Bila bandira je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
Bila bandira je napisao/la:
Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.
Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.
Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.
Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.
Vidi cijeli citat
Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih?
O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.
Vidi cijeli citat
Čitaj s razumijevanjem.
Velika imena dovode gledatelje na stadion, ne ide 10 ljudi na Poljud radi Šege ili Pajazitija već radi Livaje i Rebića.
Kad je Livaja dao nadu splitskom puku, buknuo je broj pretplata i članova, to je samo tebi slučajnost jer ne možeš priznati da je zaslužan imenom i prezimenom Marko Livaja i nitko drugi, odnosno Lukša Jakobušić koji ga je doveo, iako bi ga doveo u tom trenutku svaki normalan, znači ovi današnji ne bi ga ni pogledali.
Krovinović je svoje odradio u Hajduku, na kraju nismo dobili koliko smo se nadali, što je meni bilo jasno već nakon 12 mjeseci što je u klubu, dok ste ga opravdavali sa "ne igra svoju poziciju".
A igrao je i desetku i osmicu i šesticu i svuda je bio neučinkoviti alibi igrač.
Vidi cijeli citat
Ovaj post ti je na mjestu, za razliku od većine ostalih...
Livaja je donio sve to što pišeš, samo se na tom valu nije ostvarilo ono što se planiralo i to je sad prošlost, val je nestao i Hajduk je na dnu...
Sad treba krenuti ispočetka, prvo popraviti sve loše što je nastalo iz financijski lošeg poslovanja i s vremenom rasti, Livaja više tu ne može pomoći...Dok je bio na vrhuncu, nije se uspjelo i nema povratka...
Što se Krovinovića tiče, apsolutno sve točno, pišem odavno, još dok su većinski ljudi ovdje pisali da ne igra svoju poziciju i da će biti odličan ako se makne 5 metara dalje...Na kraju se pokazalo očito, alibi igrač, jako nemoćan, spor, bez driblinga, okomitosti, bez asistencije 3 godine, za mene najgori igrač u povijesti Hajduka s obzirom na broj šansi koje je dobio i veličinu ugovora i ono što je dao (veliko NIŠTA)