majing je napisao/la:
MKND je napisao/la:
maestro82 je napisao/la:
I onda neko hvali Bilića ili kaže da bi bia dobar za financije
Vidi cijeli citat
Al po čemu je to Bilić toliko puno gori ili bolji od Lukše.
Lukša je prodavao demagogiju i onda kad je ocijenio da klub nema love se pametno sklonio.
Onda je došao Bilić umjesto da se krenulo u uštede on na prvoj presici najavi povećanje proračuna.
I onda se dogodilo to da se ta piramida populizma srušila, i tek nakon toga se ide u kresanje budžeta.
Bilić je samo nastavio Lukšin put sa dovođenjem imena koja ne treba googlati
NK 9 za SD, Gattuso za trenera.
Vidi cijeli citat
Da je nakon Brbića došao Bilić, nebi imali dva kupa.
Jel to vrijedno rastezanja budžeta i dovođenje kluba u financijske probleme, procijenite sami.
To je kao situacija s Osijekom i Bjelicom. Kažu da je iza njega sve spaljena zemlja, ali ostvario si povijesni plasman i prvi put u 30 godina si se borio za naslov.
Vidi cijeli citat
Svaka čast Lukši na dva kupa, al ovo gdje je on skupio lovu i odlučio napasti titulu je čista glupost.
Za napasti titulu bi trebalo da ti imaš ekipu koja može uzeti cca. 75+ bodova pa onda na tu ekipu dovedeš par kapitalaca / posudba pa onda bih još i razumio to što se pokušalo napraviti.
Al ti si ovdje imao ekipu za 70 bodova, doveo si trenera koji je po meni prvo trebao napraviti selekciju u ekipi pa onda izgraditi momčad za 75+ bodova i tek nakon toga napasti titulu. Jer nešto slično je Rijeka napravila sa Kekom u prvom mandatu. Nije Kek u pola godine osvojio titulu.
Na kraju je završilo tako da su ti tog trenera probušili oni koji su trebali pokazati da im je najviše stalo do titule, a oni su umjesto njega doveli Karoglana koji koji ne poznaje nikakvu disciplinu. Pa je to na kraju završilo kako je i završilo.