HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 519
26. svibnja 2026. u 10:54

Vidi cijeli citat

Bilić je oko B momčadi ispa teška amaterčina, naivac, potrčko i još puno toga nedostojnog predsjednika Hajduka.  A da je takav ispa samo oko B momčadi bilo bi super. 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 10:54]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
26. svibnja 2026. u 10:55

Evo taman sam završio pisat taj kilometarski post i idem pogledat jek stigla kakva vijest u vezi kluba, kad ono Silov piše o drugoj momčadi. I sve je tu super osim činjenice da smo čuli još prošle godine, točnije kad se odustalo od plaćanja za B ekipu u drugoj ligi, da će B ekipa igrat četvrtu ligu.

Na temi od prošle sezone smo to više puta spominjali, argumentirali, obrazlagali i prepirali se, da bi danas morao pročitat kako je "četvrti rang bio neatraktivan" i kako je prije mjesec dana došlo do novog preokreta odlukom da će B ekipa igrat četvrtu ligu.

Silove, ako ovo čitaš, probaj bit bolje informiran, pa ti se neće priviđat preokreti.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
26. svibnja 2026. u 10:58

)))ujko((( je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

majing je napisao/la:

https://samohajduk.com/2026/05/26/statistika-sezone-momcadi-2025-26/

Usporedba Hajduka i drugih HNL momčadi

Vidi cijeli citat

Prvi po velikim prilikama, prvi po promašenim velikim prilikama i prvi po pogođenim okvirima gola.

Zaključak hajdučije: potrat trenera 

Vidi cijeli citat


-15 milijuna, -20 bodova

Zaključak hajdučije: ništa dirat, dobro je vako

Vidi cijeli citat

Naravno, nemaš argument pa udaraš bezveze i bez smisla.  


Ti bi potra možda i jedinu osobu u klubu koja radi svoj posao. 

Sve druge štetočine neka ostanu. 

 

Ja bi potra sve koji znaju pričati hrvatski i koji vole Hajduk, takve šta dalje od kluba. 

[uredio The Phantom - 26. svibnja 2026. u 10:59]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 11:00

Ako napišem

IGRA SE I DOGODINE

da li se misli na 26/27 ili 27/28?

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 527
26. svibnja 2026. u 11:01

ako su Bilić i bankari i kompjuterasi iz NO odlucivali sta ce bit sa drugon momčadi onda se samo budala moze cudit i nadat icemu

 

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 11:02

Adriano10 je napisao/la:

Ako napišem

IGRA SE I DOGODINE

da li se misli na 26/27 ili 27/28?

Vidi cijeli citat

igra se dogodine, al i dogodine se igra dogodine

 
just play fucking football
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.304
26. svibnja 2026. u 11:03

Jonah je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor! 

Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.

Novi SD ima neke svoje profile u planu.

Čista logika.

 

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat

Jel ovi livo Graf?

Nije aha.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 11:06

tonko je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

Ako napišem

IGRA SE I DOGODINE

da li se misli na 26/27 ili 27/28?

Vidi cijeli citat

igra se dogodine, al i dogodine se igra dogodine

 

Vidi cijeli citat

Aha, onda se igra i dogodine.

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.236
26. svibnja 2026. u 11:08

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Problem Livaje nije da nema kvalitetu (to svi znamo), a ni količina trčanja nije najveći problem, ni obrana...Niti će Hajduk postati bolji bez njega, ali nije dobar ni s njim pa zašto plaćati njega kao 5 solidnih igrača...

Najveći problem za mene je njegovo ponašanje, gdje ne vidiš ni borbu ni trud, stalne prepirke sa trenerom gdje se vidi da mu je bitan samo on sam, a ne ekipa kojoj je tobože kapetan...Plus ogromna plaća koja iritira spram ostalih plaća, prvenstveno zbog njegove bolikurčine...

A to se neće promijeniti, već samo pogoršavati još više, osim ako ima trenera kojeg on želi, a koji titra oko njega i sve radi kako on želi...

Vidi cijeli citat

Meni je najveci problem da mi pricamo kako Marko smijenjuje trener, mislim ako je to i istina, onda je to jos jedan vise razlog da NH ide ca, kako je uopce moguce da pored NH,NO i PU nitkome to nije bio problem? Zar su svi u toj upravi toliko slijepo da se vode onome "ma Marko zabije, moze sta hoce" ja razumijem da takvo misljenje imam ja (kao lajik), ali netko tko upravlja Hajdukom to je porazno. 

