HNK Hajduk Split 2026./2027.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.086
danas u 11:19

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 502
danas u 11:22

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Vidi cijeli citat

prije 10god nemjerljivo lakše nego sada, gdje imaš tajkune koji kupuju zemljišta za vile ili čisto zbog viška para da nemaju mrtvi kapital pa kupuju građevinske parcele koje kasnije skuplje prodaju. 

sada je puno teže doći do zemljišta građevinskog privatnog, a da je većih kapaciteta, još je tu i upitna prometna povezanost, nemoš uzet u totalno izoliranoj pripizdini gdje nema ni vode ni struje i puta. 

Bilićev sin
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.443
danas u 11:24

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Vidi cijeli citat

Da u splitskoj okolici ima dovoljno kvadrata za napravit 5 terena bez da moraš bombardirat planine ili se desetljećima drkat sa vlasničkom strukturom zemljišta, davno bi to neko iskoristija za nešto drugo. Nije to baš tako. Al da su upirali i lobirali prema državi za poljudske barake, dalmatinca, golf terene ili neki drugi sličan prostor od početka modela vjerojatno bi do danas nešto napravili. Sad misle u 6 miseci ispravit 15 godina nerada, nije to baš daj Mare p. 

[uredio HiSTerija - 22. lipnja 2026. u 11:24]
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 502
danas u 11:25

histerija po meni jedino realno, tri manja kampa na tri lokacije. sa 2-3 terena najviše i objektom.  veći prostor za 7-10 terena zaboravite, prije ćemo bit prvaci

 

Bilićev sin
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.563
danas u 11:29

HiSTerija je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Vidi cijeli citat

Da u splitskoj okolici ima dovoljno kvadrata za napravit 5 terena bez da moraš bombardirat planine ili se desetljećima drkat sa vlasničkom strukturom zemljišta, davno bi to neko iskoristija za nešto drugo. Nije to baš tako. Al da su upirali i lobirali prema državi za poljudske barake, dalmatinca, golf terene ili neki drugi sličan prostor od početka modela vjerojatno bi do danas nešto napravili. Sad misle u 6 miseci ispravit 15 godina nerada, nije to baš daj Mare p. 

Vidi cijeli citat

Sreća pa je Mišković Rujevicu sagradio na ledini da nije komad stijene razbio..

Gdje ima volje ima i načina..

frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.541
danas u 11:30

Gimli91 je napisao/la:

histerija po meni jedino realno, tri manja kampa na tri lokacije. sa 2-3 terena najviše i objektom.  veći prostor za 7-10 terena zaboravite, prije ćemo bit prvaci

 

Vidi cijeli citat

Prije ces ti doc do miljun postova nego sta ce hajduk izgradit svoj kamp

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
danas u 11:31

HiSTerija je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Vidi cijeli citat

Da u splitskoj okolici ima dovoljno kvadrata za napravit 5 terena bez da moraš bombardirat planine ili se desetljećima drkat sa vlasničkom strukturom zemljišta, davno bi to neko iskoristija za nešto drugo. Nije to baš tako. Al da su upirali i lobirali prema državi za poljudske barake, dalmatinca, golf terene ili neki drugi sličan prostor od početka modela vjerojatno bi do danas nešto napravili. Sad misle u 6 miseci ispravit 15 godina nerada, nije to baš daj Mare p. 

Vidi cijeli citat

Upravo to, jer da si u zadnjih 10-ak godina pronašao neki napušteni objekt npr. neka bivša vojarna ili neki propali pogon kojemu je vlasnik država, županija ili grad to bi se do sada riješilo.

Pri tome ne mislim da bi imao neki top kamp, ali bi imao neke osnovne uvjete koje trenutno nemaš.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.443
danas u 11:42

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.521
danas u 11:59

HiSTerija je napisao/la:

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Vidi cijeli citat

Imaš lipi broj ljudi koji jesu hajdukovci u srcu al već duže ne idu na stadion jer ih je totalno štufalo, jer ne viruju da će bit išta od nas,jer im je pun kurac lutanja i raspadanja na terenu. Opiren se al lagano bi moga i ja tim putem jer ne vidin baš nekog smisla više

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.268
danas u 12:00

Na neki čudan način uživam u gluposti i blesavosti dobrog dijela forumaša ovod..

Za financije vam je kriv Lukša, a prošlo preko dvije godine od njegove smjene. U međuvremenu dovođeni Gattuso, Rakitić, Vitali, Garcia, Ivušić, Rebić, Graf itd.. davali se ogromni novci nekima od njih, nekima za raskid.. i kad su novac spalili, a premalo prodali, kriv vam bivši od prije dvije godine.. 

Hajdučijska pamet 

Zaslužili ste 

[uredio Torca Kvarner - 22. lipnja 2026. u 12:01]
  • Najnovije
  • Najčitanije