HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
26. svibnja 2026. u 13:03

Vučević otiša, ista politika se nastavlja. Ne bi me bilo briga da nisam dosta često gleda Dugopolje ove sezone, tamo su ga smijenili jer su igrali očajno. Nije dobar za Dugopolje, ali zato je za Hajduk. 

Nigdi odgovornosti, od vlasnika do zaposlenika, rade šta ih volja. Mater vam svima, ovo šta su oni napravili od kluba ne bi ni najveći neprijatelji.

 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 13:07]
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.687
26. svibnja 2026. u 13:03

Ma u jednom svak se slaže; od hajdučke sise - nema draže.

Dobrodoša nazad, Hari!

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 13:06

Jonah je napisao/la:

Vučević otiša, ista politika se nastavlja. Ne bi me bilo briga da nisam dosta često gleda Dugopolje ove sezone, tamo su ga smijenili jer su igrali očajno. Nije dobar za Dugopolje, ali zato je za Hajduk. 

Nigdi odgovornosti, od vlasnika do zaposlenika, rade šta ih volja. 

Vidi cijeli citat

dino skender je za njega upgrade, to dovoljno govori o njemu

 
just play fucking football
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.788
26. svibnja 2026. u 13:06

Ova druga momčad kod nas mi se pari više da će igrati ulogu da se uhljebi još 20-30 ljudi u klub i potroši još 1-2 milijuna eura na radnu zajednicu bezveze, tj da će nam biti puno veći teret nego benefit 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.974
26. svibnja 2026. u 13:08

Hari u stilu imenjaka...

Kad bi se moga rodit na bilo kojem mistu

Opet bi bira tebe i ovu sisu istu 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.170
26. svibnja 2026. u 13:09

hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
26. svibnja 2026. u 13:10

Radit iste stvari i ocekivat iste rezultate je zna se sto... 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.027
26. svibnja 2026. u 13:16

toliko negative da vas je gadljivo citat.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
26. svibnja 2026. u 13:16

Nije prošlo misec dana koliko je tu, gubin nadu da je Graf za išta sposoban. Niko normalan ne bi napravija ovaj potez. Sve više sam siguran da je sve ovo namjerno rušenje kluba, niko nije toliko nesposoban. 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 13:17]
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
26. svibnja 2026. u 13:17

Ništa, i dalje smo seoska zadruga. Nema naprid sa ovim retardima.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
  • Najnovije
  • Najčitanije