Mozemo mi pricati, "Luksa je digao 2 kupa", ali to je najgori upravljacki period Hajduka. Mi smo trebali iskorak za kojega smo bili spremni, evo i taj Solta je drzao drugo mjesto, i sa Kopicem i Carillo smo igrali top nogomet, Six je bio odlican, sa puno losijom ekipom, cak mislim da tad se nije moglo desiti da ti igraci izgledaju toliko ne zainteresirano kao u ove zadnje 2,3 sezone drugoga dijela, a da ne govorim o Europi. 

Problem koji je je bio i ranije, Hajduk nema plana kakve igrace zele i kakav nogomet zeli igrati, sutra da ode Garcija, vec vidim nekakvoga Jurica za trenera. Luksa i Niko su dovodili igrace po logici ovaj dobro zvuci hajde da ga dovedemo, a to sto recimo Lukas Grgic je navikao igrati u LASKU nekkakvu specificnu poziciju za LASK ( u 3-5-2 sustavu ), to je manje bitno. Nadam se da je se to rijesilo s dolaskom Grafa, neka iduce 3 godine budemo drugi u HNL to je za mene stabilizacija, da dizemo taj saldo bodova, ako rijetko kad prebacis 70 bodova, a Dinamo uzme +85, pa sta cemo mi gledati njih ? Ako 2,3 godine ides na 75, pa onda ce vjerovatno i 80 bodova doci. 

Glavni problem je Ivan Bilic, ne mislim ja da je on zao ili nekakva stetocina, ali covjek je samo marioneta i slusa sto mu se kaze, svi mi znamo da je glavna od LJPV, covjek je doveo 4 SD, a za 3 znam da ih on nije doveo ( jedino za Grafa nisam siguran ), jedino za sta mu skidam kapu je to sto je govorio sto je zapravo trebam GV ( trener ima podrsku, a ne ja ga nisam doveo ), financije su nikad gore. SD treba stiti trenera koji nesto pokazuje, a ne da se ovaj dvoumi i razmislja jeli ima smisla se drzati svojih postulata kad sam i onako mozda bivsi, PU treba stiti SD, a na NO je da se ne mijesa. Pravi PU bi rekao Vitaly je moj odabir i ne zelim GV, ali nas PU je samo marioneta tako da je to prosto ne moguce. Kod nas NO smijenjuje SD, SD ne moze potjerati trenera, PU daje podrsku treneru, SD nije birao trenera. To je toliko komplicirano da uopce nema smisla pricati o Livaji, nije si sam dao tu placu, mi svi smo to podrzavali i valjda smo nesto naucili, ali cisto sumnjam. Jedva cekam #doksviraradio #mariovrimeje , evo ja bi danas vratio Stanka Jurica ako je vec vrijeme vracanja.

Vidi cijeli citat

Jedan od većih problema Hajduka zadnjih godina je to što je trenere potrava ća odma nakon prvog perioda loše igre. Evo ovaj upis kolege Arene u boldanom dijelu me sjetio kako je Hajduk i u tim sezonama u kojima je po renomeu bio kao slabiji nego što je sad, nije završavao drugi, 25-30 bodova zaostatka iza Dinama je bila normalna stvar itd., imao periode stvarno dobre igre kada je super izgledao, u pretkolima je najveća razlika, igrao si ta pretkola stvarno suvereno i ispadao si u playoffovima od Evertona i slično.


Međutim, došla je neka kriza i treneru se odlučilo, ti nisi taj... A evo gledajući ovako natrag, što mislite je li i koliko izgledno da bi se Carillo opet digao iz rupe i vratio dobru igru? Bi li bili bitno lošiji da je Carillo ostao još, bi li propustili nešto što smo uvatili jer smo njega smjenili?

Jeste li gledali ikad grafove kako se kreću vrijednosti dionica ili fondova, S&P 500 npr. Pa od 1996. vrijednost je porasla za 898%, a u tih 30 godina je bilo i više nego nekoliko perioda značajnih padova.

Jednostavno je tako i s formom trenera i igrom nogometnih klubova. Izbjeć oscilacije je nemoguće. To je nogometni perpetuum mobile

[uredio FranckConstanzaZolja - 26. svibnja 2026. u 11:10]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
26. svibnja 2026. u 11:09

Živimo u paralelnom svemiru, ne raskidamo nego produljujemo ugovore.

ŠTA ME VIŠE JEBEŠ, OĆU PRODULJIT UGOVOR.

Raskini mi ugovor kučko jedna prokleta on Make a GIF

 

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
  • Najnovije
  • Najčitanije