HNK Hajduk Split 2026./2027.

123
...
899900901
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.702
jučer u 23:38

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

[uredio galinjo - 21. lipnja 2026. u 23:39]
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 488
jučer u 23:54

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat

Ja ne želim HDZ pajdaše smrdljive lopovske u hajduku. A poglavito štimčeve pajdaše. Na kraju krajeva imali smo nedavno već jednog njihovog pajdu iz Dubrovnika. 

Ovo što pirić radi medijski je manipuliranje masama i loženje navijača, to traje već par jebenih  mjeseci, a da se ne udostoji javno reć želje, ciljeve, zahtjeve. Nego želimo moćan hajduk za titulu dat ćemo 2 možda i 5 pa i 10 milijuna eura, ne tražimo ništa zauzvrat od hajduka, nikakve funkcije (aha inače je poznato to u hdz-ovaca 🤣🤣🤣🤣🖕)

 

 

Bilićev sin
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.303
danas u 00:16

488/23

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.079
danas u 00:40

More li neko poslat taj famozan mail za nas koji se nismo reučlanili ovd godine

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 30
danas u 00:44

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

More li neko poslat taj famozan mail za nas koji se nismo reučlanili ovd godine

Vidi cijeli citat

Frende poslaji mi 20 eura, ako neces klubu pa ti posaljem

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.079
danas u 00:47

Ruzina je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

More li neko poslat taj famozan mail za nas koji se nismo reučlanili ovd godine

Vidi cijeli citat

Frende poslaji mi 20 eura, ako neces klubu pa ti posaljem

Vidi cijeli citat

Pošalji ti klubu još 20 pa možda neće morat slat famozne mailove

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Shogun
Shogun
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 287
danas u 00:50

Gimli91 je napisao/la:

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat

Ja ne želim HDZ pajdaše smrdljive lopovske u hajduku. A poglavito štimčeve pajdaše. Na kraju krajeva imali smo nedavno već jednog njihovog pajdu iz Dubrovnika. 

Ovo što pirić radi medijski je manipuliranje masama i loženje navijača, to traje već par jebenih  mjeseci, a da se ne udostoji javno reć želje, ciljeve, zahtjeve. Nego želimo moćan hajduk za titulu dat ćemo 2 možda i 5 pa i 10 milijuna eura, ne tražimo ništa zauzvrat od hajduka, nikakve funkcije (aha inače je poznato to u hdz-ovaca 🤣🤣🤣🤣🖕)

 

Sto je par mjeseci naspram toliko godina.

Model je mrtav

Vidi cijeli citat


mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.889
danas u 00:55

galinjo je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja

Vidi cijeli citat

Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.

Vidi cijeli citat


A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...

Vidi cijeli citat


Svakako mi je draže da je Hajduk tamo gdje ga je sekta ostavila nego da je kao Arsenal gdje ga je Pirić ostavio. Sjevernokojerski model i branjenje neobranjivog nije nešto što podržavam s koje god strane dolazilo. 

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 288
danas u 01:08

Ako treba svaki dan ću ponoviti, Hajduk je dobro i živ kad vidimo kako ga navijači "vole".Sreća pa je tu bio NH, glas akcije, razuma i poštenja u društvu prepunom licemjera,lopova i ograničenih.

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.775
danas u 01:11

samočitam je napisao/la:

Ako treba svaki dan ću ponoviti, Hajduk je dobro i živ kad vidimo kako ga navijači "vole".Sreća pa je tu bio NH, glas akcije, razuma i poštenja u društvu prepunom licemjera,lopova i ograničenih.

Vidi cijeli citat

Pametni, sposobni i iskreni, pa najveći klub u državi 15 godina nisu u stanju maknuti s 3. mjesta u poluamaterakom HNL-u ili bar ući u grupe KL... Zadnjih godina u najnižem ešalonu Europe trajemo 1 kolo. Zadnje pretkolo je unazad 10 godina znanstvena fantastika! Prije bi makar do zadnjeg pretkola došli

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
123
...
899900901
  • Najnovije
  • Najčitanije