majing je napisao/la:
Stavit ću izvadak iz članka da sad ne pišem ponovno.
dokaz tomu je da je Hajduk objavio na službenoj stranici vijest pod nazivom "Obavijest o statusu igrača prve momčadi" gdje je napisao, citiramo, "Zvonimir Šarlija, Filip Krovinović i Hugo Guillamón slobodni su potražiti nove prilike u drugim sredinama.".
Da stvar bude gora, 24sata je popratio tu priču u njihovom članku pod nazivom "Hajduk prelomio: Poručio je Krovinoviću, Šarliji i Guillamónu da napuste klub!".
Stoga, situacija u kojem novinar ne zna ključne informacije kluba koje prati niti članke vlastite novinarske agencije, je najblaže rečeno čisti amaterizam, da ne govorimo na granici zlonamjernosti.
Hajde idi sad na facebook i procitaj komentare, to sto je Gabelic meni, tebi i vecinu tu redikul. Dobrom dijelu nase javnosti to sto on pise je ziva istina i super clanak. Ljigava osoba, ali vjerovatno zna koju publiku gada.