HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 510
26. svibnja 2026. u 14:06

MikosGaal je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Za ovoga ode gore sta je pocea pratit nogomet prošle sezone Livaja je utakmicu protiv rijeke odigra maestralno, imaš na yt snimku pa slobodno gledaj, da ne govorim da nas je tu sezonu praktički sam doveo do finala

Vidi cijeli citat

On piše gluposti, ali pišeš ih i ti. Jako nategnuto je reć da nas je sam dovea do finala nakon šta je zabija tri gola Belišću koji igra u četvrtom rangu i jedan Lokomotivi. Isti broj golova je zabija i mali Ljubičić u kupu te sezone, a Melnjak je taj koji je iskočija sa četiri kad je bilo najbitnije u polufinalu i finalu. 

Vidi cijeli citat

Naravno da nije sam, al kad neko trolla onda se na takav način replicira

Referira sam se na to da je svaki utakmicu ima gol i/ili asist u kupu

Vidi cijeli citat

Nije ni to. Od 5 utakmica, zabija je u dvi, nije ima asisitencije. 

[uredio Jonah - 26. svibnja 2026. u 14:07]
MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 509
26. svibnja 2026. u 14:07

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Za ovoga ode gore sta je pocea pratit nogomet prošle sezone Livaja je utakmicu protiv rijeke odigra maestralno, imaš na yt snimku pa slobodno gledaj, da ne govorim da nas je tu sezonu praktički sam doveo do finala

Vidi cijeli citat

On piše gluposti, ali pišeš ih i ti. Jako nategnuto je reć da nas je sam dovea do finala nakon šta je zabija tri gola Belišću koji igra u četvrtom rangu i jedan Lokomotivi. Isti broj golova je zabija i mali Ljubičić u kupu te sezone, a Melnjak je taj koji je iskočija sa četiri kad je bilo najbitnije u polufinalu i finalu. 

Vidi cijeli citat

Naravno da nije sam, al kad neko trolla onda se na takav način replicira

Referira sam se na to da je svaki utakmicu ima gol i/ili asist u kupu

Vidi cijeli citat

Nije ni to. Od 5 utakmica, zabija je u dvi, nije ima asisitencije. 

Vidi cijeli citat

[uredio MikosGaal - 26. svibnja 2026. u 14:07]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.133
26. svibnja 2026. u 14:07

I.Bilić

"Hari je bio naš izbor ali odluka nije bila lagana jer smo razmatrali preko 20 opcija. 

Želimo Hariju puno sreće ,radi se o iznimno talentiranom treneru koji sa svojim iskustvom zasigurno može pomoći mladim uzrastima u jednom od najosjetljivijih stepenica u karijeri ".

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.404
26. svibnja 2026. u 14:08

Jameson je napisao/la:

I.Bilić

"Hari je bio naš izbor ali odluka nije bila lagana jer smo razmatrali preko 20 opcija. 

Želimo Hariju puno sreće ,radi se o iznimno talentiranom treneru koji sa svojim iskustvom zasigurno može pomoći mladim uzrastima u jednom od najosjetljivijih stepenica u karijeri ".

Vidi cijeli citat

Zašto to SD nije rekao? Zašto se Bilić bavi sportskom politikom

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.551
26. svibnja 2026. u 14:09

Znači tribalo je ipak ostavit Mišu pa da on preuzme b ekipu. Onoga Mišu po kojem smo svi srali prošlo lito ka šta se sad po Hariju sere? Da se dovelo nekog trenera iz 3 lige jug, kako bi se onda reagiralo? Ili Milovića npr? Koga bi vi doveli za trenera u 4. rangu? Klub jest u kurčini al i vi ste svi totalno probili na mozak, vjerojatno i ja sam. Triba odmorit od ove psihijatrije

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 510
26. svibnja 2026. u 14:10

Jeba me pas ako Mišo Krstičević ne bi bija tri puta bolji izbor od Vukasa, ako su već tili nekog uhljebit. 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.006
26. svibnja 2026. u 14:10

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

I.Bilić

"Hari je bio naš izbor ali odluka nije bila lagana jer smo razmatrali preko 20 opcija. 

