HNK Hajduk Split 2026./2027.

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.295
17. lipnja 2026. u 18:55

LazialZD je napisao/la:

Objava kluba tribala bi biti jako brzo

 

Ako info ne bude tocna neka mi slobodno zalipe crveni i hlađenje.

Vidi cijeli citat

Nek meni umjesto tebi!

Žrtvujem se za kolegu i za Ajduka mog!

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.268
17. lipnja 2026. u 18:56

Nane1911 je napisao/la:

Torca Kvarner je napisao/la:

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

Rebiću ugovor još nije ni istekao.

Napisali su da se neće produžiti. Drugi red livo.

Vidi cijeli citat


Drugi red livo je bivsi ako bude sve OK

Vidi cijeli citat


Aha.. znači sad će Rebić objaviti da predsjedniku Biliću ističe ugovor i da isti neće biti produžen.

Svašta je kod nas moguće.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.189
17. lipnja 2026. u 18:57

Sad kad je gotovo sigurno da pare sidaju, koga sve vraćamo ovo lito? 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.295
17. lipnja 2026. u 18:58

Torca Kvarner je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

Torca Kvarner je napisao/la:

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

Rebiću ugovor još nije ni istekao.

Napisali su da se neće produžiti. Drugi red livo.

Vidi cijeli citat


Drugi red livo je bivsi ako bude sve OK

Vidi cijeli citat


Aha.. znači sad će Rebić objaviti da predsjedniku Biliću ističe ugovor i da isti neće biti produžen.

Svašta je kod nas moguće.

Vidi cijeli citat

Rebić će sazvati presicu.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.268
17. lipnja 2026. u 18:59

Što se insajderskih tiče, nije mi problem kad neki dugogodišnji forumaš prenese što se priča, ili neki info koji je dobio. Pogotovo kad je to ovako rijetko kao Lazial. Uostalom, malo događanja na forumu dobro dođe!

Druga je stvar kad nickovi registrirani u zadnjih mjesec dana bacaju bombe koje veze s vezom nemaju.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
17. lipnja 2026. u 19:00

Bojim se što ovo znači za generalno vođenje kluba, jel to odmak od održivog razvoja i povratak bonbami i allinovima

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
17. lipnja 2026. u 19:01

I sutra Hajdučice imaju ždrijeb za drugo pretkolo LP samo da znate 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
17. lipnja 2026. u 19:01

TrnjeHajduk je napisao/la:

dogovor je postignut i Rebić se vraća to je 100% a spominje se i Antonio Milic. Isto sam spreman na deaktivaciju za prve dvije info 

Vidi cijeli citat

kako cemo bez tebe ako te deaktiviraju? kako nastaviti dalje? koji je smisao?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
17. lipnja 2026. u 19:02

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bojim se što ovo znači za generalno vođenje kluba, jel to odmak od održivog razvoja i povratak bonbami i allinovima

Vidi cijeli citat

populizam na ukrajinskim stereoidima.

imena, zvijezde padalice, kič, ciganski vašar.

argument- pa neka troše sa svojim parama šta oće, da. 

Bilićev sin
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
17. lipnja 2026. u 19:03

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bojim se što ovo znači za generalno vođenje kluba, jel to odmak od održivog razvoja i povratak bonbami i allinovima

Vidi cijeli citat

odmak?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije