HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.225
26. svibnja 2026. u 13:52

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Ko će to doć trenirat ekipu u 4. ligi?

Vidi cijeli citat


Bacis malo oko na trećeligaše, losije drugoligaše, mladi trener koji pokusava igrat neku igru. Placu mozes dati jaču nego bilo koji drugi klub. Ta pozcija bi kao i trebala biti neka razvojna za samog trenera, jer klub i trenere stvara. Netko sa pedigreom da jednog dana moze voditi i prvu ekipu.

Vidi cijeli citat

A mi dodamo gas pa uzmemo nekog sa pedogreom da je jednog dana VEĆ VODIO prvu ekipu. Avangarda.

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 365
26. svibnja 2026. u 13:53

Kakav razvoj u 4., tamo je krš.
Vukas nije idealan, ali ako moze uvesti ekipu u viši rang, onda zasto ne.
Ovo je seniorski nogomet na kraju krajeva.

Subito
Subito
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.02.2026.
Poruka: 180
26. svibnja 2026. u 13:53

The Phantom je napisao/la:

Vojnik kluba, poznaje mentalitet, voli Hajduk, vraća se 63. put nazad, zna veličinu kluba. 

Još i dalje su nam ovo uvjeti za rad u klubu? 

Vidi cijeli citat


 

I odrekao se puno  veće plaće u drugom klubu jer previše voli Hajduka i želi pomoći... Žena ne priča s njim nakon te odluke jer će cila familija sada imat puno manje para ali on ne može protiv sebe jer u njemu kuca hajdučko srce...

[uredio Subito - 26. svibnja 2026. u 13:55]
Valjda u klubu znaju šta rade...
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
26. svibnja 2026. u 13:53

aj smirite malo pljucanje

ne stignem svima lajkat

koje ruglo od kluba majku ti hebem

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
26. svibnja 2026. u 13:56

Hari Vukas je mlad perspektivan trener, baš dobar razvojni trener

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 513
26. svibnja 2026. u 13:56

MikosGaal je napisao/la:

Za ovoga ode gore sta je pocea pratit nogomet prošle sezone Livaja je utakmicu protiv rijeke odigra maestralno, imaš na yt snimku pa slobodno gledaj, da ne govorim da nas je tu sezonu praktički sam doveo do finala

Vidi cijeli citat

On piše gluposti, ali pišeš ih i ti. Jako nategnuto je reć da nas je sam dovea do finala nakon šta je zabija tri gola Belišću koji igra u četvrtom rangu i jedan Lokomotivi. Isti broj golova je zabija i mali Ljubičić u kupu te sezone, a Melnjak je taj koji je iskočija sa četiri kad je bilo najbitnije u polufinalu i finalu. 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 13:58]
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.543
26. svibnja 2026. u 14:01

Vratit ce se hari bar jos 5 puta 

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 14:02

vi se tu sprdate a yannick feštaje

just play fucking football
MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 509
26. svibnja 2026. u 14:04

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Za ovoga ode gore sta je pocea pratit nogomet prošle sezone Livaja je utakmicu protiv rijeke odigra maestralno, imaš na yt snimku pa slobodno gledaj, da ne govorim da nas je tu sezonu praktički sam doveo do finala

Vidi cijeli citat

On piše gluposti, ali pišeš ih i ti. Jako nategnuto je reć da nas je sam dovea do finala nakon šta je zabija tri gola Belišću koji igra u četvrtom rangu i jedan Lokomotivi. Isti broj golova je zabija i mali Ljubičić u kupu te sezone, a Melnjak je taj koji je iskočija sa četiri kad je bilo najbitnije u polufinalu i finalu. 

Vidi cijeli citat

Naravno da nije sam, al kad neko trolla onda se na takav način replicira

Referira sam se na to da je svaki utakmicu ima gol i/ili asist u kupu

Omake
Omake
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 291
26. svibnja 2026. u 14:05

Akademija bi trebala biti temelj kluba, a ne brisač svih financijskih grijeha iz prošlosti. Na temeljima se ne štedi jer ti sjebu kasnije kompletnu kuću. Ne razumijem pustu potrebu za kompliciranjem i traženjem svog puta. Svaki klub koji hoće promovirat mlade mora ju imat. Igranje u drugoj ligi bi koštalo 200 tisuća eura manje nego koliko se diglo plaće "ostalima" u klubu. I sam je Boro Primorac govorio da je dosta karijera uništeno radi loši terena u nas. I onda ovi naši lumeni dodaju još terene po Omišu i Vodicama. Pitanje koliko će se godina probijati do druge lige koju su moga igrat već sada i s koliko križnih ligamenata će se to platiti. 

  • Najnovije
  • Najčitanije