Želimo Hariju puno sreće ,radi se o iznimno talentiranom treneru koji sa svojim iskustvom zasigurno može pomoći mladim uzrastima u jednom od najosjetljivijih stepenica u karijeri ".

Vidi cijeli citat

Zašto to SD nije rekao? Zašto se Bilić bavi sportskom politikom

Vidi cijeli citat

ako je bilo 20 opcija, nema veze ko objavljuje. đejmi inace takve stvari sazna prije novinara.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Makoto Nagano
Makoto Nagano
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2025.
Poruka: 209
26. svibnja 2026. u 14:10

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Ko će to doć trenirat ekipu u 4. ligi?

Vidi cijeli citat


Bacis malo oko na trećeligaše, losije drugoligaše, mladi trener koji pokusava igrat neku igru. Placu mozes dati jaču nego bilo koji drugi klub. Ta pozcija bi kao i trebala biti neka razvojna za samog trenera, jer klub i trenere stvara. Netko sa pedigreom da jednog dana moze voditi i prvu ekipu.

Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš?

Kakav razvoj u jebenoj 4. ligi? Jesi ti ikad pogleda ijednu utakmicu te 4. lige?

O nikakvon razvoju nema smisla govorit prije drugog ranga. B ekipa je apsolutno nepotrebna i neisplativa u 3. i 4. rangu, a upitno je je li i u drugom.

Priča se o rezanju apsolutno svega, a ti bi tu dava jače plaće i privlačia kadar u 4. ligu? 

Koji to trener koji je potencijal i koji možebitno sebe vidi na klupi prve ekipe će doć u, opet ponavljan, 4. ligu?

Na koliko razina je ovaj post delulu to je čudo.

MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 509
26. svibnja 2026. u 14:11

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Za ovoga ode gore sta je pocea pratit nogomet prošle sezone Livaja je utakmicu protiv rijeke odigra maestralno, imaš na yt snimku pa slobodno gledaj, da ne govorim da nas je tu sezonu praktički sam doveo do finala

Vidi cijeli citat

On piše gluposti, ali pišeš ih i ti. Jako nategnuto je reć da nas je sam dovea do finala nakon šta je zabija tri gola Belišću koji igra u četvrtom rangu i jedan Lokomotivi. Isti broj golova je zabija i mali Ljubičić u kupu te sezone, a Melnjak je taj koji je iskočija sa četiri kad je bilo najbitnije u polufinalu i finalu. 

Vidi cijeli citat

Naravno da nije sam, al kad neko trolla onda se na takav način replicira

Referira sam se na to da je svaki utakmicu ima gol i/ili asist u kupu

Vidi cijeli citat

Nije ni to. Od 5 utakmica, zabija je u dvi, nije ima asisitencije. 

Vidi cijeli citat

Luđi sam ja sta raspravljan

[uredio MikosGaal - 26. svibnja 2026. u 14:11]
Subito
Subito
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.02.2026.
Poruka: 180
26. svibnja 2026. u 14:11

https://www.index.hr/sport/clanak/legenda-rijeke-da-je-neki-domaci-trener-rekao-sto-i-garcija-odavno-bi-bio-bivsi/2796010.aspx

"Na pitanje novinara ima li onda pravo Garcia izjaviti da ne treba biti prvak i da mu nitko nije rekao da je to cilj, Milinović je dodao: "Da je to izjavio neki domaći trener, mislim da bi odavno bio smijenjen."

Ja mislim da je Garciji Bilić rekao jedno, Vitali drugo, Vučević treće pa je tu nastala mala zabuna je li 2025/2026  sezona stabilizacije ili tribaju bit prvaci 

[uredio Subito - 26. svibnja 2026. u 14:15]
Valjda u klubu znaju šta rade...
  • Najnovije
  • Najčitanije