Razumijem sto Silov hoce reci. Slažem se da mora postojati sportska strategija akademije koje se treba pridržavati svaki novi PU I SD, moze je se samo fino podešavati, a ne kidati i preskakati stranice.
Lukša je preduhitrio HNS i sam ukinio Hajduk B. Ali Silov malo previse kaki, Hajduk je bio prvi za vraćanje B ekipa, ali ta peica je iz tjedna u tjedan se mijenjala od strane HNS i klubova. Na kraju je bio zakljucak da ce se placat 400k i igrati 2. liga.
To je i po meni dosta skupa verzija jer tu troskovi lete na sigurno 1.5M+ B ekipe, dosta skup sport za nase uvjete.
Skroz mi je ok startati od 4. lige bez kotizacije i vec sljedece sezone mozes dogurati do 3. lige sto je odličan rang za nase juniore.
Klub partner Uskok, načinjena mu je šteta u završnici prvenstva jer Skoku nisu imali, a u Hajduka nije bio ni u sastavu, velika propuštena prilika da se plasiraju u 2. rang.
Nadam se da ce Hajduk B biti upisan u kamen i da po tom pitanju necemo vise raspravljati jel treba ukinuti ili sto, nego da to bude prava odskocna daska junioirima i kadetima do prve ekipe.
NH nema sta cekat sa akcijom za kamp, sredstva se trebaju vec danas prikupljati. U kamp neka ide Hajduk A, B, Juniori i kadeti. A ostali neka se rasporede na Poljudu i Stobreču. Ne želim gledati ovaj neprofesionilazan prve ekipe i 2 ipo sata dnevno angažmana na Poljudu. Hocemo nogometni klub, a ne najskuplju improvizaciju seljačke zadruge u Hrvata.
[uredio Afera - 26. svibnja 2026. u 11:40]