HNK Hajduk Split 2026./2027.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.673
12. lipnja 2026. u 09:21

Zaključak je da je Marko konačno prilagodio antenu Gonzalovom odašiljaču?

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.941
12. lipnja 2026. u 09:23

Aspalathos je napisao/la:

Apropo Rebića, ža mi je šta ga nismo uspili zadržat.

Komentari su većinom usmjereni u tome da se nismo uspili dogovorit zbog "100.000 €". Međutim, poznavajući njegov odnos prema novcu, neke njegove reakcije, a pogotovo je indikativan jutrošnji članak JR iz germanije "Rebić nije otišao zbog financija", možda je pravi razlog drugačiji:

Premda je Rebiću ponuđen novi ugovor s primanjima koja su, navodno bila ekvivalent prošlogodišnjem ugovoru (400.000 do 500.000 eura), 32-godišnji krilni napadač, ponudu nije prihvatio i Hajduk je oglasio rastanak. Pritom su financije ostale u drugom planu, ponuđena svota nije bila ključna prepreka. Vijest je neke šokirala, a za druge je bio očekivani slijed zbivanja, jer financije kod Rebića ni prošle goidne nisu bile primarna stavka. Stoga, ako financijski uvjeti nisu bili sporni onda je presudio Rebićev pogled na nogomet. Bivši Vatreni nije se našao na istoj frekvenciji sa svojim trenerom Gonzalom Garcijom, pa je sportski direktor Robert Graf povukao logičan potez. Ponuda je bila na stolu, Rebić ju nije prihvatio, a kako igrač ne može određivati tko će biti trener, došlo se do neminovnog kraja. 

Vidi cijeli citat


Hoces rec nismo dopustili igracu da bira trenera?

Kakvi amateri.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.560
12. lipnja 2026. u 09:26

Pod ovakvim sustavom upravljanja klub neće naprijed nikada.

Kao imaš sustav nadzora ali ispada da je u zadnjih 5g najbolji nadzornik bio stranac Vitali koji nije dao  nove ugovore Lovri Kaliniću i Elezu.

Kada takva neodgovornost prolazi nekoliko stepenica odobrenje onda je jasno da je ovo što sad imamo samo jedan u nizu padova iz kojih ćemo za par godina opet ponoviti i tako u krug.

Samo još jedna prigodna"nije Muju mama klela što kocaka nego što se vadi" svaka usporedba sa Hajdukom je istinita i stvarna.

Kad stavljaš u prihode lovu od Europskog nogometa je isto kao da ja pod svoje mjesečna primanja stavljam i plaću od susjeda..

Najžalosnije od toga je da je NO to odobrio takve stvari.

Tolike pare trošiti godinama za 2 kupa je teška sramota.

Reset da je bilo pameti je trebalo napraviti pred 2g ali opet je netko presudio i rekao nisu naši ljudi krivi nego stranac Ben i Dajaku.

Zato sada jedino što želim da naši ljudi nisu oko i blizu kluba.

Ja bih volio da i PU i NO svi budu profesionalci i stranci samo je problem što vlasnik neka para za takvo vrstu reseta.

Ugovori za HNL pašnjake i Hajduk bez Europskog nogometa može biti Max 360.000 eura plus još 200.-300 bonusa za skupine ili naslov.

 

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.730
12. lipnja 2026. u 09:27

Mene zanima tko je ta osoba u klubu koja predlaže ove igrače tipa Šutalo,Brruti,Topalović,Musić,Kusanović.

Ništa protiv momaka al sumnjam da je i jednog Graf predložio.

Nude li nam isključivo manageri igrače ili postoji neki skauting?

[uredio WallDeNino - 12. lipnja 2026. u 09:29]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.079
12. lipnja 2026. u 09:28

I tko je onda taj misteriozni J.L. 

