HNK Hajduk Split 2026./2027.

MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 505
danas u 16:22

Ovo sta piše Bila bandira je nažalost istina.

Posjete prije i poslje Livaje su drastično skočile.

2019.na stadionu nisam moga vidit 20 ljudi u dresu nekog igrača, osim ako ga nije dobia od nekog poznanika ili igrača.

Jel to normalno nije, jel ljudi idu na stadion radi Livaje, idu. 

Takav je mentalitet navijača Hajduka, očarani su jednom ličnosti kroz povijest.

50% ljudi bi Mamića slavilo nakon 2 tjedna.

Za Livaju se nadam da ce se spremit, igrat ka i kad je doša, potpisat novi (smanjeni) ugovor i izdominorat.

 

 

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.777
danas u 16:22

Lazanjur je napisao/la:

1. Pretplatu ću naravno produžit. 

2. Ić ću na svaku ka i do sad.

3. Hajduk mi ide na kurac i siguran sam da godine koje dolaze neće donit ništa dobroga.

Koji je zaključak? Nema ga i ne triba ga ni bit.

Vidi cijeli citat

Zaključak je da gledamo i postojimo, i da ćemo gledati i postojati i iduću godinu i onu iza nje

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Leonian
Leonian
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 22
danas u 16:23

Zna li se hoće li mijenjati cijene pojedinačnih ulaznica?

 

Jer već sad po meni su dosta skupe, pogotovo jer je riječ o HNL-u, ali ne bi me čudilo da su i to digli gore

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 16:26

Leonian je napisao/la:

Zna li se hoće li mijenjati cijene pojedinačnih ulaznica?

 

Jer već sad po meni su dosta skupe, pogotovo jer je riječ o HNL-u, ali ne bi me čudilo da su i to digli gore

Vidi cijeli citat

Pa ako su preplate i karte će....

 

Bilićev sin
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
danas u 16:28

Ne mogu drugo je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Mosquera iz Arsenala na terenu na Klisu

slucajno? 😉

zapratite me za još dojava

#insajder

Vidi cijeli citat

kine uzeja, inace neprikosnovenom, đejmiju insajderski primat....

cekamo da đejmi uzvrati....

Vidi cijeli citat


a jbg ,neke odavno san presta čitat ovde al virujem da momak i dalje sve zna 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
danas u 16:29

Gimli91 je napisao/la:

Leonian je napisao/la:

Zna li se hoće li mijenjati cijene pojedinačnih ulaznica?

 

Jer već sad po meni su dosta skupe, pogotovo jer je riječ o HNL-u, ali ne bi me čudilo da su i to digli gore

Vidi cijeli citat

Pa ako su preplate i karte će....

 

Vidi cijeli citat

Ja mislim da neće, pretplate mogu jer su i dalje realno povoljne, za one koji idu na 80+ posto utakmica...

Pojedinačne karte su skupe ionako pa mislim da ih neće dirati, pogotovo jer će i pretplate pasti bar 30 posto (ne zbog cijene)

Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 234
danas u 16:33

Upitno je koliko ce Livaja igrati ove sezone i da li ce igrati za Hajduk u sezoni 27/28, ali cini se sigurno da ce se na forumu vrtiti do sezone 30/31 🤦🏻‍♂️

4-2-3-1 bez krila
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
danas u 16:35

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Zašto je Topalovic odabra Žnjan kao ljetnu destinaciju?!

Vidi cijeli citat

Ako je opet posudba igrača kojeg ne možemo kupiti triba ih u top stavit 

Vidi cijeli citat


a šta je Nosovu plesnit par milja ako se igrač pokaze

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 16:36

Ne mogu drugo je napisao/la:

bandira baca bisere prid krmad....

Vidi cijeli citat


ja se samo nadan da neko zapisuje

pa da se jednog dana izbace sabrana djela

Kafka je kurac za ovo

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 16:41

Ne mogu drugo je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Mosquera iz Arsenala na terenu na Klisu

slucajno? 😉

zapratite me za još dojava

#insajder

Vidi cijeli citat

kine uzeja, inace neprikosnovenom, đejmiju insajderski primat....

cekamo da đejmi uzvrati....

Vidi cijeli citat


nmd nemoj zajebavat

ne mogu ja u istu recenicu sa novopecenim forumskim Fabriziom Romanom 

tu su ozbiljne insajderske informacije u pitanju, poneke prije nego do Grafa dođu

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije