HNK Hajduk Split 2026./2027.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 09:48

majing je napisao/la:

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat


Da je nakon Brbića došao Bilić, nebi imali dva kupa. 

Jel to vrijedno rastezanja budžeta i dovođenje kluba u financijske probleme, procijenite sami. 

To je kao situacija s Osijekom i Bjelicom. Kažu da je iza njega sve spaljena zemlja, ali ostvario si povijesni plasman i prvi put u 30 godina si se borio za naslov. 

Vidi cijeli citat

Svaka čast Lukši na dva kupa, al ovo gdje je on skupio lovu i odlučio napasti titulu je čista glupost.

Za napasti titulu bi trebalo da ti imaš ekipu koja može uzeti cca. 75+ bodova pa onda na tu ekipu dovedeš par kapitalaca / posudba pa onda bih još i razumio to što se pokušalo napraviti.

Al ti si ovdje imao ekipu za 70 bodova, doveo si trenera koji je po meni prvo trebao napraviti selekciju u ekipi pa onda izgraditi momčad za 75+ bodova i tek nakon toga napasti titulu. Jer nešto slično je Rijeka napravila sa Kekom u prvom mandatu. Nije Kek u pola godine osvojio titulu.

Na kraju je završilo tako da su ti tog trenera probušili oni koji su trebali pokazati da im je najviše stalo do titule, a oni su umjesto njega doveli Karoglana koji koji ne poznaje nikakvu disciplinu. Pa je to na kraju završilo kako je i završilo.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 09:53

majing je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Majing i Kos bi ima kup sa Kopićem, svi znamo zbog čega nije.

Itekako je važno šta ostavljaš iza sebe, itekako. I da, Bjelica je razjeba Osijeka dugoročno 

Vidi cijeli citat


Ako impliciraš na to da se nismo susreli s Dinamom, to je samo jedna strana priče. To je kao u Europi: nekad ćeš dobiti PAOK i Villareal, drugi put će ti se otvoriti i kad ti se otvori trebaš biti spreman to iskoristiti. Ista stvar je s kupom: iduće dvije godine nas je jebena Gorica izbacivala. Jedne od te dvije godine bi igrali u finalu s Rijekom da smo prošli dalje. Tako da nebi rekao da je Dinamo isključivo naš problem, nego što nismo bili dovoljno dobri ni da budemo 2. najjača ekipa. 

Što se tiče Osijeka, nije ih dugoročno razjebao. Da su bili pametni, znali bi iskoristiti momentum. Ovako su ispali još veći idioti od naše uprave. Imali su momentum s Botom, ali su toliko glupi da su mislili da mogu bolje od toga. 

Vidi cijeli citat

Osijek je ista stvar kao i mi oni generalno nemaju smjer kojim žele ići.

U početku su još i bili konkuretni al sad su skroz propali trenutno ih spašava činjenica da Hnl nema 10 stabilnih prvoligaša jer bi u suprotnom još lani ispali u drugu ligu.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.593
danas u 09:54

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat

Odobria je godišnje cca 3m eura za trenera i stožer. To je dovoljno za vidit koliko razumi, i onda imaš sezonu di se igra ko manje, i titulu mozes uzet kako oces.. ALI.. ne mos maknit trenera jer ko ce mu isplatit takav ugovor? Više ti se isplati držat ga do kraja i da sam ode, nego da mu isplatiš otpremninu i osvojiš kantu... Toliko o tome..

O Lukši je vec sve receno...

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 10:09

maestro82 je napisao/la:

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat

Odobria je godišnje cca 3m eura za trenera i stožer. To je dovoljno za vidit koliko razumi, i onda imaš sezonu di se igra ko manje, i titulu mozes uzet kako oces.. ALI.. ne mos maknit trenera jer ko ce mu isplatit takav ugovor? Više ti se isplati držat ga do kraja i da sam ode, nego da mu isplatiš otpremninu i osvojiš kantu... Toliko o tome..

O Lukši je vec sve receno...

Vidi cijeli citat

Upravo to, ako si u dugovima onda ćeš pregoriti dvije sezone i krenuti graditi momčad iz početka i zahvalit ćeš se trenutnim igračima.

Pa ćeš možda te dvije sezone imat pad prodaje pretplata, dresova, učlanjivanja ali će ti se to vratiti treće sezone, plus ako još uzmeš kantu ili izboriš euro skupine će to još više porasti.

A ti ovdje imaš situaciju nećemo dirati igrače jer su imena onda dovedeš Gattusa jer je ime i onda na kraju sezone nisi ništa postigao a dugovi su još narasli.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.563
danas u 10:20

Prošlost promjenit ne možemo,ali možemo sadašnjost i budućnost.

