HNK Hajduk Split 2026./2027.

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.756
danas u 12:07

HiSTerija je napisao/la:

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Vidi cijeli citat

Puno ljudi je toliko rezignirano da ne vide više smisao...Ne žele iz principa više dati nijedan euro na pretplatu, člansku ili fan shop ili karte...

I drugo, da bar znamo kako je kad tuku, 20 godina samo gube...

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 503
danas u 12:07

ja idem redovno, mene to ne dira baš, zna me nekad ravnodušnost uhvatit nakon kružnih tokova, al puno više frustracije imam, ne zbog manjka rezultata nego zbog grozne sportske politike kluba

nadam se da će nam graf donijeti politiku zdrava razuma, on i garcia su mi nade

eto i plišek kojeg je kina pohvalio, nek očisti akademiju, da razni pezelji i radići odjebu

male stvari me vesele i šta je tu je, generalno postali smo toksični i izrazito negativni (s razlogom, al mentalitet ljudi nam je takvi da uvik guramo gas do kraja pa smo se počeli sami rugat s klubom, a prije smo špricali po vrtlu od drkice na lukšu)

 

Bilićev sin
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.445
danas u 12:10

Torca Kvarner je napisao/la:

Na neki čudan način uživam u gluposti i blesavosti dobrog dijela forumaša ovod..

Za financije vam je kriv Lukša, a prošlo preko dvije godine od njegove smjene. U međuvremenu dovođeni Gattuso, Rakitić, Vitali, Garcia, Ivušić, Rebić, Graf itd.. davali se ogromni novci nekima od njih, nekima za raskid.. i kad su novac spalili, a premalo prodali, kriv vam bivši od prije dvije godine.. 

Hajdučijska pamet 

Zaslužili ste 

Vidi cijeli citat

Moj čovik, ugrađujemo postotke od idućeg transfera u razne Ćubeliće, Šege, Capane, Sahitije, Durdove, Tekliće, Pršire i slično a nismo ugradili u najvećeg talenta koji je izaša iz akademije vjerojatno još od Bokšića. 

Da je samo to napravija sad bi od toga pokrili praktički sve dugove i minuse, bez da bi apsolutno morali prodavat ostale igrače.

Niko ne sere Lukšu da bi branija Bilića, Bilić je skoro neobranjiv, njegov mandat može izvuć jedino ako mu se politika smiluje da mu dozvoli gradnju kampa i ako bog da, stadiona. Ili ako uspije izgurat da Garcia ostane do kraja mandata i da ga onda pomazi nekakav rezultat u vidu nekog trofeja ili europskih skupina. Znači samo teorija može izvuć njegov mandat na pozitivnu nulu. 

A da smo zaslužili, jesmo. Redovito gasimo jedine pozitivne pomake u klubu zbog kratkoročnih problema i rezultata, nemamo strpljenja istrpit nikakav proces ni projekt. Stavlja se ego pojedinaca iznad interesa kluba i Lukša tu nije ništa drugačiji od svih ostalih. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 503
danas u 12:12

Torca Kvarner je napisao/la:

Na neki čudan način uživam u gluposti i blesavosti dobrog dijela forumaša ovod..

Za financije vam je kriv Lukša, a prošlo preko dvije godine od njegove smjene. U međuvremenu dovođeni Gattuso, Rakitić, Vitali, Garcia, Ivušić, Rebić, Graf itd.. davali se ogromni novci nekima od njih, nekima za raskid.. i kad su novac spalili, a premalo prodali, kriv vam bivši od prije dvije godine.. 

Hajdučijska pamet 

Zaslužili ste 

Vidi cijeli citat

ako netko ostavi klub s dugogodišnjim ugovorima sa debelo preplaćenim igračima na nekoliko godina i poslije njegova odlaska itekako ima utjecaj na budućnost. Žaper 5god i odšteta 4 milijuna eura.

ovo je kao da kažem ja brbiću 2012god pa ko ti je kriv šta je izaša kostur iz ormara iz 90tih o dugu nekom igraču s kamatama od par stotina tisuća eura, oni više nisu u klubu, ne stvaraj sebi alibi.

(to ne negira idiotarije koje bilić radi)

Bilićev sin
Galileo Maravić
Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 4.402
danas u 12:26

HiSTerija je napisao/la:

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Vidi cijeli citat

Pretplate su poskupile i nekim ljudima je puno dat 285 eura za istok ili 340 eura za zapad( ukljucujuci clanski popust). Nekoj cetveroclanoj obitelji koja redovito dolazi iskeširat 1140 eura za 4 pretplate je puno. U odnosu na prije 3 godine pretplate su duplo skuplje(place isle samo 40% gore) a u odnosu na prije 7 godina, kad se uracuna smanjenje pdv-a na ulaznice su čak 4 puta skuplje(place isle gore samo duplo).

To je jedan razlog. 

Drugi je da ljudi jednostavno ne žele da ih se tretira kao krave muzare, jer mislim da mnogi imaju takav osjećaj pogotovo odkad je Bilić predsjednik. Da, i Lukša nas je derao, ali on nam je prodao emociju i nadu dolaskom Livaje i Leke, i ostalih pojacanja koja ne treba guglat, pa smo pristali na to. Bilić nas samo zna derat. 

Treći je da su se ljudi jednostavno zasitili ovog kompletnog cirkusa, i nerealni balon se ispuva, nema vise nikakve euforije kakva je bila, i samo bi lud covik u ovoj situaciji isa dizat cijenu pretplata.

Svakom normalnom je bilo jasno da se ove godine nece prodat 10 000 komada, evo, zasad smo samo na 3000, sto je cak i mene iznenadilo jer sam i ja ocekiva vise, a sumnjam bas da ce bit puno onih koji nisu kupili lani pretplatu, ove godine odlucit bacit 300 eura.

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.594
danas u 12:31

Koji je izvor 3000 prodanih pretplata?

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.652
danas u 12:32

maestro82 je napisao/la:

Koji je izvor 3000 prodanih pretplata?

Vidi cijeli citat


Dalmatinski portal

samohajduk.com
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.127
danas u 12:45

Tko je lud platit više za lošiju uslugu (ruševni stadion, komedija od momčadi...)

Pretplata neće biti niti 5000 i još su oni to bezobrazno i besramno poskupili.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.978
danas u 12:46

S obzirom da smo mjesecima slušali kako je Poljud opasan po život, broj pretplata je još i dobar.

Valjda su ljudi procijenili da navijanje za Hajduk ionako skraćuje život, pa dođe na isto.

Yannick Carrasco
Yannick Carrasco
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.02.2026.
Poruka: 567
danas u 12:47

Pa normalno da je prodano samo 3000 pretplata.

Ljudi su prošle godine vidili Garcijin nogomet i odlučili da neće plačati da to gledaju.

  • Najnovije
  • Najčitanije