HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 515
jučer u 20:49

Kakvi jebeni klaun, kakvi jebeni ego, kako su jebeno odvratni, pa ima li ikoji normalni novinar šta prati hajduk. 

Argument mu je komentar huga na kraju sezone hahahhahahha

Graf je priča sa štapom od metle u uredu

[uredio Gimli91 - 22. lipnja 2026. u 20:50]
Bilićev sin
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
jučer u 20:57

Gimli91 je napisao/la:

Kakvi jebeni klaun, kakvi jebeni ego, kako su jebeno odvratni, pa ima li ikoji normalni novinar šta prati hajduk. 

Argument mu je komentar huga na kraju sezone hahahhahahha

Graf je priča sa štapom od metle u uredu

Vidi cijeli citat


Da , na temelju statusa je napravia članak a vjv je vidia i status u storiju igrača kad su krenule pripreme. Redikul je tako "poveza kockice" i brže bolje napravia članak.

Inače nije istina da je ovo prvi put da je demantiran. Jedan bivši predsjednik ga je lipo poklopija na druženju s novinarima.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.978
jučer u 20:58

Ajde da skratin muke, bit će Hugo dozna da nemamo za otpremninu pa je odlučio da ima cilu sezonu za nać novi klub. Vidili smo da ga klupa ne žulja previše plus ima vrimema za twiter

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 504
jučer u 20:59

Od svake pozdarije se napravi slucaj. Evo umirem od brige jesu li skupo placeni setaci po HNL terenima obavijesteni da su visak ili nisu.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.653
jučer u 21:01

Stavit ću izvadak iz članka da sad ne pišem ponovno. 

dokaz tomu je da je Hajduk objavio na službenoj stranici vijest pod nazivom "Obavijest o statusu igrača prve momčadi" gdje je napisao, citiramo, "Zvonimir Šarlija, Filip Krovinović i Hugo Guillamón slobodni su potražiti nove prilike u drugim sredinama.".

Da stvar bude gora, 24sata je popratio tu priču u njihovom članku pod nazivom "Hajduk prelomio: Poručio je Krovinoviću, Šarliji i Guillamónu da napuste klub!".

Stoga, situacija u kojem novinar ne zna ključne informacije kluba koje prati niti članke vlastite novinarske agencije, je najblaže rečeno čisti amaterizam, da ne govorimo na granici zlonamjernosti.

samohajduk.com
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.383
jučer u 21:02

A gledajte netko ce naplatiti strucne clanke ( Telesport ), netko ce naplatiti wannabe novinarstvo ( trafika tj. patreon ), netko ce naplatiti zutilo ( 24 sata ), zanimljivo da su takvi clanci uvijek premium, ljudi su platili koliko 6-10e mjesecno pa moramo nekakvu glupost napisati. 

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.383
jučer u 21:06

majing je napisao/la:

Stavit ću izvadak iz članka da sad ne pišem ponovno. 

 

dokaz tomu je da je Hajduk objavio na službenoj stranici vijest pod nazivom "Obavijest o statusu igrača prve momčadi" gdje je napisao, citiramo, "Zvonimir Šarlija, Filip Krovinović i Hugo Guillamón slobodni su potražiti nove prilike u drugim sredinama.".

 

Da stvar bude gora, 24sata je popratio tu priču u njihovom članku pod nazivom "Hajduk prelomio: Poručio je Krovinoviću, Šarliji i Guillamónu da napuste klub!".

 

Stoga, situacija u kojem novinar ne zna ključne informacije kluba koje prati niti članke vlastite novinarske agencije, je najblaže rečeno čisti amaterizam, da ne govorimo na granici zlonamjernosti.

 

Vidi cijeli citat

Hajde idi sad na facebook i procitaj komentare, to sto je Gabelic meni, tebi i vecinu tu redikul. Dobrom dijelu nase javnosti to sto on pise je ziva istina i super clanak. Ljigava osoba, ali vjerovatno zna koju publiku gada.

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 128
jučer u 21:11

Ja virujen u Autentika, mi nikada ne pravimo ovakve amaterske greške.

frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.542
jučer u 21:14

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.988
jučer u 21:15

istina, graf je hugu reka da mu gps nije dobar ni za drugu poljsku ligu, da nit moze trcat ni dribljat ni asistirat ni zabijat, da je evidentno da ga boli kurac za nogomet i da nije za ozbiljan balun. graf je mislija da je hugo svatija poruku jer je cilo vrime potvrdno klima glavom.

problem je sta je hugo svega toga i sam svjestan i mislija je da su ga bas zbog svega toga doveli u hajduk i da se potpuno uklapa u DNA kluba i da je sve sta mu je graf izgovorija upravo potvrda da se na njega racuna.

otuda nesporazum....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije