HNK Hajduk Split 2026./2027.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.182
danas u 09:12

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ja mislim da ovaj klub općenito treba ugasiti. Pretvorio se u suprotnost samom sebi.

Vidi cijeli citat

Uvik možemo osnovat novi/ paralelni po uzoru na Manchester ili Varteks pa nek krene od 0. Osnivaci nek budu eminentna imena forum struke, bivša i sadašnja 🙂

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 09:18

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat

Kako je Lukša idealno dobio nogu, da ga je nego pita teško da je bolji moment moga odabrati, taman prije UEFine kazne, vrhunski tajming kao i veliki Matana sa imaginarnim novcem od evropskih skupina, šteta šta smeće dubrovačko nije bio još predsjednik barem do UEFine kazne, čisto da mu gledam onu lažljivu njušku kako pravda tu situaciju,  vjerojatno bi bilo da UEFA nezna kako dobro radimo 

Bilićev sin
Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.294
danas u 09:18

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ja mislim da ovaj klub općenito treba ugasiti. Pretvorio se u suprotnost samom sebi.

Vidi cijeli citat


Zato je i vrijeme da se nešto promijeni, dosadašnjim putem ne možemo nastaviti

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.653
danas u 09:21

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat


Da je nakon Brbića došao Bilić, nebi imali dva kupa. 

Jel to vrijedno rastezanja budžeta i dovođenje kluba u financijske probleme, procijenite sami. 

To je kao situacija s Osijekom i Bjelicom. Kažu da je iza njega sve spaljena zemlja, ali ostvario si povijesni plasman i prvi put u 30 godina si se borio za naslov. 

samohajduk.com
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 09:26

Majing i Kos bi ima kup sa Kopićem, svi znamo zbog čega nije.

Itekako je važno šta ostavljaš iza sebe, itekako. I da, Bjelica je razjeba Osijeka dugoročno 

[uredio Gimli91 - 22. lipnja 2026. u 09:27]
Bilićev sin
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 09:36

Gimli91 je napisao/la:

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat

Kako je Lukša idealno dobio nogu, da ga je nego pita teško da je bolji moment moga odabrati, taman prije UEFine kazne, vrhunski tajming kao i veliki Matana sa imaginarnim novcem od evropskih skupina, šteta šta smeće dubrovačko nije bio još predsjednik barem do UEFine kazne, čisto da mu gledam onu lažljivu njušku kako pravda tu situaciju,  vjerojatno bi bilo da UEFA nezna kako dobro radimo 

Vidi cijeli citat

Tempirali su i on i Matana kad će se povući.

Samo mi za Lukšu najveće ide na živce to prodavanje priče da su ga potjerali. Lukša je lijepo rekao da ako Hajduk ne bude prvak sam će se povući. A u poslovnom svijetu kad PU nešto tako kaže onda bi to trebalo imati težinu.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
danas u 09:39

Bilic skoro 4 prijelazna roka nikog proda nije.a ovde se i dalje drvi  o Lukšii ? Samo jedan prijelazni rok bez prodaje Hajduku stvara probleme. 

Iz NH su razotkrili sve probleme i našli krivca u onome bivšem, Luksi .NO kojeg biraju direktno i na kojem počiva čitav kontrolni mehanizam održavanja modela odjednom ima sporednu ulogu?!

Hajducija je hajducija i ne minja se , sasvim je nebitno s koje su strane a očigledno je dobrom dijelu i predosadno s obzirom da nema nekih zbivanja.oko kluba.

Ajde idući tjedan će vam bit malo zanimljiviji. 

[uredio Jameson - 22. lipnja 2026. u 09:40]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.653
danas u 09:40

Gimli91 je napisao/la:

Majing i Kos bi ima kup sa Kopićem, svi znamo zbog čega nije.

Itekako je važno šta ostavljaš iza sebe, itekako. I da, Bjelica je razjeba Osijeka dugoročno 

Vidi cijeli citat


Ako impliciraš na to da se nismo susreli s Dinamom, to je samo jedna strana priče. To je kao u Europi: nekad ćeš dobiti PAOK i Villareal, drugi put će ti se otvoriti i kad ti se otvori trebaš biti spreman to iskoristiti. Ista stvar je s kupom: iduće dvije godine nas je jebena Gorica izbacivala. Jedne od te dvije godine bi igrali u finalu s Rijekom da smo prošli dalje. Tako da nebi rekao da je Dinamo isključivo naš problem, nego što nismo bili dovoljno dobri ni da budemo 2. najjača ekipa. 

Što se tiče Osijeka, nije ih dugoročno razjebao. Da su bili pametni, znali bi iskoristiti momentum. Ovako su ispali još veći idioti od naše uprave. Imali su momentum s Botom, ali su toliko glupi da su mislili da mogu bolje od toga. 

[uredio majing - 22. lipnja 2026. u 09:47]
samohajduk.com
dinarid
dinarid
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.01.2016.
Poruka: 286
danas u 09:44

Hajduk je najveći klub na svitu.

Svi grintavci nek muče pametnije im je.

HŽV

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
danas u 09:47

Jameson je napisao/la:

Bilic skoro 4 prijelazna roka nikog proda nije.a ovde se i dalje drvi  o Lukšii ? Samo jedan prijelazni rok bez prodaje Hajduku stvara probleme. 

Iz NH su razotkrili sve probleme i našli krivca u onome bivšem, Luksi .NO kojeg biraju direktno i na kojem počiva čitav kontrolni mehanizam održavanja modela odjednom ima sporednu ulogu?!

Hajducija je hajducija i ne minja se , sasvim je nebitno s koje su strane a očigledno je dobrom dijelu i predosadno s obzirom da nema nekih zbivanja.oko kluba.

Ajde idući tjedan će vam bit malo zanimljiviji. 

Vidi cijeli citat

Ja ne kužim kako se ljudima da uopće raspravljati o Lukši, Biliću itd...

Kakve veze te marionete imaju sa ičim...

NH vodi klub, bira NO, ima većinu u NO i bira predsjednika kojeg uvijek mogu maknuti...

Znači, NH vodi klub, samo nema nikakve odgovornosti...Lutkar koji vuče sve konce, a vi raspravljate o lutkama na koncu...

  • Najnovije
  • Najčitanije