HNK Hajduk Split 2026./2027.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.156
26. svibnja 2026. u 11:13

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Bilić je oko B momčadi ispa teška amaterčina, naivac, potrčko i još puno toga nedostojnog predsjednika Hajduka.  A da je takav ispa samo oko B momčadi bilo bi super. 

Vidi cijeli citat

Al meni je najsmješnije da je pretprošla uprava uvela B momčad onda ju je štedljivi Lukša ukinuo, da bi onda trenutna uprava ponovno uvela B momčad.

Ovo je tipičan primjer Hajdukova lutanja.

Po meni je odluka za B momčad na vlasniku. Ja bi to ovako napravio uveo bi B momčad i onda bi nakon 7-8 sezona podvukao crtu ako vidim da se taj projekt isplati onda bi nastavio dalje, a ako vidim da se neisplati onda bi ga ukinuo i više ne bi pokrećao taj projekt.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
26. svibnja 2026. u 11:14

Potirat svakog ko voli Hajduk!!! Mislin da je to stvarno formula!! 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.234
26. svibnja 2026. u 11:15

PetarKružić je napisao/la:

Potirat svakog ko voli Hajduk!!! Mislin da je to stvarno formula!! 

Vidi cijeli citat

Ovo, ali neironično

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
26. svibnja 2026. u 11:20

MakiST1950 je napisao/la:

Hvala udrugo ❤️❤️❤️

Evolucijski napredak! 

Vidi cijeli citat

i ne dira ih nit male.

pun kufer izgovora još se nađe.

Forum STruka !
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 11:21

Za dva ljeta ukidamo B ekipu i tražimo partner klub.

 

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 294
26. svibnja 2026. u 11:22

Mislim da je Rebic upgrade na bilo koje desno krilo unazad 10 godina.  

Prvi dio sezone (1. kvartal) on je bio drvo, al realno diza se kroz sezonu. Drugi dio sezone je bio dobar (prosa pripreme na Poljudu).

Mislim da produzenje ugovora nije samo pitanje ucinka nego i odnos Garcia - Rebic, cini mi se da ga Garcia ne podnosi.

Nek se zavijore bandire od svile
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
26. svibnja 2026. u 11:26

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nebi ni bilić bia loša šestica...

 

Vidi cijeli citat

Ne bi imao manje driblinga i asistencija od Krova, ali vjerojatno bi imao isto🤣

Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 11:27

Za dva ljeta pljucamo HDZ kako je dinamu napravio novi kamp, a di je naš?

 

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
26. svibnja 2026. u 11:32

NevjerniMitoma je napisao/la:

HAJDUK će sljedeće sezone imati drugu momčad koja će se natjecati u četvrtom rangu hrvatskog nogometa. Druga momčad Bijelih igrat će u 3. NL Jug u sezoni 2026./27. Klub bi ubrzo trebao objaviti detalje vezane uz sastav momčadi, stručni stožer i gdje će igrati utakmice. Također, Hajduk će nastaviti suradnju s Uskokom, koji će sljedeće sezone ponovno igrati u trećem rangu, a gdje je ove sezone osam mladih igrača Bijelih bilo na dvostrukoj registraciji.

Mladi igrači neslužbeno će biti podijeljeni u tri kategorije. Prvu skupinu čine igrači za koje su sportski direktor Robert Graf, voditelj akademije Jiri Plišek i trener Gonzalo Garcia procijenili da su spremni za ulazak u prvu momčad. Druga skupina su igrači na prijelazu iz juniorskog u seniorski nogomet koji se još nisu nametnuli i oni će većinom biti poslani u Uskok putem dvostruke registracije kako bi dobili seniorsko iskustvo. U drugoj momčadi trebala bi participirati treća skupina igrača.

Vidi cijeli citat

Konačno dobre vijesti! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 11:33

Za dva ljeta Livaji se aktivira +1 godina do 2030. Kapetanski smanjio ugovor na 50% 

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
  • Najnovije
  • Najčitanije