HNK Hajduk Split 2026./2027.

TrnjeHajduk
TrnjeHajduk
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.07.2021.
Poruka: 7
17. lipnja 2026. u 18:43

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
17. lipnja 2026. u 18:43

Znaci dovest ce se par isluzenih imena, ispast ce se iz europe, zaostat u prvenstvu, prodat kojeg mladeg ako se uspije i ako bude ponuda, naravno za mizeriju. Garcija i graf u rujnu bivsi. Trenirat cemo nastavit na betonu, lijecnicka sluzba ce bit ista ko i do sada a skaute cemo ukinut. 

E sad polako pocinjemo licit na hajduk. Ovih zadnjih misec dana je bilo netipicno 

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 292
17. lipnja 2026. u 18:43

Malo je indikativno da niko od novinara još ništa ne zna. Ako je stvarno istina izletio bi neko jer je to dosta bitna ekskluziva. 

Nek se zavijore bandire od svile
gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.149
17. lipnja 2026. u 18:47

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

Vraćamo i Durdova, a i Kalik je blizu 😁

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.576
17. lipnja 2026. u 18:47

PetarKružić je napisao/la:

Znaci dovest ce se par isluzenih imena, ispast ce se iz europe, zaostat u prvenstvu, prodat kojeg mladeg ako se uspije i ako bude ponuda, naravno za mizeriju. Garcija i graf u rujnu bivsi. Trenirat cemo nastavit na betonu, lijecnicka sluzba ce bit ista ko i do sada a skaute cemo ukinut. 

E sad polako pocinjemo licit na hajduk. Ovih zadnjih misec dana je bilo netipicno 

Vidi cijeli citat

Ajmo okrenut priču u kupit perspektivne igrača i mlade ala Almena..a ne igrače od 27-28-30g..

Vjerujem ako je istina da graf neće popustiti i smjer mlado, perspektive = zaštita ulaganja i minimalan rizik..

Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.268
17. lipnja 2026. u 18:47

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

Rebiću ugovor još nije ni istekao.

Napisali su da se neće produžiti. Drugi red livo.

A ako Ukrajinac donosi puste milijune, onda valjda ima i boljih stopera od A. Milića..

Erlić, Ćaleta - Car, takve bi trebalo loviti za neki iskorak plus domaće mlade..

[uredio Torca Kvarner - 17. lipnja 2026. u 18:54]
Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 158
17. lipnja 2026. u 18:48

LazialZD je napisao/la:

Objava kluba tribala bi biti jako brzo

 

Ako info ne bude tocna neka mi slobodno zalipe crveni i hlađenje.

Vidi cijeli citat


Vidiš, ovo ti je super ideja i moglo bit neki okvir za buduće. Ko se bavi ovakvim info a pokaže se netočnim lagano ga se banira jer muti vodu i širi priču bez da zna bilo šta. 

Ne kažen za tebe, to ćemo uskoro vidit ili nećemo nego općenito smo prepuni nekakvih kvazi insajdera sa sto promašenih info.

TrnjeHajduk
TrnjeHajduk
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.07.2021.
Poruka: 7
17. lipnja 2026. u 18:52

Drugi red livo je bivši 

Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 158
17. lipnja 2026. u 18:52

Evo da vam bude lakše čekat informacije i Hrvatsku, Eva Murati

[uredio Sektor - H - 17. lipnja 2026. u 18:53]
Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 429
17. lipnja 2026. u 18:53

Torca Kvarner je napisao/la:

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

Rebiću ugovor još nije ni istekao.

Napisali su da se neće produžiti. Drugi red livo.

Vidi cijeli citat


Drugi red livo je bivsi ako bude sve OK

  • Najnovije
  • Najčitanije