HNK Hajduk Split 2026./2027.

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 672
jučer u 13:45

3000 pretplata to je 99% od Nh i Torcide. Oni koji imaju ikakvu korist od od ovakvog jadnog Hajduka su jedini i kupili 30% skuplju pretplatu a rezultati nikad losiji a sramoćenja sve učestalija. Ljudi više nisu ovce i dobro da je tako. Sad uvik se moze brpj pretplata napumpat.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.446
jučer u 13:46

Ne mogu drugo je napisao/la:

zajebano je slusat kako se navijaci zagaduri masovno nasladjuju padu broja pretplatnika, a uskoro i broja clanova.

 

zajebano je bilo (sad se vise nece javljat) i slusat kako biciklisti i apologete brane i opravdavaju model upravo brojem pretplata i clanarina.

sta je od toga gadljivije?

sta je od toga eticki upitnije?

 

Vidi cijeli citat

Isti vrag. Ka da je bitno šta podržava narod koji već desetljećima glasa za Laženka Bobana, HDZ i rica Keruma. Mislin da su ode u nas ispravni potezi točno suprotno od onoga šta većina želi. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 35
jučer u 13:49

tomicavonbismarck je napisao/la:

3000 pretplata to je 99% od Nh i Torcide. Oni koji imaju ikakvu korist od od ovakvog jadnog Hajduka su jedini i kupili 30% skuplju pretplatu a rezultati nikad losiji a sramoćenja sve učestalija. Ljudi više nisu ovce i dobro da je tako. Sad uvik se moze brpj pretplata napumpat.

Vidi cijeli citat


3000 onih kojima je stalo do kluba bez obzira na sve a ne debila poput tebe koji bi srali i zugali kako i sta god bilo.

[uredio Ruzina - 22. lipnja 2026. u 13:52]
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.304
jučer u 13:54

https://nanakwakubonsam.com/

navodno pregovaramo s njime

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 157
jučer u 13:54

tomicavonbismarck je napisao/la:

3000 pretplata to je 99% od Nh i Torcide. Oni koji imaju ikakvu korist od od ovakvog jadnog Hajduka su jedini i kupili 30% skuplju pretplatu a rezultati nikad losiji a sramoćenja sve učestalija. Ljudi više nisu ovce i dobro da je tako. Sad uvik se moze brpj pretplata napumpat.

Vidi cijeli citat


Ja ću je tek kupit kroz ovaj tjedan a boli me kurac za udrugom, Livajom i svakim imenom u klubu sve do čistačice.

Ka i za likovima poput tebe koji će doć kad budu rezultati, derbiji ili Europa. Dno likovi.

 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.981
jučer u 13:55

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Zbivanja tijekom prošle sezone:

1. Olujni vjetar počupao leksane koji, srećom, nisu pali nekome na glavu

2. Pronađen tromblon na krovu iznad tribine

3. Više stručnjaka je javno izašlo s mišljenjem da je struktura stadiona kompromitirana zbog starosti i ubrzane korozije

4. Iz kluba su poručili da stadion nije siguran, te postavili slike propadajuće armature itd.

5. U javnosti je prevladalo mišljenje na je stadion opasan po život i da ga treba rušit.

 

I sad nakon svega netko dođe do zaključka da je glavni razlog manjeg broja pretplatnika Gonzalo Garcia. Top!

 

Vidi cijeli citat

Gledaj da je bolja atmosfera oko kluba isle bi pretplate kao lude i da na Vrapcicima igramo, jednostavno poslje svega povisiti pretplate nije imalo smisla, ljudi su shvatili da nisu ovce za sisanje i to je to. 

Vidi cijeli citat

Da je atmosfera bolja i pretplate bi išle bolje, al atmosfera je ljudima manje bitna od osjećaja sigurnosti. Ljudi doslovno idu na utakmice s djecom, nije im svejedno razmišljat hoće li ih poklopit leksanska ploča ili tromblon iz rata.

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.108
jučer u 13:56

Svi osim Šarlije idu na pripreme. Kladio bih se da će Krovinović i Hugo ostati u Hajduku. Što se tiče Huga, nisam razočaran.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.595
jučer u 13:56

Tribaju samo ograničit da se pretplata može kupit do 15.7. Odtad da pretplate više nisu u prodaji nego samo ulaznice. 

Bude li vlak pobjednički, para će onda bit od ulaznica, a Bilić samo pošalje link od pretplata i kaže "jesan van reka".

Ne bude li pobjednički, ko je uzea dotad, odtad sigurno neće.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.608
jučer u 14:01
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.981
jučer u 14:05

maestro82 je napisao/la:

Tribaju samo ograničit da se pretplata može kupit do 15.7. Odtad da pretplate više nisu u prodaji nego samo ulaznice. 

Bude li vlak pobjednički, para će onda bit od ulaznica, a Bilić samo pošalje link od pretplata i kaže "jesan van reka".

Ne bude li pobjednički, ko je uzea dotad, odtad sigurno neće.

Vidi cijeli citat

Prvi put imamo padobran u Europi i klub je stavio Europu u pretplate. Dogodi li se neko ugodno iznenađenje s naše strane pretplatnici će lagano trljat ruke.

  • Najnovije
  • Najčitanije