HNK Hajduk Split 2026./2027.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
26. svibnja 2026. u 11:57

Jonah je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Razumijem sto Silov hoce reci. Slažem se da mora postojati sportska strategija akademije koje se treba pridržavati svaki novi PU I SD, moze je se samo fino podešavati, a ne kidati i preskakati stranice. 

Lukša je preduhitrio HNS i sam ukinio Hajduk B. Ali Silov malo previse kaki, Hajduk je bio prvi za vraćanje B ekipa, ali ta peica je iz tjedna u tjedan se mijenjala od strane HNS i klubova. Na kraju je bio zakljucak da ce se placat 400k i igrati 2. liga. 

To je i po meni dosta skupa verzija jer tu troskovi lete na sigurno 1.5M+ B ekipe, dosta skup sport za nase uvjete. 

Skroz mi je ok startati od 4. lige bez kotizacije i vec sljedece sezone mozes dogurati do 3. lige sto je odličan rang za nase juniore. 

Klub partner Uskok, načinjena mu je šteta u završnici prvenstva jer Skoku nisu imali, a u Hajduka nije bio ni u sastavu, velika propuštena prilika da se plasiraju u 2. rang. 

Nadam se da ce Hajduk B biti upisan u kamen i da po tom pitanju necemo vise raspravljati jel treba ukinuti ili sto, nego da to bude prava odskocna daska junioirima i kadetima do prve ekipe. 

NH nema sta cekat sa akcijom za kamp, sredstva se trebaju vec danas prikupljati. U kamp neka ide Hajduk A, B, Juniori i kadeti. A ostali neka se rasporede na Poljudu i Stobreču. Ne želim gledati ovaj neprofesionilazan prve ekipe i 2 ipo sata dnevno angažmana na Poljudu. Hocemo nogometni klub, a ne najskuplju improvizaciju seljačke zadruge u Hrvata. 

Vidi cijeli citat

Problem je taj šta smo mi ti koji su prvi predložili ulazak B momčadi u drugu ligi, mi smo ti koji smo predložili tih 400 tisuća €, da bi na kraju odustali jer više Vitalija nije bilo i doša je Vučević koga B momčad ni najmanje nije zanimala. Na kraju je sav trud pa u vodu i jedino je Dinamo profitira jer će njegova B momčad igrat ozbilja nogomet i na ozbiljnoj razini za razliku od nas. 

Vidi cijeli citat


Nisam zabrinut sto ce dinamo igrati. Vitali je htio, htio sam i ja. Ali kad staviš na papir vidis da je to cifra solidna, a ne zaboravi da tek treba oformiti kadar i stozer za drugoligaski nogomet. Jel mi opce posjedujemo teren gdje bi se igrao drugoligaski nogomet, pomoćni na Poljudu ne zadovoljavaju sigurno kriterije 2. ranga. 

Ovako imas priliku polako izgraditi momcad i stozer, ako si iole ozbiljan 4. rang bi trebao preskočiti lako. 

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.690
26. svibnja 2026. u 11:59

The Phantom je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

majing je napisao/la:

https://samohajduk.com/2026/05/26/statistika-sezone-momcadi-2025-26/

Usporedba Hajduka i drugih HNL momčadi

Vidi cijeli citat

Prvi po velikim prilikama, prvi po promašenim velikim prilikama i prvi po pogođenim okvirima gola.

Zaključak hajdučije: potrat trenera 

Vidi cijeli citat


-15 milijuna, -20 bodova

Zaključak hajdučije: ništa dirat, dobro je vako

Vidi cijeli citat

Naravno, nemaš argument pa udaraš bezveze i bez smisla.  


Ti bi potra možda i jedinu osobu u klubu koja radi svoj posao. 

Sve druge štetočine neka ostanu. 

 

Ja bi potra sve koji znaju pričati hrvatski i koji vole Hajduk, takve šta dalje od kluba. 

Vidi cijeli citat


Nisi me razumio.

 

Graf i Garcia su jedini koje bi ja ostavio. I onaj mali od travnjaka.

 

Više sam se referirao na to da dajemo kontinuitet onima koji ga nisu zaslužili, a trenere minjamo ko na traci

[uredio )))ujko((( - 26. svibnja 2026. u 12:01]
Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
26. svibnja 2026. u 12:03

Afera je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Razumijem sto Silov hoce reci. Slažem se da mora postojati sportska strategija akademije koje se treba pridržavati svaki novi PU I SD, moze je se samo fino podešavati, a ne kidati i preskakati stranice. 

Lukša je preduhitrio HNS i sam ukinio Hajduk B. Ali Silov malo previse kaki, Hajduk je bio prvi za vraćanje B ekipa, ali ta peica je iz tjedna u tjedan se mijenjala od strane HNS i klubova. Na kraju je bio zakljucak da ce se placat 400k i igrati 2. liga. 

To je i po meni dosta skupa verzija jer tu troskovi lete na sigurno 1.5M+ B ekipe, dosta skup sport za nase uvjete. 

Skroz mi je ok startati od 4. lige bez kotizacije i vec sljedece sezone mozes dogurati do 3. lige sto je odličan rang za nase juniore. 

Klub partner Uskok, načinjena mu je šteta u završnici prvenstva jer Skoku nisu imali, a u Hajduka nije bio ni u sastavu, velika propuštena prilika da se plasiraju u 2. rang. 

