HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.535
danas u 12:00

Spor u Belgiji=sin vjetra u HNL-u😂 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.661
danas u 12:02

Ako dođemo do play-offa, jel stvarno bitno da to prođemo?

Znači da ćemo odigrati 4 kvalifikacijska kruga, to je 8 europskih utakmica, više od onih koji idu direktno u ligašku fazu

samohajduk.com
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 12:02

)))ujko((( je napisao/la:

Evo nam i Fomitschowa.

Vidi cijeli citat


Car :)

Revolucija i giljotina !
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 12:03

HiSTerija je napisao/la:

Jesmo ikad imali duže prezime na dresu od Van Hoorenbeeck? Sa razmakom 15 znakova. 

Vidi cijeli citat


Dva dresa ce trebat kupit pa jih spajat, Marinka dodala gas...

Revolucija i giljotina !
Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.951
danas u 12:04

Nije dobro jer nas je premalo i sa mulcima.. danima se to priča, da Graf drka kujac, i da sezona kreće uskoro. Sad dovedemo igrača koji ipak ima preko 100 utakmica u Belgiji i Nizozemskoj, nešto i europskog iskustva... I opet ne valja jer je trebalo čekati pojačanja i do 01.09. ako treba.

Nikako nije dobro, ovaj možda bude TOP ili FLOP, ali na stoperu imamo koga točno? Marešić, Raci, Skelin i Gabrić. I sa time bi u sezonu dok čekamo nešto ili nekoga? 

 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.115
danas u 12:06

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Malo mi je previše 5 stopera ako neće nitko na posudbu, ali ok. ne znam misli li se njega koristiti kao lijevog beka ako Hrgović ode

Vidi cijeli citat

Iz prikrajka nam spremaju prelazak na 3 sazad

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.140
danas u 12:06

Alec dobrodošao.

Što bi rekao Gimli, ništa ne curi van.

Radio Aktiv
Radio Aktiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 100
danas u 12:07

Eldorado_10 je napisao/la:

Nije dobro jer nas je premalo i sa mulcima.. danima se to priča, da Graf drka kujac, i da sezona kreće uskoro. Sad dovedemo igrača koji ipak ima preko 100 utakmica u Belgiji i Nizozemskoj, nešto i europskog iskustva... I opet ne valja jer je trebalo čekati pojačanja i do 01.09. ako treba.

Nikako nije dobro, ovaj možda bude TOP ili FLOP, ali na stoperu imamo koga točno? Marešić, Raci, Skelin i Gabrić. I sa time bi u sezonu dok čekamo nešto ili nekoga? 

Plus što je Gabrić na Eu do 19, a Skelin se vraća od ozljede

Vidi cijeli citat


Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 12:13

Bellygunner je napisao/la:

Spor u Belgiji=sin vjetra u HNL-u😂 

Vidi cijeli citat


Preduhitria si me.

U jednoj  izrazito brzoj ligi poput HNLa dovodimo stopera iz bitno sporijih liga poput Belgijske ili Nizozemske.

Još ovi tamo i beka igra 🙂

Alealestino i Bogu si teška.

 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 125
danas u 12:14

Bit će zanimljiv tjedan. Nabit ćemo 1500 stranica 

  • Najnovije
  • Najčitanije