HNK Hajduk Split 2026./2027.

Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.268
17. lipnja 2026. u 18:27

Stari Swat je napisao/la:

Ulaze Graf i Garcia u trgovinu i govori Graf: "Daj mi 2 radne šestice i njemu šta će." 

Vidi cijeli citat

I dajte Livaji što pije.

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
17. lipnja 2026. u 18:29

Stari Swat je napisao/la:

Ulaze Graf i Garcia u trgovinu i govori Graf: "Daj mi 2 radne šestice i njemu šta će." 

Vidi cijeli citat

Ulaze Graf i Garcia u pordavnicu provlači Graf karticu od kluba nece, provlači Garcia neće, zovu tajnicu kaže im nemate dovoljno sredstava na računu, vrate se do kluba, brava prominuta ne mogu ući

A na katu sidi Carevic 

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.484
17. lipnja 2026. u 18:30

LazialZD je napisao/la:

Upravo san dobia info iz St

 

Dogovoren je postignut, Ukrajinac ce biti naj sponzor u povijesti bilih. Piric ide za novog PU točka 

Vidi cijeli citat


Nekad je bilo pravilo da za lazne insajderske ide draktivacija.

Edit: Vidim da je kolega vec sam ponudio. Posteno.

[uredio Tobol Kostanay - 17. lipnja 2026. u 18:32]
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
17. lipnja 2026. u 18:31

LazialZD je napisao/la:

Nostradamaud je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Objava kluba tribala bi biti jako brzo

 

Ako info ne bude tocna neka mi slobodno zalipe crveni i hlađenje.

Vidi cijeli citat


White Bit?

Vidi cijeli citat

Tako je, lova o kojoj se priča 10+ godišnje 

Ponavljam crveni cu primiti ladno ( ako nije istina ) ko Šimunić na marakani 

Vidi cijeli citat

jel istina da je bija uvjet da otiraju bicikliste u sto pizdi materina od kluba uz zabranu prilaska?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 292
17. lipnja 2026. u 18:32

Torca Kvarner je napisao/la:

Stari Swat je napisao/la:

Ulaze Graf i Garcia u trgovinu i govori Graf: "Daj mi 2 radne šestice i njemu šta će." 

Vidi cijeli citat

I dajte Livaji što pije.

Vidi cijeli citat

Zove Garica Livajuna, pita ga jesi ono reka bili ili crveni malboro

Nek se zavijore bandire od svile
Shogun
Shogun
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 287
17. lipnja 2026. u 18:32

Tobol Kostanay je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Upravo san dobia info iz St

 

Dogovoren je postignut, Ukrajinac ce biti naj sponzor u povijesti bilih. Piric ide za novog PU točka 

Vidi cijeli citat


Nekad je bilo pravilo da za lazne insajderske ide draktivacija.

Vidi cijeli citat

Kolega je sam napisao da ce primiti crveni ko Šimunić

Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.296
17. lipnja 2026. u 18:34

Lazial hvala na info, čekamo :)

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.187
17. lipnja 2026. u 18:38

Shogun je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Upravo san dobia info iz St

 

Dogovoren je postignut, Ukrajinac ce biti naj sponzor u povijesti bilih. Piric ide za novog PU točka 

Vidi cijeli citat


Nekad je bilo pravilo da za lazne insajderske ide draktivacija.

Vidi cijeli citat

Kolega je sam napisao da ce primiti crveni ko Šimunić

Vidi cijeli citat

15 god san vec na ovom forumu, insajderske ne bacan jer ipak neman toliko info iz St ko sto iman za Zd u košarci ali ovo san mora podiliti. 

Čekamo 🙏

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
17. lipnja 2026. u 18:40

O tom Nosovu bolje niš ne čitat i ne istraživat

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
17. lipnja 2026. u 18:43

Afera je napisao/la:

tko živi u nekoj nadi i optimizmu  proglašen vješticom i zapale ga na lomači. 

Vidi cijeli citat

nisan za lomace i vjestice

al navedeno je bome nekakva dijagnoza 1/1 😬

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije