HiSTerija je napisao/la:
Pretplata će bit manje nego lani al nemojte mislit da su svi koji su mislili potrčali odma prvi dan produžit. U nas ljudi sve rade u zadnji čas, još je produženi vikend, pola države je ili na plaži ili na selu ili u inozemstvu.
Al isto je tužno da ovako padne broj pretplata samo zato šta "trener prevara šikanira ćaću" i slične pizdarije. Podrška klubu ne bi tribala ovisit o takvim stvarima, pa ni o rezultatima. Veći klubovi od Hajduka su bili u većim govnima od Hajduka i propadali i padali u niže lige i sve to pred punim stadionima.
Razumin frustraciju i rezigniranost i svako ko ne želi produžit pretplatu ka čin nekakvog protesta protiv vlasnika i uprave ima pravo na to, al onda sve ove "najjači smo brale", "i kad gube i kad tuku" i "u veseju i u plaču" pizdarije nisu ništa nego to, pizdarije.
Vidi cijeli citat
Pretplate su poskupile i nekim ljudima je puno dat 285 eura za istok ili 340 eura za zapad( ukljucujuci clanski popust). Nekoj cetveroclanoj obitelji koja redovito dolazi iskeširat 1140 eura za 4 pretplate je puno. U odnosu na prije 3 godine pretplate su duplo skuplje(place isle samo 40% gore) a u odnosu na prije 7 godina, kad se uracuna smanjenje pdv-a na ulaznice su čak 4 puta skuplje(place isle gore samo duplo).
To je jedan razlog.
Drugi je da ljudi jednostavno ne žele da ih se tretira kao krave muzare, jer mislim da mnogi imaju takav osjećaj pogotovo odkad je Bilić predsjednik. Da, i Lukša nas je derao, ali on nam je prodao emociju i nadu dolaskom Livaje i Leke, i ostalih pojacanja koja ne treba guglat, pa smo pristali na to. Bilić nas samo zna derat.
Treći je da su se ljudi jednostavno zasitili ovog kompletnog cirkusa, i nerealni balon se ispuva, nema vise nikakve euforije kakva je bila, i samo bi lud covik u ovoj situaciji isa dizat cijenu pretplata.
Svakom normalnom je bilo jasno da se ove godine nece prodat 10 000 komada, evo, zasad smo samo na 3000, sto je cak i mene iznenadilo jer sam i ja ocekiva vise, a sumnjam bas da ce bit puno onih koji nisu kupili lani pretplatu, ove godine odlucit bacit 300 eura.