Ono što zabrinjava da mi kao klub i vladari nisu naučili ništa od 1994g pa do sada.

Suma sumarum krivi su nam svi drugi osim naše Hajdučke zajednice i ljubavi prema klubu a klub poslije takvih ljubavnih avantura obično završi u predstečajnom ili stečajnom postupku.

Nadgledala i postavljala  politika ili navijači pod parolom NH zajedničko im je jedno a to je Hajdučka sisa na koju su svi prištekaju.

Želim 30 stranaca kojima je Hajduk poslodavac i koji nemaju pojma što smo,nego samo da odrade posao za koji će biti plaćeni i dobit dobar bonus u slučaju rezultata.

 

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.180
danas u 10:21

Pošto smo i današnji dan počeli bdijući nad duhovima tužne prošlosti koju ne možemo prominit, mene najviše trenutno zanima mislite li da će eventualni ulazak Pirića u klub razjebat klub do kraja ili pomaknit stvari u pravom smjeru tj. nekozmetičkom unapređenju modela? Prvenstvo mislin na upravljanje klubom, oće li bit više odgovornosti, razumne politike ili će nas dvorski ratovi zakucat na dno dna?

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.593
danas u 10:22

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

MKND je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije

Vidi cijeli citat

Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.

Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.

Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.

I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.

Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati

NK 9 za SD, Gattuso za trenera.

Vidi cijeli citat

Odobria je godišnje cca 3m eura za trenera i stožer. To je dovoljno za vidit koliko razumi, i onda imaš sezonu di se igra ko manje, i titulu mozes uzet kako oces.. ALI.. ne mos maknit trenera jer ko ce mu isplatit takav ugovor? Više ti se isplati držat ga do kraja i da sam ode, nego da mu isplatiš otpremninu i osvojiš kantu... Toliko o tome..

O Lukši je vec sve receno...

Vidi cijeli citat

Upravo to, ako si u dugovima onda ćeš pregoriti dvije sezone i krenuti graditi momčad iz početka i zahvalit ćeš se trenutnim igračima.

Pa ćeš možda te dvije sezone imat pad prodaje pretplata, dresova, učlanjivanja ali će ti se to vratiti treće sezone, plus ako još uzmeš kantu ili izboriš euro skupine će to još više porasti.

A ti ovdje imaš situaciju nećemo dirati igrače jer su imena onda dovedeš Gattusa jer je ime i onda na kraju sezone nisi ništa postigao a dugovi su još narasli.

Vidi cijeli citat


Eto, slozili smo se da su oba loša.

Samo je prvi ima priču, a ovi drugi ni priču.

Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 21
danas u 10:23

karolpraženica je napisao/la:

Pošto smo i današnji dan počeli bdijući nad duhovima tužne prošlosti koju ne možemo prominit, mene najviše trenutno zanima mislite li da će eventualni ulazak Pirića u klub razjebat klub do kraja ili pomaknit stvari u pravom smjeru tj. nekozmetičkom unapređenju modela? Prvenstvo mislin na upravljanje klubom, oće li bit više odgovornosti, razumne politike ili će nas dvorski ratovi zakucat na dno dna?

Vidi cijeli citat

Pa eto sad za sve loše ča se bude događalo ćemo okrivit pirića i nosova. 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 502
danas u 10:23

majing je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Majing i Kos bi ima kup sa Kopićem, svi znamo zbog čega nije.

Itekako je važno šta ostavljaš iza sebe, itekako. I da, Bjelica je razjeba Osijeka dugoročno 

Vidi cijeli citat


Ako impliciraš na to da se nismo susreli s Dinamom, to je samo jedna strana priče. To je kao u Europi: nekad ćeš dobiti PAOK i Villareal, drugi put će ti se otvoriti i kad ti se otvori trebaš biti spreman to iskoristiti. Ista stvar je s kupom: iduće dvije godine nas je jebena Gorica izbacivala. Jedne od te dvije godine bi igrali u finalu s Rijekom da smo prošli dalje. Tako da nebi rekao da je Dinamo isključivo naš problem, nego što nismo bili dovoljno dobri ni da budemo 2. najjača ekipa. 

Što se tiče Osijeka, nije ih dugoročno razjebao. Da su bili pametni, znali bi iskoristiti momentum. Ovako su ispali još veći idioti od naše uprave. Imali su momentum s Botom, ali su toliko glupi da su mislili da mogu bolje od toga. 

Vidi cijeli citat

Zna se na što mislim za finale kupa u Vinkovcima sa Kopićem. Gospoda u crnom

Bilićev sin
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.086
danas u 10:26

Iza pjace dovela Josipa Vukovica u podcast i onda im je lik ugasio sve narative

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije