Bila bandira je napisao/la:
Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.
Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.
Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.
Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.
Vidi cijeli citat
Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih?
O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.