašw treneru i u posjedu je među najboljim igračima lige i van svoje pozicije

u ton trenutku, kao i sad, jedan slovi kao solidan defanzivni stoper a za drugog se smatra da je defanzivna rupetina - da ne spominjem išta na balunu

meni kod šare padaju napamet njegova spavanju u prekidima, očajne odluke u šesnaestercu i slično

a npr nitko ne komentira koliko puta marešić prisiće balun na centru šta je isto nešto što je isto faktor obrane i negativne tranzicije. Ogledni primjer je razlika u kvaliteti Marešićeve izvedbe u utakmici protiv Lokomotive - s raçijen katastrofa, ulaskom u drugo poluvrijeme čovik je odigrao maltene perfektnu utakmicu i toliko baluna skupia u centrali

uostalom, od početka smatran da nan je rak rana vezni red, i da obrana pati zbog veznog reda, a ne obratno

Vidi cijeli citat

Marešić je solidan stoper u obrani i odličan sa loptom u nogama...Pa čovjek ima 2 asistencije sa stopera i to ne slučajno...

Naš cijeli vezni red Hugo, Kalik, Krov (svi po 0) i Paja i Puki (po 1) imaju 2 asistencije u sezoni

Apsolutno je istina da je vezni red rak rana Hajduka i od ovih svih može ostati samo Paja, Puki nažalost neće...

Treba totalni remont veznog reda i nova 4 igrača cca

Krovinovića ne bi zadržao ni da je za 5 eura mjesečno

[uredio Arena - 25. svibnja 2026. u 13:57]
  • Najnovije
  • Najčitanije