HNK Hajduk Split 2026./2027.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.180
danas u 13:05

Ćelava prevara je napisao/la:

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

Vidi cijeli citat

Ja glasan za br. 2, nenadjebivo 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.086
danas u 13:13

Sjećam se kad je Guardiola počeo s Messijem stvarati onu Barcelonu koja tiki takom melje sve pred sobom

No, taj nogomet je bio goli kurac za Gattusov Hajduk pa je dakle logično da je zbog njega stadion bio krcat, a za Garcijin Hajduk nije

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 503
danas u 13:16

Mogu bit ljut na sve oko kluba. Upravu, igrace, stanje stadiona, na debile iz Naseg Hajduka koji peru ruke od odgovornosti, na kronicno stanje nesposobnosti. Mogu iz protesta ne produzit clanstvo, ali pretplata nikad nije bila nit ce bit u pitanju. Klub se gleda i prati kakva god situacija bila oko njega i to je nekakav minumum doprinosa koji ce uvik imat od mene. Ali svak nek bira za sebe, samo mi je gadljivo navijanje za sta veci podbacaj.

[uredio Jonah - 22. lipnja 2026. u 13:19]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.523
danas u 13:21

Bellygunner je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Vidi cijeli citat

Imaš lipi broj ljudi koji jesu hajdukovci u srcu al već duže ne idu na stadion jer ih je totalno štufalo, jer ne viruju da će bit išta od nas,jer im je pun kurac lutanja i raspadanja na terenu. Opiren se al lagano bi moga i ja tim putem jer ne vidin baš nekog smisla više

Vidi cijeli citat

Da dodan stvarni razlog- da san baš siguran da će stat iza Grafa i dozvolit mu da radi jedva bi čeka početak sezone al crni oblak sumnje mi je nad glavom tako da mi ih je već pun kurac, ovako u naprid

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 522
danas u 13:25

ovima sta agitiraju za neuclanjivanje i neuzimanje pretplate zelin sve najgore u zivotu

ukoliko su hajdukovci ili bar misle da jesu

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 503
danas u 13:26

isto i za garciju belly, da nemaš sumnju da će mu se dat noga kad spušimo u evropi (a hoćemo) i lošije uđemo u prvenstvo (a i za to postoje dobre šanse jer će bit kolodvor igrača)

Bilićev sin
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.086
danas u 13:28

Bellygunner je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.

Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.

Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije. 

Vidi cijeli citat

Imaš lipi broj ljudi koji jesu hajdukovci u srcu al već duže ne idu na stadion jer ih je totalno štufalo, jer ne viruju da će bit išta od nas,jer im je pun kurac lutanja i raspadanja na terenu. Opiren se al lagano bi moga i ja tim putem jer ne vidin baš nekog smisla više

Vidi cijeli citat

Da dodan stvarni razlog- da san baš siguran da će stat iza Grafa i dozvolit mu da radi jedva bi čeka početak sezone al crni oblak sumnje mi je nad glavom tako da mi ih je već pun kurac, ovako u naprid

Vidi cijeli citat

Pa ja zapravo ovo i čekam. Zanima me hoće li biti šut karta Grafu i Garciji nakon iduće turbulencije, ako se to dogodi onda ništa više od mene

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.524
danas u 13:32

MKND je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da se nekome gradio kamp, dosad je imao puno puta i sredstva i vrijeme. Milanello se nalazi 50 kilometara od San Sira.

nema tu volje, ima puno usta koje se treba lakse nahraniti, i ima puno budala koje sve to placaju. 
i ja sam bio takva budala do ljeta 2019.

Vidi cijeli citat

Baš, koliki bi problem bio riješit zemljište u nekim Tugarama ili sličnim drugim neatraktivnim lokacijama

Vidi cijeli citat

Da u splitskoj okolici ima dovoljno kvadrata za napravit 5 terena bez da moraš bombardirat planine ili se desetljećima drkat sa vlasničkom strukturom zemljišta, davno bi to neko iskoristija za nešto drugo. Nije to baš tako. Al da su upirali i lobirali prema državi za poljudske barake, dalmatinca, golf terene ili neki drugi sličan prostor od početka modela vjerojatno bi do danas nešto napravili. Sad misle u 6 miseci ispravit 15 godina nerada, nije to baš daj Mare p. 

Vidi cijeli citat

Upravo to, jer da si u zadnjih 10-ak godina pronašao neki napušteni objekt npr. neka bivša vojarna ili neki propali pogon kojemu je vlasnik država, županija ili grad to bi se do sada riješilo.

Pri tome ne mislim da bi imao neki top kamp, ali bi imao neke osnovne uvjete koje trenutno nemaš.

Vidi cijeli citat

Lokomotiva tako ima pokraj hopodroma bivše kasarne za trening kamp. 3 terena, a svlačionice su u bivšim kasarnama, plus veliki parking za aute. 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.985
danas u 13:34

zajebano je slusat kako se navijaci zagaduri masovno nasladjuju padu broja pretplatnika, a uskoro i broja clanova.

 

zajebano je bilo (sad se vise nece javljat) i slusat kako biciklisti i apologete brane i opravdavaju model upravo brojem pretplata i clanarina.

sta je od toga gadljivije?

sta je od toga eticki upitnije?

 

[uredio Ne mogu drugo - 22. lipnja 2026. u 13:37]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 503
  • Najnovije
  • Najčitanije