HNK Hajduk Split 2026./2027.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 354
jučer u 21:16

Ima je Gabelić clanak o kasnjenju plaća pa je na kraju ispalo istinito.

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.383
jučer u 21:20

Meni je tu najveci problem sto u ovome klubu ima 0 vizije, 11 kola prije kraja si malte ne izgubio naslov i osigurao 2mjesto, i dalje ti igraju Sarlija i donekle Hugo koji su otpisani za iducu sezonu, sad ti je Raci 2 ili 3 ( rekao bi prije 2 ) stoper, a u tih 11 utakmica jedva da je nesto dobio, jednostavno zivimo od prvoga do prvoga. I razumijem tesko je tu krivit Grafa ili nekoga lik je tu tek 2,3 mjeseca, ali se takvi stvari ne smiju dogadati u buducnosti. Novinari su crvi, ali Hajduk im daje cesto i previse materijala da pisu gluposti

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 672
jučer u 21:39

Novinari koji prate Hajduk su najgori novinari na svitu. Oni u biti nisu novinari nego "navijači" s perom u ruci. Između vođa torcide i njih je razlika jedino u gramatici.Glavni novinar radi na nekon lokalnom portalu,dok dinamovi novinari rade u puno ozbijniljim medijskim kućama. I to nešto govori.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.153
jučer u 21:49

CoccoBill je napisao/la:

Ima je Gabelić clanak o kasnjenju plaća pa je na kraju ispalo istinito.

Vidi cijeli citat


uhh koja se bila kuka i motika digla

kad gle...

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.103
jučer u 21:56

Dali je to onaj sto je u cipelama gazio kauc u Poljudskom salonu ?

Revolucija i giljotina !
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.153
jučer u 21:57

svi oni pisu po narativu kojeg guraju

kako Gabelic, tako i Duple, Maljkovic i svi ostali

nema spora da Gabelic ovo piše po naredenju/interesu

šta ne minja cinjenicu da su smišni svi koji sad ode padaju u nesvist kao smrad laže bla bla

ko kaže da je ovo nemoguce ili da bi uopce bilo iznenađujuce - laže

[uredio Kinez-i-olog - 22. lipnja 2026. u 21:59]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
jučer u 22:00

Jednostavno zvuči nemoguće da Hugo nije znao...

Prvo, Graf je najavio razgovore za 2 tjedna ono jednom sa igračima koji više nisu u planu...

Drugo, službeni Hajduk je objavio...

Treće, morao bi biti žešći kreten da ne kažeš to igračima, a moliš Boga da nađu neki klub i odu (iako znaš da on i Krov neće nikuda)

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 515
jučer u 22:07

Kinez-i-olog je napisao/la:

svi oni pisu po narativu kojeg guraju

kako Gabelic, tako i Duple, Maljkovic i svi ostali

nema spora da Gabelic ovo piše po naredenju/interesu

šta ne minja cinjenicu da su smišni svi koji sad ode padaju u nesvist kao smrad laže bla bla

ko kaže da je ovo nemoguce ili da bi uopce bilo iznenađujuce - laže

Vidi cijeli citat

Nije hajduk baš u svakoj priči taj koji je negativac jebote

Bilićev sin
Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 157
jučer u 22:31

Teška su vrimena za klub. A teška vrimena, kako kod kluba tako i u privatnom životu pojedinca - pokažu pravo lice njegovog okruženja.

Jel to dnovinar, njegov dobronamjerni ili zlonamjerni susjedi ili ipak lik šta slavi pad posjete, pretplata i članova uz poraze u konačnici je isto.

Štakor ostaje štakor.

A kad dođe dobro vrime, štakora triba stavit na njegovo misto.

[uredio Sektor - H - 22. lipnja 2026. u 22:33]
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.293
jučer u 22:36

Ovo da Hugo nije znao je nešto najgluplje što sam pročitao ove sezone u medijima.

Nije mu rekao ni SD, niti je o tome pričao sa suigračima, nije vidio ni u medijima? Šta je, retard?

Da, sigurno.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
  • Najnovije
  • Najčitanije