HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
danas u 15:51

Podrška svima koji imaju potrebu u virtualnom svijetu podijelit djelić auotobuografije oko kluba i svojih namjera. Njima je baš potrebna podrška. 💪

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
danas u 15:54

galinjo je napisao/la:

 

 

Jesi upoznat s Arsenalom iz Kijeva prije Pirića i za vrijeme Pirića? Pitam za prijatelja.

Vidi cijeli citat

A nakon Pirića? 😁

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 15:55

Mosquera iz Arsenala na terenu na Klisu

slucajno? 😉

zapratite me za još dojava

#insajder

[uredio Kinez-i-olog - 22. lipnja 2026. u 16:01]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.131
danas u 15:57

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 15:59

Jameson je napisao/la:

Zašto je Topalovic odabra Žnjan kao ljetnu destinaciju?!

Vidi cijeli citat

Ako je opet posudba igrača kojeg ne možemo kupiti triba ih u top stavit 

Bilićev sin
1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.846
danas u 16:00

J.... vas više Livaja

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 16:00

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


uvaženi gospodine,

bit cu slobodan prevest:

razlog zbog kojeg ce manje ljudi produzit pretplatu je jer su ogorceni tretmanom livaje, rebica i krovinovica?

 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.072
danas u 16:00

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


Jel ti ikad pogledaš sebe u ogledalo prije nego napišeš ovakvo nešto? Prolistaj po svojim postovima što si pisao čitave ove sezone samo o Krovinoviću kojeg tu sad kao braniš, a da ne spominjem ostale igrače. I ti ćeš soliti pamet o tome da se navijači i klub nekako ponašaju prema igračima, kad si ti prvi koji ih ne poštuje i ne navija za njih? 

O mesijanskom kompleksu, kultu ličnosti i jedinim istinama kao da smo u najmračnijem dobu nekog totalitarnog društva da ne govorimo.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Lazanjur
Lazanjur
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.10.2020.
Poruka: 587
danas u 16:02

1. Pretplatu ću naravno produžit. 

2. Ić ću na svaku ka i do sad.

3. Hajduk mi ide na kurac i siguran sam da godine koje dolaze neće donit ništa dobroga.

Koji je zaključak? Nema ga i ne triba ga ni bit.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.072
danas u 16:02

Kinez-i-olog je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Jedina istina da je 18 000 pretplatnika na Poljud doveo Marko Livaja, a doveo bi ih do zadnjeg sjedala na Poljudu da je klub išao toliko prodavati.

Sa trenerom koji ga ponižava ( još izraženije u kuloarima splitske alealeštine), sasvim je očekivano da dobar dio njih ne produži pretplatu.

Nakon loše sezone, svega oko Poljuda i odnosa prema Livaji, Rebiću pa i Krovinoviću koji ima svoj dio navijača, oni još poskupe pretplatu i to ne za nešto sitno.

Epski debakl će biti s brojem pretplata ove sezone.

Vidi cijeli citat


uvaženi gospodine,

bit cu slobodan prevest:

razlog zbog kojeg ce manje ljudi produzit pretplatu je jer su ogorceni tretmanom livaje, rebica i krovinovica?

Vidi cijeli citat


Apsolutno, to je prvi razlog, a drugi je što se Garcia i Graf nisu konsolidirali s Bandirom oko pojačanja, a treći smo svi mi forumaši!

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
  • Najnovije
  • Najčitanije