Gimli91 je napisao/la:
galinjo je napisao/la:
Ajduk1911 je napisao/la:
Nane1911 je napisao/la:
I cude se što Piric neda novce da Bilic i sekta s tim upravlja
Vidi cijeli citat
Pirić je dovea Ravanellija u Arsenal Kijev i onda ih je ugasia do kraja sezone, dajte njemu da upravlja.
Vidi cijeli citat
A da je malo se informirati i pročitati zašto se sve to dogodilo? I u kakvom je stanju bio Arsenal prije dolaska Pirića i ko ih je uopće držao iznad vode tih par godina? Sekta uništava Hajduk godinama i Bogu je postala teška...
Vidi cijeli citat
Ja ne želim HDZ pajdaše smrdljive lopovske u hajduku. A poglavito štimčeve pajdaše. Na kraju krajeva imali smo nedavno već jednog njihovog pajdu iz Dubrovnika.
Ovo što pirić radi medijski je manipuliranje masama i loženje navijača, to traje već par jebenih mjeseci, a da se ne udostoji javno reć želje, ciljeve, zahtjeve. Nego želimo moćan hajduk za titulu dat ćemo 2 možda i 5 pa i 10 milijuna eura, ne tražimo ništa zauzvrat od hajduka, nikakve funkcije (aha inače je poznato to u hdz-ovaca 🤣🤣🤣🤣🖕)
Sto je par mjeseci naspram toliko godina.
Model je mrtav