HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.988
danas u 16:03

Kinez-i-olog je napisao/la:

Mosquera iz Arsenala na terenu na Klisu

slucajno? 😉

zapratite me za još dojava

#insajder

Vidi cijeli citat

kine uzeja, inace neprikosnovenom, đejmiju insajderski primat....

cekamo da đejmi uzvrati....

[uredio Ne mogu drugo - 22. lipnja 2026. u 16:04]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.567
danas u 16:06

Kinez-i-olog je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


uvaženi gospodine,

bit cu slobodan prevest:

razlog zbog kojeg ce manje ljudi produzit pretplatu je jer su ogorceni tretmanom livaje, rebica i krovinovica?

 

Vidi cijeli citat

Ništa otvorit neke salone ljepote,na Poljudu ima mjesta puno za takve vrste tretmana..

 

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.131
danas u 16:08

anetisi je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih? 

O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.

Vidi cijeli citat


Čitaj s razumijevanjem.

Velika imena dovode gledatelje na stadion, ne ide 10 ljudi na Poljud radi Šege ili Pajazitija već radi Livaje i Rebića.

Kad je Livaja dao nadu splitskom puku, buknuo je broj pretplata i članova, to je samo tebi slučajnost jer ne možeš priznati da je zaslužan imenom i prezimenom Marko Livaja i nitko drugi, odnosno Lukša Jakobušić koji ga je doveo, iako bi ga doveo u tom trenutku svaki normalan, znači ovi današnji ne bi ga ni pogledali.

Krovinović je svoje odradio u Hajduku, na kraju nismo dobili koliko smo se nadali, što je meni bilo jasno već nakon 12 mjeseci što je u klubu, dok ste ga opravdavali sa "ne igra svoju poziciju".

A igrao je i desetku i osmicu i šesticu i svuda je bio neučinkoviti alibi igrač.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.988
danas u 16:12

bandira baca bisere prid krmad....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.947
danas u 16:14

Bila bandira je napisao/la:

Čitaj s razumijevanjem.

Velika imena dovode gledatelje na stadion, ne ide 10 ljudi na Poljud radi Šege ili Pajazitija već radi Livaje i Rebića.

Kad je Livaja dao nadu splitskom puku, buknuo je broj pretplata i članova, to je samo tebi slučajnost jer ne možeš priznati da je zaslužan imenom i prezimenom Marko Livaja i nitko drugi, odnosno Lukša Jakobušić koji ga je doveo, iako bi ga doveo u tom trenutku svaki normalan, znači ovi današnji ne bi ga ni pogledali.

Krovinović je svoje odradio u Hajduku, na kraju nismo dobili koliko smo se nadali, što je meni bilo jasno već nakon 12 mjeseci što je u klubu, dok ste ga opravdavali sa "ne igra svoju poziciju".

A igrao je i desetku i osmicu i šesticu i svuda je bio neučinkoviti alibi igrač.

Vidi cijeli citat


Na stadion bi se trebalo dolazit iskljucivo zbog Hajduka, a ne imena.

Da je Hajduk napravio i dao nam pokoji rezultat iliti naslov, europu stadion bi bio pun, pretplate bi se prodavale i nitko ne bi pitao za cijenu.

Tko god da trci po terenu bi bilo  nebitno.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Duje1967
Duje1967
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2026.
Poruka: 29
danas u 16:15

Onda kad nosonja i skiljo iza gvozda nose kripto milijune bilicu i ekipi? 

Oce bit za sve namiriti?Zna li se jeli postavljaju kakve uvjete ili su to veliki dobrotvori koji samo žele pomoći klubu?

Jeli postoji još onaj arsenal iz kijeva?  

[uredio Duje1967 - 22. lipnja 2026. u 16:16]
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.182
danas u 16:17

Duje1967 je napisao/la:

Onda kad nosonja i skiljo iza gvozda nose kripto milijune bilicu i ekipi? 

Oce bit za sve namiriti?Zna li se jeli postavljaju kakve uvjete ili su to veliki dobrotvori koji samo žele pomoći klubu?

Jeli postoji još onaj arsenal iz kijeva?  

Vidi cijeli citat

Sve ćemo doznat sutra. A možda i nećemo. Lito ide mala 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 16:18

##########

Zora bila.....

##########

Bilićev sin
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.091
danas u 16:19

Bila bandira je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih? 

O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.

Vidi cijeli citat


Čitaj s razumijevanjem.

Velika imena dovode gledatelje na stadion, ne ide 10 ljudi na Poljud radi Šege ili Pajazitija već radi Livaje i Rebića.

Kad je Livaja dao nadu splitskom puku, buknuo je broj pretplata i članova, to je samo tebi slučajnost jer ne možeš priznati da je zaslužan imenom i prezimenom Marko Livaja i nitko drugi, odnosno Lukša Jakobušić koji ga je doveo, iako bi ga doveo u tom trenutku svaki normalan, znači ovi današnji ne bi ga ni pogledali.

Krovinović je svoje odradio u Hajduku, na kraju nismo dobili koliko smo se nadali, što je meni bilo jasno već nakon 12 mjeseci što je u klubu, dok ste ga opravdavali sa "ne igra svoju poziciju".

A igrao je i desetku i osmicu i šesticu i svuda je bio neučinkoviti alibi igrač.

Vidi cijeli citat

Daklen nogomet je igra u kojoj je cilj skupit najveća imena u svoju ekipu

Zato je PSG samo obična propala arapska prevara jer su Messija i Neymara zamijenili prevarom Dembeleom

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
danas u 16:21

Bila bandira je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih? 

O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.

Vidi cijeli citat


Čitaj s razumijevanjem.

Velika imena dovode gledatelje na stadion, ne ide 10 ljudi na Poljud radi Šege ili Pajazitija već radi Livaje i Rebića.

Kad je Livaja dao nadu splitskom puku, buknuo je broj pretplata i članova, to je samo tebi slučajnost jer ne možeš priznati da je zaslužan imenom i prezimenom Marko Livaja i nitko drugi, odnosno Lukša Jakobušić koji ga je doveo, iako bi ga doveo u tom trenutku svaki normalan, znači ovi današnji ne bi ga ni pogledali.

Krovinović je svoje odradio u Hajduku, na kraju nismo dobili koliko smo se nadali, što je meni bilo jasno već nakon 12 mjeseci što je u klubu, dok ste ga opravdavali sa "ne igra svoju poziciju".

A igrao je i desetku i osmicu i šesticu i svuda je bio neučinkoviti alibi igrač.

Vidi cijeli citat

Ovaj post ti je na mjestu, za razliku od većine ostalih...

Livaja je donio sve to što pišeš, samo se na tom valu nije ostvarilo ono što se planiralo i to je sad prošlost, val je nestao i Hajduk je na dnu...

Sad treba krenuti ispočetka, prvo popraviti sve loše što je nastalo iz financijski lošeg poslovanja i s vremenom rasti, Livaja više tu ne može pomoći...Dok je bio na vrhuncu, nije se uspjelo i nema povratka...

Što se Krovinovića tiče, apsolutno sve točno, pišem odavno, još dok su većinski ljudi ovdje pisali da ne igra svoju poziciju i da će biti odličan ako se makne 5 metara dalje...Na kraju se pokazalo očito, alibi igrač, jako nemoćan, spor, bez driblinga, okomitosti, bez asistencije 3 godine, za mene najgori igrač u povijesti Hajduka s obzirom na broj šansi koje je dobio i veličinu ugovora i ono što je dao (veliko NIŠTA)

  • Najnovije
  • Najčitanije