Nadam se da ce Hajduk B biti upisan u kamen i da po tom pitanju necemo vise raspravljati jel treba ukinuti ili sto, nego da to bude prava odskocna daska junioirima i kadetima do prve ekipe. 

NH nema sta cekat sa akcijom za kamp, sredstva se trebaju vec danas prikupljati. U kamp neka ide Hajduk A, B, Juniori i kadeti. A ostali neka se rasporede na Poljudu i Stobreču. Ne želim gledati ovaj neprofesionilazan prve ekipe i 2 ipo sata dnevno angažmana na Poljudu. Hocemo nogometni klub, a ne najskuplju improvizaciju seljačke zadruge u Hrvata. 

Vidi cijeli citat

Problem je taj šta smo mi ti koji su prvi predložili ulazak B momčadi u drugu ligi, mi smo ti koji smo predložili tih 400 tisuća €, da bi na kraju odustali jer više Vitalija nije bilo i doša je Vučević koga B momčad ni najmanje nije zanimala. Na kraju je sav trud pa u vodu i jedino je Dinamo profitira jer će njegova B momčad igrat ozbilja nogomet i na ozbiljnoj razini za razliku od nas. 

Vidi cijeli citat


Nisam zabrinut sto ce dinamo igrati. Vitali je htio, htio sam i ja. Ali kad staviš na papir vidis da je to cifra solidna, a ne zaboravi da tek treba oformiti kadar i stozer za drugoligaski nogomet. Jel mi opce posjedujemo teren gdje bi se igrao drugoligaski nogomet, pomoćni na Poljudu ne zadovoljavaju sigurno kriterije 2. ranga. 

Ovako imas priliku polako izgraditi momcad i stozer, ako si iole ozbiljan 4. rang bi trebao preskočiti lako. 

Vidi cijeli citat

Sve to se nije znalo i ranije i stavilo na papir? Cifre, tereni i sve ostalo kad su tražili da se uđe u drugu ligu?

Ne samo da su tražili, nego inzistirali. Jedina šta se prominilo je da je otiša Vitali, a doša Vučević. Sramotno je da se tako ozbiljne stvari doslovno priko noći minjaju i Silov nije ništa falija. 

Uopće se ne radi o nekim ciframa, neka smanje uhljebe po klubu. A ne da ih još i brane kad se dogodi sranje ko ono u kupu di ne znaju pravila ko smi igrat. 

 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 12:17]
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 12:12

Nema šanse da mulci od 16,17,18 godina izbore viši rang. Kad dvaput dobiju po zubima od Tonća i kad ih Roko nagazi bit će stani kuco. Realnost županijske lige, neš ti dijete na glavonju od 30 godina, da ga čini trčat.

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 12:15

Adriano10 je napisao/la:

Nema šanse da mulci od 16,17,18 godina izbore viši rang. Kad dvaput dobiju po zubima od Tonća i kad ih Roko nagazi bit će stani kuco. Realnost županijske lige, neš ti dijete na glavonju od 30 godina, da ga čini trčat.

Vidi cijeli citat

regionalna liga, al stoji

just play fucking football
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 300
26. svibnja 2026. u 12:17

Adriano10 je napisao/la:

Nema šanse da mulci od 16,17,18 godina izbore viši rang. Kad dvaput dobiju po zubima od Tonća i kad ih Roko nagazi bit će stani kuco. Realnost županijske lige, neš ti dijete na glavonju od 30 godina, da ga čini trčat.

Vidi cijeli citat

a može li se mulcima pridružit dva-tri robusna, prgava i iskusna igrača iz prve momčadi, a koje trener ne vidi u svojim idejama nogometa, ali imaju jak ugovor štajaznam, još godinu dana? znam neke koji se vole tuć sa stoperima.

[uredio leonida.trolstoy - 26. svibnja 2026. u 12:18]
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
26. svibnja 2026. u 12:25

leonida.trolstoy je napisao/la:

Adriano10 je napisao/la:

Nema šanse da mulci od 16,17,18 godina izbore viši rang. Kad dvaput dobiju po zubima od Tonća i kad ih Roko nagazi bit će stani kuco. Realnost županijske lige, neš ti dijete na glavonju od 30 godina, da ga čini trčat.

Vidi cijeli citat

a može li se mulcima pridružit dva-tri robusna, prgava i iskusna igrača iz prve momčadi, a koje trener ne vidi u svojim idejama nogometa, ali imaju jak ugovor štajaznam, još godinu dana? znam neke koji se vole tuć sa stoperima.

Vidi cijeli citat

Ha,ha preskočili bi dva ranga u jednu sezonu. JesaN vaN reka: Marko i 10 juniora, samo mu treba nać pravu poziciju.

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 369
26. svibnja 2026. u 12:53

Hari, dobrodoša nazad.

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 12:55

ništa slađe od hajdučke sise za naše iskusne bazenaše

sinko...

just play fucking football
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
26. svibnja 2026. u 13:00

Jel i dalje neko misli da ovaj klub može ikako krenit naprid kada opet vraća Harija Vukasa. Bože sačuvaj, kakvi nesposobnjakovići ovu zadrugu vode.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
  • Najnovije
  • Najčitanije