HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
26. svibnja 2026. u 13:27

Hysen Memolla je napisao/la:

Dajte rođaka kumova prijatelja to je naš Hajduk 😍

Vidi cijeli citat

ono kad se bojis biciklista pa kurvinjski "naš" napises malim slovom.....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.667
26. svibnja 2026. u 13:29

ako nije uspio u Dugopolju nije razlog da ne može trenirati drugu ekipu (4. liga)

Osobno nemam pojma o tome kakav je trener i vjerujem da znate bolje, ali samo neuspjeh u drugoj ligi nije po meni problem.

Iz znatiželje: koga bi vi doveli? Milovića?

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.625
26. svibnja 2026. u 13:30

bron-yr-aur je napisao/la:

ako nije uspio u Dugopolju nije razlog da ne može trenirati drugu ekipu (4. liga)

Osobno nemam pojma o tome kakav je trener i vjerujem da znate bolje, ali samo neuspjeh u drugoj ligi nije po meni problem.

Iz znatiželje: koga bi vi doveli? Milovića?

Vidi cijeli citat


Sancheza

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 514
26. svibnja 2026. u 13:30

Izašla mi maloprije na fejsu uspomena. Na danasnji dan prije 4 godine je osvojen kup protiv Rijeke.

Je li iko moga zamislit da cemo nakon toga ic samo nize i nize do ovog dna i pakla danas. Hvala svin zaluznima, to ukljucuje i sve nas sta smo ovo dozvolili i sta smo pasivne budale.

 

 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 13:32]
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 567
26. svibnja 2026. u 13:32

Afera je napisao/la:

bron-yr-aur je napisao/la:

ako nije uspio u Dugopolju nije razlog da ne može trenirati drugu ekipu (4. liga)

Osobno nemam pojma o tome kakav je trener i vjerujem da znate bolje, ali samo neuspjeh u drugoj ligi nije po meni problem.

Iz znatiželje: koga bi vi doveli? Milovića?

Vidi cijeli citat


Sancheza

Vidi cijeli citat

Mišu. 

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 366
26. svibnja 2026. u 13:34

Jonah je napisao/la:

Izašla mi maloprije na fejsu uspomena. Na danasnji dan prije 4 godine je osvojen kup protiv Rijeke.

Je li iko moga zamislit da cemo nakon toga ic samo nize i nize do ovog dna i pakla danas. Hvala svin zaluznima, to ukljucuje i sve nas sta smo ovo dozvolili i sta smo pasivne budale.

 

 

Vidi cijeli citat

Ja.

Subito
Subito
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.02.2026.
Poruka: 180
26. svibnja 2026. u 13:37

Jonah je napisao/la:

Izašla mi maloprije na fejsu uspomena. Na danasnji dan prije 4 godine je osvojen kup protiv Rijeke.

Je li iko moga zamislit da cemo nakon toga ic samo nize i nize do ovog dna i pakla danas. Hvala svin zaluznima, to ukljucuje i sve nas sta smo ovo dozvolili i sta smo pasivne budale.

 

 

Vidi cijeli citat


 

Vidim na semaforu jedan gol Ferra i čak dva gola Melnjaka?!!

Ja sam tada bio mali pa se ne sjećam, ali učili su me da je Livaja najzaslužniji za sve velike uspjehe Hajduka u zadnjih 5-6 godina..

Valjda u klubu znaju šta rade...
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 13:38

Doslovno da si ostavia Mišu da se safta po godine i strpi do B ekipe, znatno manje bi zlo napravia nego ovo govno koje sad radiš

znači i da želiš opet bit uhljebnik svega hajdučkog, opet to moš napravit na smisleniji način nego ovo sada

just play fucking football
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
26. svibnja 2026. u 13:38

Uskoro u nižim ligama derbi GNK Treće lice Dalmacije vs U(hljebski)N(aš)N(ogometni?)K Hajduk 2

leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 299
26. svibnja 2026. u 13:38

Afera je napisao/la:

Pitao chatGPT da mi napravi presjek Vukasove karijere. Sve je to on lipo sastavio ali zadnja rečenica je sve. 

"Najveća opasnost je da Hajduk B postane utočište za “naše ljude” bez jasne metodologije. Ako Vukas dolazi u ozbiljan razvojni model — okej. Ako dolazi samo zato što je domaći, poznat i “zna klub” — onda opet vrtimo isti film." 

Vidi cijeli citat

moj fend đipiti ima slično, ali elaboriranije mišljenje:

////

Ovo je zapravo idealna uloga za Harija Vukasa — i puno logičnija nego ikakvo njegovo guranje prema prvoj momčadi. Kod Vukasa je navijački problem bio: nije za glavnog trenera Hajduka pod pritiskom Poljuda.

Ali za B momčad ta ista osobina može biti prednost. Tamo ti ne treba trener-mesija, ni karizmatik, ni netko tko će glumiti novog Garciju. Treba ti stabilan klupski čovjek koji razumije Hajduk, zna raditi s mladima, može izdržati prljavštinu 3. NL Jug i neće od B momčadi raditi privatni projekt.

Povratak B momčadi je strateški dobar potez jer Hajduk opet dobiva međuprostor između juniora i prve momčadi. Povratak u 3. NL Jug znači da će najbolji juniori odmah dobiti muški, neugodni, seniorski nogomet: dueli, loši tereni, stariji protivnici, lokalni motiv, manje prostora, više kontakta. To je za razvoj često korisnije od sterilnog juniorskog dominiranja.

Hari Vukas nije trener za prvu momčad Hajduka, ali može biti vrlo dobar trener za Hajduk B. Ne zato što je taktički inovator, nego zato što je korektan, klupski, stabilan i dovoljno iskusan da mlade igrače uvede u seniorski nogomet bez nepotrebnog cirkusa.

Ključ je, međutim, da B momčad ne smije postati nova “zona komfora za naše ljude”. Ako Graf i Garcia žele ozbiljan sustav, Vukas mora raditi po jasnom okviru, a ne po vlastitoj nostalgiji.

Dakle:

B momčad mora igrati principe prve momčadi.
Ako Garcia traži intenzitet, agresivnost, brzu reakciju nakon izgubljene lopte, vertikalnost i mobilnost — onda to mora biti obvezni programski jezik B momčadi. Ne smije se dogoditi da prva momčad ide u jednom smjeru, a B momčad igra veteranski “na rezultat”.

Vukas mora biti razvojni trener, ne trener rezultata.
Naravno da Hajduk II ne smije biti kanta za napucavanje, ali primarni KPI ne smije biti “jesmo li prvi u 3. NL Jug”, nego: koliko je igrača fizički, taktički i mentalno pripremljeno za seniorski kadar.

Ovo je i filter za juniore.
U juniorima mnogi izgledaju lijepo. U 3. NL Jug brzo vidiš tko može istrpjeti duel, udarac, presing, provokaciju, putovanje, loš teren i odgovornost. To je realniji test za buduće HNL igrače.

Moja ocjena: dobra odluka, pod uvjetom da je Vukas izvršitelj sustava, a ne autonomni otočić.

////

Afera je napisao/la:

bron-yr-aur je napisao/la:

ako nije uspio u Dugopolju nije razlog da ne može trenirati drugu ekipu (4. liga)

Osobno nemam pojma o tome kakav je trener i vjerujem da znate bolje, ali samo neuspjeh u drugoj ligi nije po meni problem.

Iz znatiželje: koga bi vi doveli? Milovića?

Vidi cijeli citat


Sancheza

Vidi cijeli citat

a zašto ne karoglan?

 

  • Najnovije
  • Najčitanije