Jameson je napisao/la:
Bilic skoro 4 prijelazna roka nikog proda nije.a ovde se i dalje drvi o Lukšii ? Samo jedan prijelazni rok bez prodaje Hajduku stvara probleme.
Iz NH su razotkrili sve probleme i našli krivca u onome bivšem, Luksi .NO kojeg biraju direktno i na kojem počiva čitav kontrolni mehanizam održavanja modela odjednom ima sporednu ulogu?!
Hajducija je hajducija i ne minja se , sasvim je nebitno s koje su strane a očigledno je dobrom dijelu i predosadno s obzirom da nema nekih zbivanja.oko kluba.
Ajde idući tjedan će vam bit malo zanimljiviji.
Vidi cijeli citat
Prodati koga točno?
Moufi?
Diallo?
Dajaku?
Mikanović?
Lovre K?
Elez?
Trajkovskog?
Ili nekoga tko nebi otiša iz Hajduka da ga puškom tiraju?Krova?Meljo?Šarlija?Livaja?
Jedino koga je mogao prodati su Sahiti,Uremović,Prpić,Puki i Sigur,a znamo kako se odvila priča sa Pukijem prvu godinu,a i onda zahvaljujuci Gattusu i drugu godinu Bilicevog mandata.Slično vrijedi i za Sigura.
[uredio jajan o'nil - 22. lipnja 2026. u 10:55]