HNK Hajduk Split 2026./2027.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.180
danas u 12:50

Vidi se da je toplinski val na vrhuncu, izvuka je najgore od najgoreg 😅

Još samo da se sutra ništa ne dogodi dok svi očekuju nešto, tribaće egzorcista ovod 

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.379
danas u 12:51

Yannick Carrasco je napisao/la:

Pa normalno da je prodano samo 3000 pretplata.

Ljudi su prošle godine vidili Garcijin nogomet i odlučili da neće plačati da to gledaju.

Vidi cijeli citat

Da to je bas razlog, Alkar Yannick u sridu. Garciju potjerati i proda ce se 2 Poljuda odma

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.143
danas u 12:51

Yannick Carrasco je napisao/la:

Pa normalno da je prodano samo 3000 pretplata.

Ljudi su prošle godine vidili Garcijin nogomet i odlučili da neće plačati da to gledaju.

Vidi cijeli citat


istina, to je glavni razlog

na to se nadovezalo i stanje u Iranu i eto ti

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.541
danas u 12:52

Gimli91 je napisao/la:

ja idem redovno, mene to ne dira baš, zna me nekad ravnodušnost uhvatit nakon kružnih tokova, al puno više frustracije imam, ne zbog manjka rezultata nego zbog grozne sportske politike kluba

nadam se da će nam graf donijeti politiku zdrava razuma, on i garcia su mi nade

eto i plišek kojeg je kina pohvalio, nek očisti akademiju, da razni pezelji i radići odjebu

male stvari me vesele i šta je tu je, generalno postali smo toksični i izrazito negativni (s razlogom, al mentalitet ljudi nam je takvi da uvik guramo gas do kraja pa smo se počeli sami rugat s klubom, a prije smo špricali po vrtlu od drkice na lukšu)

 

Vidi cijeli citat

Kad nam klub daje materijala za sprdanciju di to necemo iskoristit...isto kao sto se oni izgruguju sa nama kada izjave da skuplje pretplate vride i za skupine europske lige koju nisu igrali 15 godina

Sta nam drugo ostaje nego se smijat i rugat, necemo plakat valjda 

[uredio frane matosic - 22. lipnja 2026. u 12:52]
🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.127
danas u 12:54

A i platit za momčad koja na pola priprema nema dovoljno igrača za 10 na 10, a i ti koji jesu ovdje su komedija od nogometaša.

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.943
danas u 12:57

karolpraženica je napisao/la:

Vidi se da je toplinski val na vrhuncu, izvuka je najgore od najgoreg 😅

Još samo da se sutra ništa ne dogodi dok svi očekuju nešto, tribaće egzorcista ovod 

Vidi cijeli citat


Davno je egzorcist trebao bit ovdje.

Kasni vec debelo u stilu Hajduka.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.978
danas u 13:00

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
danas u 13:00

Ako su ljudi nakon GG1 obnavljali pretplate, možemo pouzdano reć da trener nije razlog 

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.675
danas u 13:01

Hi hi hi🤭

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.379
danas u 13:02

Ćelava prevara je napisao/la:

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

Vidi cijeli citat

Gledaj da je bolja atmosfera oko kluba isle bi pretplate kao lude i da na Vrapcicima igramo, jednostavno poslje svega povisiti pretplate nije imalo smisla, ljudi su shvatili da nisu ovce za sisanje i to je to. 

[uredio GabrieleBatistuta1997 - 22. lipnja 2026. u 13:03]
  • Najnovije
  • Najčitanije