Ja ne znam koja vam je to fora ovakvog pisanja pod anonimnim nickom na forumu, pisat pod akronimima i stvari tipa rec kolko nema, al necete rec kolko ima

U kojem je onda trenutku bolje ne napisat nista 😅

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.730
12. lipnja 2026. u 09:32

Nedokazan i sumnjiv i još pod imenom i prezimenom na forumu

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.143
12. lipnja 2026. u 09:32

"Ne plaća se nikakav danak Jakobušićevoj politici "all-in", nego se plaća danak tome što mu nije dozvoljeno da dovrši posao. Ako je Hajduk klub koji ne može plaćati 500.000 eura plaće za prave igrače sa 100.000+ članova i svim resursima kojima raspolaže, onda to nije Hajduk kakvog smo svi mi zamišljali. Ali ok, najlakše je pokazati na Pedra i posuti ga perjem. Neka to bude Jakobušić. Vidit ćemo šta će u svlačionici i u kapitalu/vrijednosti ostati kad se iscijedi sve što je Jakobušić ostavio. Vratimo se Formičovima i Saidima Saidima, oni su jeftini."

 

Facebook komentar Bernarda Jurišića.

Koje je to procese Lukša pokrenuo pa ga je trebalo pustiti da ih završi?

Ruga se Saidu a Said je uredno u EL izbacio CSMS Lasi, Oleksandriju, Levski, Brondby, Levski Sofiju, ispao na penale od Maccabija, ispao od Evertona i Fcsba.

Zato su ova imena koja ne treba googlati ispadali od Tobola, Villareala, Paoka, Dinamo citya, Ružomberoka, a prošla su samo Vitoriju,  Hb torshavn i Ziru.

[uredio MKND - 12. lipnja 2026. u 09:32]
"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Saecula Saeculorum
Saecula Saeculorum
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 1.350
12. lipnja 2026. u 09:35

Marjan Šoštarić je napisao/la:

J.L. 🪽  

Vidi cijeli citat


Jere Labura dobrodošao!

Farski otoci,Slovačka,Armenija
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 501
12. lipnja 2026. u 09:36

MKND je napisao/la:

"Ne plaća se nikakav danak Jakobušićevoj politici "all-in", nego se plaća danak tome što mu nije dozvoljeno da dovrši posao. Ako je Hajduk klub koji ne može plaćati 500.000 eura plaće za prave igrače sa 100.000+ članova i svim resursima kojima raspolaže, onda to nije Hajduk kakvog smo svi mi zamišljali. Ali ok, najlakše je pokazati na Pedra i posuti ga perjem. Neka to bude Jakobušić. Vidit ćemo šta će u svlačionici i u kapitalu/vrijednosti ostati kad se iscijedi sve što je Jakobušić ostavio. Vratimo se Formičovima i Saidima Saidima, oni su jeftini."

 

Facebook komentar Bernarda Jurišića.

Koje je to procese Lukša pokrenuo pa ga je trebalo pustiti da ih završi?

Ruga se Saidu a Said je uredno u EL izbacio CSMS Lasi, Oleksandriju, Levski, Brondby, Levski Sofiju, ispao na penale od Maccabija, ispao od Evertona i Fcsba.

Zato su ova imena koja ne treba googlati ispadali od Tobola, Villareala, Paoka, Dinamo citya, Ružomberoka, a prošla su samo Vitoriju,  Hb torshavn i Ziru.

Vidi cijeli citat

Prevara Bilić je nesposobni očalinko kako mu govore u odnosu na velikog Lukšu, ali taj očalinko radi najbitniju stvar za prvu momčad, ne minja trenere ko čarape i ne pušta da mu ih igrači određuju.

Ultra sposobni Lukša se da vozat kako mu je svlačionica određivala. 

[uredio Jonah - 12. lipnja 2026. u 09:38]
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 488
12. lipnja 2026. u 09:36

Jurišić je još jedno bazenaško govno, dovoljno je vidit da se hajduk treba ugledati na Jadrana u vaterpolu po njemu.

Neka radije odgovori u kojim klubovima i na kojim plaćama  su poslije hajduka završila velika lukšina pojačanja

Da je Lukša dovršio posao vraćali bi Brbića, stečajnog upravitelja

[uredio Gimli91 - 12. lipnja 2026. u 09:38]
Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije