NevjerniMitoma je napisao/la:
HAJDUK će sljedeće sezone imati drugu momčad koja će se natjecati u četvrtom rangu hrvatskog nogometa. Druga momčad Bijelih igrat će u 3. NL Jug u sezoni 2026./27. Klub bi ubrzo trebao objaviti detalje vezane uz sastav momčadi, stručni stožer i gdje će igrati utakmice. Također, Hajduk će nastaviti suradnju s Uskokom, koji će sljedeće sezone ponovno igrati u trećem rangu, a gdje je ove sezone osam mladih igrača Bijelih bilo na dvostrukoj registraciji.
Mladi igrači neslužbeno će biti podijeljeni u tri kategorije. Prvu skupinu čine igrači za koje su sportski direktor Robert Graf, voditelj akademije Jiri Plišek i trener Gonzalo Garcia procijenili da su spremni za ulazak u prvu momčad. Druga skupina su igrači na prijelazu iz juniorskog u seniorski nogomet koji se još nisu nametnuli i oni će većinom biti poslani u Uskok putem dvostruke registracije kako bi dobili seniorsko iskustvo. U drugoj momčadi trebala bi participirati treća skupina igrača.