HNK Hajduk Split 2026./2027.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
26. svibnja 2026. u 11:35

)))ujko((( je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

majing je napisao/la:

https://samohajduk.com/2026/05/26/statistika-sezone-momcadi-2025-26/

Usporedba Hajduka i drugih HNL momčadi

Vidi cijeli citat

Prvi po velikim prilikama, prvi po promašenim velikim prilikama i prvi po pogođenim okvirima gola.

Zaključak hajdučije: potrat trenera 

Vidi cijeli citat


-15 milijuna, -20 bodova

Zaključak hajdučije: ništa dirat, dobro je vako

Vidi cijeli citat


Zašto ovakve stvari pišeš referirajući se na trenera? Garcia je uzeo kreditnu karticu firme i ispeglao 15 milijuna duga?

Na krivog si se okomio. 

Ako ćeš srati po treneru, onda daju treneru pripdajuće argument. 

Na polusezoni smo bili dosta blizu, i onda mu se uzeo Mlačić i prodalo ga se da se preživi. Doslovno, da se ništa nije diralo bi bilo vako dobro. Ostavilo ga se na Račiju i ubilježili smo dva poraza, ispali iz kupa i gotovo prvenstvo i kup u manje od mjesec dana od početka drugog dijela prvenstva. 

Pokušaj barem malo kritički razlučiti što je trenerovo, što nije. Ovako vidiš situaciju koja ti ne odgovara i to svališ na osobu koja ti se najmanje sviđa. 

Daješ vibe nekoga tko zaziva Bodo Glimt, a prvi je koji bi maknuo njihovog trenera koji je nakon prve sezone napravio realno ispodprosječna rezultat. 

Ako se dobro radi onda će doći dobar rezultat s vremenom. Ako ne misliš što se dobro radi, onda argumentiraj. 

samohajduk.com
NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 489
26. svibnja 2026. u 11:37

Toma Basic rjesen za Veneziu, jedan manje za sezonu kiselih krastavaca.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
26. svibnja 2026. u 11:38

Razumijem sto Silov hoce reci. Slažem se da mora postojati sportska strategija akademije koje se treba pridržavati svaki novi PU I SD, moze je se samo fino podešavati, a ne kidati i preskakati stranice. 

Lukša je preduhitrio HNS i sam ukinio Hajduk B. Ali Silov malo previse kaki, Hajduk je bio prvi za vraćanje B ekipa, ali ta peica je iz tjedna u tjedan se mijenjala od strane HNS i klubova. Na kraju je bio zakljucak da ce se placat 400k i igrati 2. liga. 

To je i po meni dosta skupa verzija jer tu troskovi lete na sigurno 1.5M+ B ekipe, dosta skup sport za nase uvjete. 

Skroz mi je ok startati od 4. lige bez kotizacije i vec sljedece sezone mozes dogurati do 3. lige sto je odličan rang za nase juniore. 

Klub partner Uskok, načinjena mu je šteta u završnici prvenstva jer Skoku nisu imali, a u Hajduka nije bio ni u sastavu, velika propuštena prilika da se plasiraju u 2. rang. 

Nadam se da ce Hajduk B biti upisan u kamen i da po tom pitanju necemo vise raspravljati jel treba ukinuti ili sto, nego da to bude prava odskocna daska junioirima i kadetima do prve ekipe. 

NH nema sta cekat sa akcijom za kamp, sredstva se trebaju vec danas prikupljati. U kamp neka ide Hajduk A, B, Juniori i kadeti. A ostali neka se rasporede na Poljudu i Stobreču. Ne želim gledati ovaj neprofesionilazan prve ekipe i 2 ipo sata dnevno angažmana na Poljudu. Hocemo nogometni klub, a ne najskuplju improvizaciju seljačke zadruge u Hrvata. 

[uredio Afera - 26. svibnja 2026. u 11:40]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
26. svibnja 2026. u 11:40

Šilov, index...jao🤮 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
26. svibnja 2026. u 11:41

FranckConstanzaZolja je napisao/la:


Jedan od većih problema Hajduka zadnjih godina je to što je trenere potrava ća odma nakon prvog perioda loše igre. Evo ovaj upis kolege Arene u boldanom dijelu me sjetio kako je Hajduk i u tim sezonama u kojima je po renomeu bio kao slabiji nego što je sad, nije završavao drugi, 25-30 bodova zaostatka iza Dinama je bila normalna stvar itd., imao periode stvarno dobre igre kada je super izgledao, u pretkolima je najveća razlika, igrao si ta pretkola stvarno suvereno i ispadao si u playoffovima od Evertona i slično.


