HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.154
danas u 13:46

samočitam je napisao/la:

Sretno Alecu, veliki dres oblači, neka opravda tu čast.

Vidi cijeli citat


valjda ce onda pitat broj manji

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.615
danas u 13:49

Tobol Kostanay je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Nova politika kluba je:

1. Rijesi se jednog panja sa 600 tisuca eura place

2. Dovedi dva jos veca panja za po 300 tisuca eura place

3. Uvjeravaj sam sebe da si ustedio

Vidi cijeli citat


 Reci ti meni momak koga bi ti ? 

 

Vidi cijeli citat


Ako ides sanirati budzet i ulazis u sezonu bez ikakvih ambicija svjestan da ce te vjerojatno Zilina i Katowice rastaviti na proste faktore, rijesi se balasta koliko mozes i ostalo popuni juniorima.

Tuzna istina je da se zadnjih 15 godina rijetko koji igrac sa strane pokazao bolji od kasnijeg popunjavanja unutarnjim rezervama do kojeg bi prisilno doslo kad bi se taj otpadak sa strane ozlijedio.

Ali mi moramo lagati sami sebe da moramo biti konkurentni Dinamu pa cemo dobesti 7-8 otpadaka sa strane za 300 tisuca eura, prvo uvjeravati sami sebe da su to klasetine i bas oni #profili koji su nam nedostajali, a za godinu dana cemo gledati kako oh se rijesiti, dok istovremeno idemo po novi vagon #profila, s tim da ce ovi sad biti bas ono sto nam treba i svatko tko tvrdi drukcije je mrzitelj kluba.

Nama ove sezone komotno prvi stoperski par moze biti Skelin-Gabric i ja dajem ruku u vatru da rezultat nece biti nista losiji nego ako to budu Maresic i Van Škartenbeeck.

Vidi cijeli citat


Da bi planira dugoročno, moras planirati kratkoročno. Zato ovo dovođenje. 

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.478
danas u 13:49

galinjo je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Nova politika kluba je:

1. Rijesi se jednog panja sa 600 tisuca eura place

2. Dovedi dva jos veca panja za po 300 tisuca eura place

3. Uvjeravaj sam sebe da si ustedio

Vidi cijeli citat


 Reci ti meni momak koga bi ti ? 

 

Vidi cijeli citat


 

JA bi za početak brzog stopera, da bar imamo jednog, jer su ostali svi realno spori. Ne bi svakako sporog ili prosječno brzog dovodio. Ne kažem da je ovaj spor, jer nisam ga gledao nešto, a youtube snimci i nisu mjerodavni. Ali evo čitam da je spor, a to bi bilo grozno ako je istina, jer i dalje kružimo i ne znamo izać iz tog Vrzinog kola.

Vidi cijeli citat


Graf nalozio ajduciju da dovodi tocno one #profile koji nam nedostaju, pa za prvog profila odabrao sporog stopera.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.120
danas u 13:52

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat


Među stručnijima ovdi nisan komentira Almenu.

Al mozemo se slozit isto da Almena Hajduku nije da ništa.

Vidi cijeli citat


Ma kanta

Vidi cijeli citat

Otkad si insajder ne moze ti covik nista rec

Vidi cijeli citat


Antuka je odusta od prijavljivanja novih accaonta na forum pa meni stalno prosljeđuje. Zajeba me za sada samo 2 puta.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.120
danas u 13:53

Alec se upravo učlanija. Meni dovoljno.

Svaki dobiveni duel,otklonjena opasnost i slično je samo bonus.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.456
danas u 13:54

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.534
danas u 13:55

Stoper je tu. Očekujen šesticu i dva krila za sad. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.615
danas u 13:56

Bellygunner je napisao/la:

Stoper je tu. Očekujen šesticu i dva krila za sad. 

Vidi cijeli citat
 


Do kraja dana !

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.456
danas u 13:56

Isto očekujem promjenu travnjaka na pomoćnom terenu dok je Hajduk u Sloveniji. Jel to previše za očekivat? 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.534
danas u 13:56

Afera je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Stoper je tu. Očekujen šesticu i dva krila za sad. 

Vidi cijeli citat
 


Do kraja dana !

Vidi cijeli citat

Tjedna! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije