Ćelava prevara je napisao/la:
Zbivanja tijekom prošle sezone:
1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu
2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine
3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije
4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.
5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.
I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!
Gledaj da je bolja atmosfera oko kluba isle bi pretplate kao lude i da na Vrapcicima igramo, jednostavno poslje svega povisiti pretplate nije imalo smisla, ljudi su shvatili da nisu ovce za sisanje i to je to.