Međutim, došla je neka kriza i treneru se odlučilo, ti nisi taj... A evo gledajući ovako natrag, što mislite je li i koliko izgledno da bi se Carillo opet digao iz rupe i vratio dobru igru? Bi li bili bitno lošiji da je Carillo ostao još, bi li propustili nešto što smo uvatili jer smo njega smjenili?

Jeste li gledali ikad grafove kako se kreću vrijednosti dionica ili fondova, S&P 500 npr. Pa od 1996. vrijednost je porasla za 898%, a u tih 30 godina je bilo i više nego nekoliko perioda značajnih padova.

Jednostavno je tako i s formom trenera i igrom nogometnih klubova. Izbjeć oscilacije je nemoguće. To je nogometni perpetuum mobile

Vidi cijeli citat

Nemoj ovo sa Hajdukom uspoređivat 🤣🤣

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
26. svibnja 2026. u 11:42

Baš hajdučki bi bilo otezati s Rebićem, on propusti pripreme i tek na početku sezone potpiše ugovor pa ga moramo čekati da uđe u natjecateljski ritam.

Nekako mi se čini da smo to već gledali negdje...

 

p.s. ima još jedan koji bi rado propustio pripreme, a i slobodan je...

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
26. svibnja 2026. u 11:46

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nebi ni bilić bia loša šestica...

 

Vidi cijeli citat


ako je Ugo igra onda more svako

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 519
26. svibnja 2026. u 11:51

Afera je napisao/la:

Razumijem sto Silov hoce reci. Slažem se da mora postojati sportska strategija akademije koje se treba pridržavati svaki novi PU I SD, moze je se samo fino podešavati, a ne kidati i preskakati stranice. 

Lukša je preduhitrio HNS i sam ukinio Hajduk B. Ali Silov malo previse kaki, Hajduk je bio prvi za vraćanje B ekipa, ali ta peica je iz tjedna u tjedan se mijenjala od strane HNS i klubova. Na kraju je bio zakljucak da ce se placat 400k i igrati 2. liga. 

To je i po meni dosta skupa verzija jer tu troskovi lete na sigurno 1.5M+ B ekipe, dosta skup sport za nase uvjete. 

Skroz mi je ok startati od 4. lige bez kotizacije i vec sljedece sezone mozes dogurati do 3. lige sto je odličan rang za nase juniore. 

Klub partner Uskok, načinjena mu je šteta u završnici prvenstva jer Skoku nisu imali, a u Hajduka nije bio ni u sastavu, velika propuštena prilika da se plasiraju u 2. rang. 

Nadam se da ce Hajduk B biti upisan u kamen i da po tom pitanju necemo vise raspravljati jel treba ukinuti ili sto, nego da to bude prava odskocna daska junioirima i kadetima do prve ekipe. 

NH nema sta cekat sa akcijom za kamp, sredstva se trebaju vec danas prikupljati. U kamp neka ide Hajduk A, B, Juniori i kadeti. A ostali neka se rasporede na Poljudu i Stobreču. Ne želim gledati ovaj neprofesionilazan prve ekipe i 2 ipo sata dnevno angažmana na Poljudu. Hocemo nogometni klub, a ne najskuplju improvizaciju seljačke zadruge u Hrvata. 

Vidi cijeli citat

Problem je taj šta smo mi ti koji su prvi predložili ulazak B momčadi u drugu ligi, mi smo ti koji smo predložili tih 400 tisuća €, da bi na kraju odustali jer više Vitalija nije bilo i doša je Vučević koga B momčad ni najmanje nije zanimala. Na kraju je sav trud pa u vodu i jedino je Dinamo profitira jer će njegova B momčad igrat ozbilja nogomet i na ozbiljnoj razini za razliku od nas. 

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
26. svibnja 2026. u 11:53

Kinez-i-olog je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nebi ni bilić bia loša šestica...

 

Vidi cijeli citat


ako je Ugo igra onda more svako

Vidi cijeli citat


Visok je

Ima te pepeljarke, pa mislim da je dobar u čitanju

Jedino ne znam jel brz

samohajduk.com
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
26. svibnja 2026. u 11:53

majing je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nebi ni bilić bia loša šestica...

 

Vidi cijeli citat


ako je Ugo igra onda more svako

Vidi cijeli citat


Visok je

Ima te pepeljarke, pa mislim da je dobar u čitanju

Jedino ne znam jel brz

Vidi cijeli citat


nebitno, sporiji od Uga nije

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije